Izabela Zalewska zwyciężczynią „Szansy na Sukces. Opole 2020”

Szansa na sukces

Widzowie Dwójki poprzez głosowanie sms wyłonili zwyciężczynię popularnego muzycznego show. Laureatka programu Izabela Zalewska zaśpiewa na 57. Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

Wielki finał – widzowie wybrali!

W wielkim finale „Szansy na sukces Opole 2020” zmierzyli się zwycięzcy wszystkich
11 odcinków programu. Każdy z nich zaśpiewał piosenkę w duecie z gwiazdą odcinka, który wygrał. Następnie na podstawie głosowania sms wyłoniono finałową trójkę. W II części programu finaliści zaśpiewali piosenki wylosowane przez prowadzącego Artura Orzecha.

Ostatecznie na podstawie sumy głosów telewidzów zwyciężyła Izabela Zalewska, która w ścisłym finale wykonała utwór „Jeszcze się tam żagiel bieli” z repertuaru Alicji Majewskiej.

Czy Iza podbije polski rynek muzyczny?

Izabela Zalewska ma 25 lat, pochodzi z miejscowości Marzenin (k. Wrześni), mieszka w Poznaniu. Jest absolwentką Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, a studia magisterskie ukończyła na Akademii Muzycznej w Poznaniu ze specjalizacją w dziedzinie dyrygentury chóralnej. Dziś pracuje tam jako asystent, jest dyrygentem chóru i nauczycielką śpiewu.

Dzięki zwycięstwu w finale Izabela wystąpi w konkursie Debiuty podczas 57. Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

Świetni goście

W wielkim finale gościnnie wystąpiła Viki Gabor, zwyciężczyni finału „Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2019”, która piosenką „Superhero” wyśpiewała całej Polsce wygraną na Eurowizji Junior 2019 w Gliwicach. Viki Gabor w „Szansie na sukces” wygrała odcinek z udziałem zespołu „Blue Cafe”. Tym razem role się zamieniły – zawsze to uczestnicy „Szansy na sukces” wykonują  utwory gwiazd, tym razem stało się odwrotnie i zespół  „Blue Cafe” razem z Viki wspólnie wykonał jej utwór.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Poprzedni artykuł

Sylwester Marzeń z Dwójką: Chico gwiazdą wieczoru!

Następny artykuł

CHILI dostępny z płatnością na rachunku PLAY

powiązane posty