w

Justyna Steczkowska ostro krytykuje uczestników Voice of Poland!

Piosenkarka nie miała żadnej litości!

Justyna Steczkowska fot. Jan Bogacz TVP


Justyna Steczkowska uchodzi za najbardziej srogą trenerkę obecnej edycji „The Voice of Poland”. Widzowie mogą przekonać się o tym ponownie oglądając nasz materiał wideo, który jest zapowiedzią sobotniego odcinka. 
 

W sobotę startują Bitwy, najbardziej emocjonujący etap muzycznego talent show TVP2. Uczestnicy podzieleni na duety będą walczyć o przejście do kolejnego etapu programu. O tym, kto trafi do Nokautu i ponownie wystąpi na scenie „The Voice of Poland” zdecydują trenerzy – Justyna Steczkowska, Sylwia Grzeszczak, Marek Piekarczyk o raz Tomson i Baron. 

Po jednym z występów na muzycznym ringu, Justyna Steczkowska nie była w stanie ukryć niezadowolenia.

Uważam, że jesteście nieprzygotowani na tyle, żeby stanąć tutaj i cieszyć publiczność – zawyrokowała artystka tuż po zakończeniu występu jednego z duetów.  Chcę być miła, ale muszę być szczera. Nieczysto, już pomijam choreografię, bo nie jesteście tancerzami, ale pomimo wszystko na scenie trzeba ogarnąć nawet ruch. Jest jeden wielki bałagan, nic nie działa. Najważniejsze jest śpiewanie, ale to nie jest ten poziom. To jest program telewizyjny „The Voice of Poland” – dodała rozczarowana trenerka. 

Czyj występ tak bardzo nie spodobał się Justynie Steczkowskiej? Czy pozostali trenerzy będą tego samego zdania? Dowiemy się w najnowszym odcinku „The Voice of Poland” już w sobotę o 20:00 w TVP2. 

Co myślisz?

Napisane przez Daniel Pietrzykowski

współpracownik tvdzis.pl
Interesuje się fotografią, filmami oraz telewizją.
Jestem fanem House of Cards, Strangers Things, ER, Boston Legal i Modern Family.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

    “Prince Charming”: czas na pożegnanie!

    Basia Kurdej-Szatan jako Dua Lipa!