w

Justyna Steczkowska rozpłakała się w „The Voice of Poland”.

Justyna Steczkowska Natasza Młudzik / TVP

Trenerka muzycznego talent show nie była w stanie zapanować nad emocjami opowiadając osobistą historię sprzed lat. Po zaledwie kilku minutach w oczach Justyny Steczkowskiej pojawiły się łzy, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo. 

Przed nami kolejne Bitwy 12. edycji „The Voice of Poland”. Jednym z uczestników, który zaśpiewa na muzycznym ringu będzie 19-letni Mariusz Mrówka. Młody wokalista kilka lat temu zaczął swoją przygodę z muzyką grając na ulicy. Okazuje się, że podobnie karierę zaczynała trenerka Mariusza – Justyna Steczkowska, o czym wokalistka postanowiła opowiedzieć podczas nagrań.

Powiem ci szczerze, że bardzo dobrze, że grasz na ulicy. Ja też kiedyś to robiłam będąc na studiach. Nigdy nie miałam tak… – zaczęła wokalistka. 

Po chwili głos artystki zaczął się łamać, a do oczu napłynęły łzy. 

Przepraszam, płakać mi się chce, jak sobie to przypomnę… To jest najtrudniejsza lekcja w życiu – stanąć na ulicy i zagrać, gdy ludzie cię nie słuchają, a nie wszyscy cię słuchają. Dlatego ulica i granie na niej powoduje, że stajesz się coraz bardziej silnym człowiekiem. Cieszę się, że tam byłeś, robiłeś to, a dzisiaj jesteś w programie. Jestem z ciebie dumna – wyznała poruszona Justyna Steczkowska. 

Drugie Bitwy okazały się niezwykle emocjonalne dla Justyny nie tylko z powodu wspomnień, o czym widzowie będą się mogli przekonać już dziś w sobotę o godzinie 20:00 w TVP2. 

Co myślisz?

Napisane przez Daniel Pietrzykowski

współpracownik tvdzis.pl
Interesuje się fotografią, filmami oraz telewizją.
Jestem fanem House of Cards, Strangers Things, ER, Boston Legal i Modern Family.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

    Ewa Farna w “Mieście kobiet”!

    Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni: Dominika Gwit gościem!