w

Katarzyna i Anna Stankiewicz odpadły z „Dance Dance Dance”. Wideo.

Katarzyna i Anna Stankiewicz "Dance, Dance, Dance" fot. Natasza Młodzik / TVP

Odejście sióstr Stankiewicz z tanecznego show TVP2 wywołało niemałe zamieszanie. Okazało się, że Katarzyna Stankiewicz nie chciała być dłużej w programie. Dlaczego? 

Pozytywna zmiana?

Za nami pierwsze eliminacje drugiej edycji „Dance Dance Dance”. Po występie sześciu duetów i sześciu solistów okazało się, że najmniejszą liczbę punktów zdobyły Katarzyna Stankiewicz i jej siostra Anna. 

Cieszę się, że coś się zmieniło. Widzę inne siostry. Widziałem coś świeżego, widziałem radość – podsumował występ sióstr Stankiewicz Robert Kupisz, po czym przyznał 6,5 punktu. 

Widać, że w tym tygodniu odżyłyście, lepiej się tutaj poczułyście. Tanecznie było trochę braków. Mam wrażenie, że jeszcze do końca się nie przebudziłyście. Chciałbym trochę wami wstrząsnąć – skomentowała Ida Nowakowska, która oceniła wykonanie choreografii do utworu „Shackles” Mary Mary na 6,5 punktu. 

W stosunku do tego, co było w zeszłym tygodniu, naprawdę widać i radość, i postęp, co mnie osobiście bardzo cieszy – wyznała Anna Mucha, po czym oceniła siostry najwyżej z jury przyznając 7 punktów.  

Zgrzyt na scenie

Po solowym występie Anny Stankiewicz jury przyznało jej 18 punktów. Tym samym siostry Stankiewicz w drugim odcinku zdobyły 38 punktów czyli zaledwie o 2,5 punktu mniej niż druga zagrożona para – Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora. 

Po ogłoszeniu wyników Katarzyna Stankiewicz nie kryła… radości, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo.

Mam nadzieję, że to będzie taki wynik, że nasza przygoda się tutaj skończy bo jestem tym już strasznie zmęczona – wyznała na planie „Dance Dance Dance” wokalistka. 

Oburzone jury!

Reakcja i słowa piosenkarki były ogromnym zaskoczeniem! 

Przedziwne – skomentowała Ida Nowakowska.

Jestem autentycznie zawiedziona. Jest mi przykro. Mam poczucie, że przede wszystkim Kasia, oddała udział w tym programie walkowerem. Spodziewałam się zupełnie innych emocji. Spodziewałam się gry fair play. Spodziewałam się tego, że będę miała fighterów – wyznała Anna Mucha.

Żegnając się z programem Katarzyna i Anna otrzymały czek na 10 000 zł, które przekazały na rzecz Powiślańskiej Fundacji Społecznej.  

Już w przyszłą sobotę z programem „Dance Dance Dance” pożegna się kolejny duet. Kto to będzie? Przekonamy się już za tydzień o 20:00 w TVP2.

Co myślisz?

Napisane przez Dawid Propolis

Fan Netflixa. Uwielbia wszystko co związane z nowymi technologiami. W telewizji lubi reality show oraz programy rozrywkowe.

The Four. Bitwa o sławę: Ruszają największe bitwy tej wiosny!

Barwy szczęścia: Jak bomba zegarowa…