Koniec serialu “Rodzinka.pl” – archiwum tylko w VOD TVP

Rodzinka.pl ostatni odcinek, koniec serialu (fot. TVP)

Ostatni odcinek serialu “Rodzinka,pl” TVP2 wyemitowała dziś – 3 maja. Co dalej z produkcją?

Telewizyjny fenomen

O fenomenie „Rodzinki.pl”, której średnia oglądalność każdego odcinka sięgała milionów, zdecydowały dowcipne puenty i życiowy scenariusz. Małgorzata Kożuchowska, doskonale odgrywająca rolę charyzmatycznej Natalii –  empatycznej i świetnie zorganizowanej matki trójki dzieci. Bardzo przekonywujący w roli Ludwika Tomasz Karolak, prawdziwy adorator swojej żony, zarządzający swoimi dziećmi cierpliwie, choć stanowczo. Wcielający się w rolę ich przyjaciół Jacek Braciak (Marek, mistrz anegdot) i Agata Kulesza (Maria, z mało pedagogicznymi, ale skutecznymi metodami wychowawczymi) przyglądają się funkcjonowaniu dużej rodziny z zazdrością i sympatią, czasem z dużym zdziwieniem.

Julia Wieniawa - kreacja na Sopot Festiwal 2019
Julia Wieniawa wyrosła na jedną z najważniejszych gwiazd młodego pokolenia. Wiele wskazuje na to, że czeka ją wielka kariera.

Kuźnia talentów

W serialu również występują znakomici aktorzy młodego pokolenia: Maciej Musiał (Tomek, młody buntownik). Adam Zdrójkowski (Kuba, nieśmiały mistrz deskorolki). Mateusz Pawłowski (uroczy Kacper z rozbrajającym uśmiechem, który uważa, że z racji bycia najmłodszym wszystko mu się należy).

"Rodzinka.pl", TVP2
Małgorzata Kożuchowska i Agata Kulesza w serialu “Rodzinka.pl”, TVP2

Rodzina w krzywym zwierciadle

Scenariusz „Rodzinki.pl” został stworzony na podstawie obsypanego nagrodami kanadyjskiego formatu „The Parents”. Najważniejszym atutem serialu jest autentyczność rodzinki. Widzowie dostrzegają w Boskich siebie, z całą paletą dobrych i złych emocji, uroków rodzicielstwa i dorastania dzieci. Szukając różnych pomysłów wychowawczych i sposobów na wspólne funkcjonowanie. Bohaterowie odkrywają przed widzem świat prawdziwych i szczerych relacji, w którym każdy ma prawo do wyrażania swojego zdania. Pomimo codziennych problemów Boscy autentycznie się kochają, wspierają i problemy rozwiązują, będąc ze sobą we wszystkich ważnych momentach. To wszystko – podane w komediowy sposób powoduje, że mamy do czynienia z rozrywką na najwyższym poziomie.

Maciej Musiał dobrze wykorzystał szansę, którą dał mu serial. Udało mu się zagrać w kilku filmach i serialach w tym międzynarodowych. Tu na premierze serialu Wiedźmin w którym wziął udział.

Gwiazdy wspominają

Z seriale bardzo zżyli się aktorzy. Małgorzata Kożuchowska podzieliła się z fanami wzruszającym wpisem na Instagramie: Czas więc się pożegnać! Dzięki temu, że pokochaliście rodzinkę Boskich przeżyłam tutaj piękne lata swojego aktorskiego życia. Poznałam wspaniałych ludzi, doświadczyłam wielu wzruszeń, ale i zabawnych historii, które na zawsze pozostaną w mojej pamięci. Polubiliście nas, identyfikowaliście się z odgrywanymi przez nas postaciami i sytuacjami. (…) Wszyscy odczuwaliśmy bijącą od Was serdeczność i pozytywne emocje! To nas napędzało i motywowało do kolejnych sezonów. (…) Wierzę, że jeszcze długo pozostaniemy w Waszej pamięci, że „Rodzinka.pl”będzie żyła swoim własnym życiem (…).

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski wygrali „Dance, Dance, Dance”! (fot. Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP)
Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski wygrali „Dance, Dance, Dance”! (fot. Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP)

Co dalej z serialem?

Chociaż ostatni odcinek na antenie TVP2 został wyemitowany 3 maja, to „Rodzinka.pl” nie znika, a na stałe przeprowadza się do TVP VOD, gdzie bezpłatnie dostępne będą wszystkie sezony serialu.

Previous Article

Grzegorz Zawierucha i Magik Y. w "MasterChef Junior"

Next Article

Barwy Szczęścia: Buntownicy w akcji!

Related Posts