Na sygnale: 500 dni na planie!

Na Sygnale: 500 dni na planie serialu (fot. Artrama)

Na planie „Na sygnale” praca wre, ale ostatnio filmowcy mieli też okazję do świętowania – bo ekipa spędziła razem już ponad 500 dni!

Święto na planie!

Z okazji rocznicy na planie pojawił się pokaźny tort i spotkała się większość serialowej załogi. A gościem specjalnym była Monika Mazur-Chrapusta (która gra w serialu Martynę). Przez kilka ostatnich tygodni gwiazda nie brała udziału w zdjęciach ze względu na swoją ciążę. Teraz jednak przyjechała na nowo do “Leśnej Góry” – właśnie, by świętować z kolegami. 

Tort, który czekał na ekipę serialu

Malutki ratownik?

A my mamy przy okazji dla Fanów serialu pierwszego newsa… bo w premierowym, ósmym sezonie „Na sygnale” w ciążę zajdzie także Martyna! Jak Piotrek zareaguje na taką nowinę? Ciekawych zapraszamy przed telewizory – już od 2 września!

Gdzie można oglądać za darmo serial “Na Sygnale?

Serial można obejrzeć za darmo na platformie TVP.VOD – https://vod.tvp.pl/website/na-sygnale,13883615"Na sygnale 2019" fot. Artrama

Previous Article
Drew i Jonathan Scott stoją w pokoju

TVN Style: „Remonty gwiazd Hollywood”

Next Article
Postać w studio telewizyjnym

The Voice of Poland: Urszula Dudziak nowym trenerem!

Related Posts
"The Voice of Kids" jury (fot. TVP)
Czytaj więcej

Startuje “The Voice Kids”! [VIDEO]

Były sobie cztery małe gwiazdki, które dorosły i stały się wielkimi gwiazdami. A potem? Pojawiły się dzieci, które postanowiły wziąć udział w „The Voice Kids”. Do drugiej edycji muzycznego talent show zgłosiła się rekordowa liczba młodych wokalistów z całej Polski. Każdy z nich marzy o tym, by upragniona statuetka trafiła właśnie w jego ręce. Komu się uda? Premierowy odcinek już dziś o godz. 20:05 na antenie TVP 2.