Na sygnale – Pod znakiem Amora

Brak skrzydełek i łuku – z pozoru, Kuba (Wojciech Zygmunt) na amorka nie wygląda. Ale w odcinku numer 298 będzie w wyjątkowo romantycznym nastroju… i nagle zacznie swatać niemal wszystkich w stacji. Co z tego wyniknie?

Na dyżurze Szczęsny postanowi „reanimować” życie miłosne doktora Góry (Tomasz Piątkowski) – i uzna, że kolega świetnie pasuje do jednej z pacjentek: Jolanty. Kobieta wezwie pogotowie skarżąc się na osłabienie. A Kuba od razu zaproponuje, by podać chorej kroplówkę… i niemal wepchnie lekarza w jej ramiona.
– Pan jest sam, ona też…. A kiedy lepiej się czuje, świetnie piecze! Kto wie? Może to znak od losu?
– Kubuś… No co ty…?
– Sam pan mówił, doktorze, że nie ma gdzie kogoś poznać, bo ciągle jest pan w pracy, więc… połączymy przyjemne z pożytecznym! Pani się wzmocni, pan przeprowadzi wywiad… Nic na siłę, ale… dlaczego nie?
– Może faktycznie… Jest odwodniona, a szpitale teraz pozajmowane… A przy okazji dowiemy się, co jej jest! Takich objawów nie wolno lekceważyć!
– W żadnym wypadku!

Tego samego dnia Szczęsny zorganizuje także „randkę” Basi (Anna Wysocka-Jaworska) ze swoim kolegą ze studiów Filipem. Kilka godzin później Kuba wyzna za to dziewczynie, jak bardzo mu na niej zależy…
– Po prostu uważam, że zasługujesz na więcej! Baśka… jesteś naprawdę super dziewczyną. Mówię to jako przyjaciel!
A odpowiedź Basi sprawi, że ratownik obleje się w końcu rumieńcem.
– Jesteś słodki. Ale następnym razem, jak będziesz chciał mnie umówić na randkę-niespodziankę… nie zasłaniaj się kolegą.
– Dobra… Znaczy… Basia, ja…

Co wydarzy się dalej? 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Previous Article

M jak miłość odc. 1574 Przyłapani

Next Article

Dance Dance Dance: Kontuzja Anny Matysiak!

Related Posts
The Voice Kids 2 druga edycja sezon drugi final wystep specjalny HRVY Harvey Leigh Cantwell
Czytaj więcej

HRVY wystąpi w Finale „The Voice Kids 2”!

Kiedyś był spokojnym nastolatkiem, wrzucał covery do sieci, ale odkąd wylansował przebój „Personal”, to niemal codziennie śpi w innym kraju, bo podróżuje po świecie bawiąc swoich fanów. I nic w tym dziwnego – chłopak doskonale śpiewa, tańczy, a przy tym jest nieziemsko przystojny. Już w najbliższą sobotę HRVY wystąpi w Finale 2. edycji „The Voice Kids”.