Roksana Węgiel kontra Anna Matysiak w finale “Dance Dance Dance”!

Finaliści Dance Dance Dance 3 (fot. N.Młudzik TVP)

Podczas dzisiejszego wielkiego finału dwie uczestniczki show będą musiały zmierzyć się z choreografiami z legendarnych klipów Michaela Jacksona. 

Thriller

Roksana Węgiel w finałowym starciu wcieli się w króla popu z teledysku „Thriller” z 1983 roku. W 2006 roku wideo wpisano do Księgi Rekordów Guinnessa jako klip, który odniósł największy sukces w historii muzyki – sprzedano ponad 9 milionów egzemplarzy! Anna Matysiak zatańczy choreografię z teledysku „Bad” z 1987 roku. Utwór trafił na pierwsze miejsce listy “Billboard” we wrześniu 1987 roku.

W naszej galerii możecie zobaczyć obie uczestniczki „Dance Dance Dance” w charakteryzacjach ze wspomnianych klipów.

Roxie Węgiel da z siebie wszystko! (fot. N.Młudzik)
Anna Matysiak podczas finału (fot. N. Młudzik TVP)

Who’s Bad?

Dodajmy, że oprócz Roksany i Ani solowe występy zaprezentują także Oliwia Górniak oraz Stanisław Karpiel-Bułecka. Przyjaciółka Roksany zatańczy do przeboju „Le Freak” zespołu amerykańskiej formacji Chic. Taneczna połówka Anny Matysiak – Stanisław Karpiel-Bułecka, zaprezentuje swoje latynoskie oblicze tańcząc do największego hitu Ricky’ego Martina „Livin’ la Vida Loca”.

Każda finałowa para zaprezentuje na multimedialnej scenie dwie choreografie w duecie. 

Roksana i Oliwia zatańczą do przeboju „4 Minutes” Madonny i Justina Timberlake’a oraz przypomną układ z hitu „Intoxicated” Martina Solveig & GTA, które wykonały w pierwszym odcinku show.

Anna Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka przygotowali układ z legendarnego musicalu „West Side Story” do utworu „America” oraz zaprezentują choreografię do przeboju „These Boots Are Made for Walkin’” Nancy Sinatry z trzeciego odcinka „Dance Dance Dance”. 

Kto zwycięży?

Wielki finał trzeciej edycji tanecznego show już dziś o 20:00 w TVP2. Przypomnijmy, że zwycięzców, którzy przekażą 100 tysięcy na wybrany cel charytatywny, wybiorą widzowie biorący udział w głosowaniu SMS. Ogłoszenie wyników odbędzie się na żywo. Na scenie ponownie zobaczymy wszystkich uczestników trzeciej edycji „Dance Dance Dance”. 

fot. Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

powiązane posty