Szansa na Sukces powraca na antenę!

Szansa na Sukces 2019
Szansa na Sukces 2019 (fot. TVP)

Już od 7 kwietnia powraca „Szansa na Sukces. Opole 2019”. Program poprowadzi Artur Orzech.

Nagrodą główną dla zwycięzcy programu będzie udział w konkursie Debiuty podczas 56. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

Formuła „Szansy na Sukces. Opole 2019” nawiązuje do pierwszego polskiego muzycznego show autorstwa Elżbiety Skrętkowskiej, które widzowie przez dziewiętnaście lat oglądali w Dwójce.

Uczestnicy programu wybiorą rodzaj  podkładu muzycznego i wykonają utwory artysty, który oceni ich wokalne umiejętności. Dla każdego debiutanta Artur Orzech wylosuje utwór z listy piosenek wykonawcy goszczącego w programie. Laureaci poszczególnych odcinków zostaną zaproszeni do finałowego koncertu w trakcie którego jury wybierze zwycięzcę. Nagrodą główną będzie udział w Debiutach podczas 56. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

Logo programu Szansa na Sukces
Logo programu Szansa na Sukces

 

W pierwszym odcinku „Szansy na Sukces. Opole 2019” wystąpi Natalia Kukulska. Uczestnicy programu wykonają piosenki z repertuaru jej mamy. To właśnie o nagrodę imienia fenomenalnej Anny Jantar rywalizują debiutanci na muzycznej scenie w Opolu. Gwiazdami kolejnych odcinków będą m.in.: Maryla Rodowicz, Golec uOrkiestra, Anna Wyszkoni, Feel, Ryszard Rynkowski oraz Kombii.

 

 „Szansa na Sukces. Opole 2019”, TVP 2, 7 kwietnia, niedziela, godz. 15.15

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Poprzedni artykuł
Beata Kozidrak i Mariusz Kałamaga fot. Cezary Piwowarski

All Together Now. Kałamaga: “Beata, goni Cię wąż!”

Następny artykuł
Dance, Dance, Dance (fot. Waldemar Kompała  fot. TVP)

Szok! Uczestnik „Dance, Dance, Dance” wpadł w SZAŁ! Wideo!

powiązane posty