Szansa na sukces: Tomasz Jarosz zwyciężył program!

Szansa na sukces – Tomasz Jarosz (fot. TVP)

Tomasz Jarosz to już drugi wokalista, który dzięki udziałowi w muzycznym show Dwójki wystąpi jesienią na scenie festiwalu w Opolu. O zwycięstwie Tomasza Jarosza zadecydowali widzowie TVP2 w głosowaniu sms podczas finału na żywo.

Finał na żywo

W finale drugiej edycji „Szansy na sukces. Opole 2020” w niedzielę 31 maja 2020 roku o nagrodę główną programu – udział w koncercie „Debiuty” 57. KFPP Opole 2020 – walczyło 10 wokalistów, którzy zwyciężyli w wiosennych odcinkach programu. Decyzją widzów w drugiej części finału znalazło się trzech wykonawców, którzy najlepiej wykonali piosenki wspólnie z gwiazdami. Do finałowej dogrywki trafili: Julia Bojur, która wystąpiła z Alicją Majewską i Sławkiem Uniatowskim, Sylwia Frączek, która zaśpiewała razem z Krystyną Prońko i Januszem Szromem oraz Tomasz Jarosz, który urzekł widzów wspólnym występem z Olkiem Klepaczem i wykonaniem utworu „Ławka”.

Zdecydowali widzowie

Podczas drugiej części programu finaliści zaśpiewali utwory wylosowane przez prowadzącego Artura Orzecha. Tomasz Jarosz swoim  wykonaniem utworu grupy De Mono „Póki na to czas” ujął muzyków w studio oraz widzów, których sms-owe głosy zdecydowały o zwycięstwie wokalisty.

Tomasz Jarosz ma 37 lat i mieszka w Kamionce Wielkiej z żoną i trzema córkami. Do finału trafił dzięki wygranej w odcinku z Formacją Nieżywych Schabuff, podczas którego zaśpiewał utwór „Poranki”.

Wokalistom na żywo towarzyszył zespół pod kierownictwem Grzegorza Urbana, a nad realizacją programu czuwał reżyser Konrad Smuga.

Logo programu “Szansa na Sukces”

Występ w Opolu

W wielkim finale gościnnie wystąpiła zwyciężczyni pierwszej edycji  „Szansy na sukces. Opole 2020” – Izabela Zalewska, która zaśpiewała piosenkę Alicji Majewskiej „Odkryjemy miłość nieznaną”.

Izabela Zalewska i Tomasz Jarosz – zwycięzcy obu edycji „Szansy na sukces. Opole 2020” wystąpią w koncercie „Debiuty” podczas  57. KFPP Opole 2020 jesienią tego roku.

https://vod.tvp.pl/video/szansa-na-sukces,odc-12-final-cz-2,48314809

Poprzedni artykuł

Telewizja Polska z nową oprawą prognozy pogody

Następny artykuł

Polsat szykuje nowe seriale: „Kowalscy kontra Kowalscy” i „Maria Matejko”

powiązane posty