Tadeusz Seibert z “The Voice of Poland” dostrzeżony za granicą!

Tadeusz Seibert
Tadeusz Seibert

Tadeusz Seibert uczestnik jubileuszowej edycji muzycznego show TVP2 znalazł się w zestawieniu najlepszych występów “The Voice”. Razem z nim wyróżniono wokalistów m.in. z amerykańskiej, greckiej i indonezyjskiej edycji „The Voice”. 

Międzynarodowa gwiazda?

Na oficjalnym kanale The Voice Global na YouTube, pojawiła się niedawno kompilacja najlepszych występów uczestników z różnych edycji muzycznego show. Wśród nich możemy obejrzeć występ Tadeusza Seiberta z „Przesłuchań w ciemno”, w trakcie których zaśpiewał przebój Kamila Bednarka „Spragniony”. To bez wątpienia ogromne wyróżnienie dla talentu Seiberta. Tym bardziej, że kanał The Voice Global ma ponad 5 milionów subskrybentów i ponad miliard dwieście milionów wyświetleń wszystkich filmów! Obok Polaka możemy obejrzeć występy uczestników z Grecji, Indonezji, Stanów Zjednoczonych, Tajlandii i Rumunii. 

Bitwa w ringu

Wyróżnienie nie czyni jednak Tadeusza Seiberta wygranym. Już dziś wieczorem wokalista, który przed laty dał kosza Margaret, zmierzy się na muzycznym ringu z Martyną Kowalik. Duet z drużyny Margaret zaśpiewa utwór „Never Tears Us Apart” zespołu INXS, a fragment ich występu już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo. 

Kto przejdzie do kolejnego etapu programu – Nokautu? Dowiemy się już dziś o 20:05 w TVP2. W ostatnim etapie przed odcinkami na żywo na scenie „The Voice of Poland” zaśpiewa 28 uczestników.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Poprzedni artykuł

"Taniec z gwiazdami": Ola Kot i Tomek Barański już nie zatańczą!

Następny artykuł

"MasterChef": obiad dla teściowej

powiązane posty