The Voice Kids: 12-latka z głosem diwy! Trenerzy oniemieli. Wideo.

Jury The Voice Kids

W najbliższą sobotę rusza czwarta edycja „The Voice Kids”. Jedną z uczestniczek będzie Sara, którą Cleo porównała do młodej Whitney Houston.

Myślałam, że masz na imię Whitney. Śpiewasz emocjami. Trafiasz nas centralnie prosto w serce. Jestem totalnie zahipnotyzowana – wyznała poruszona i zaskoczona Cleo po występie 12-letniej Sary Egwu-James, która już w najbliższą sobotę podczas pierwszych Przesłuchań w Ciemno czwartej edycji muzycznego show TVP2 zaśpiewa utwór „Anyone” z repertuaru Demi Lovato. 

Fragment sobotniego występu utalentowanej Sary możecie zobaczyć już teraz w naszym wideo. Niezwykły głos i dojrzała interpretacja 12-latki oszołomiła nie tylko Cleo ale również Dawida Kwiatkowskiego oraz Tomsona i Barona z zespołu Afromental.

Już wiemy po co to wszystko robimy, po co tu jesteśmy – żeby usłyszeć ciebie i przeżyć to razem z tobą. Dziękuję ci z głębi serca – wyznał podekscytowany Tomson. 

Jeżeli kto się mnie spyta, dla kogo jest program „The Voice Kids” od razu powiem – dla takiej Sary! – mówił Dawid Kwiatkowski, który próbował ukryć łzy wzruszenia po występie 12-latki.

Sara Egwu-James rozpoczęła swoją przygodę ze śpiewem sześć lat temu, kiedy wygrała pierwszy w życiu konkurs wokalny. Od tamtej pory nie wyobraża sobie życia bez muzyki. Talent wokalny szlifuje w Państwowej Szkole Muzycznej pierwszego stopnia w Słubicach, gdzie uczęszcza też do Miejskiego Ośrodka Kultury SMOK. Udział w programie był wielkim marzeniem. 

Cały występ Sary oraz innych uczestników czwartej edycji „The Voice Kids” już w najbliższą sobotę o godzinie 20:00 w TVP2! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Poprzedni artykuł

TVN7: Hotel Paradise startuje z 3. edycją!

Następny artykuł

Gliniarze wiosna 2021

powiązane posty
Czytaj więcej

Sara Egwu-James wygrała The Voice Kids!

Po niespełna dwóch miesiącach muzycznych zmagań 4. edycja „The Voice Kids” dobiegła końca. Decyzją widzów tytuł „Najlepszego Dziecięcego…