w

The Voice of Poland: Edyta Górniak i Michał Szpak zacięcie walczą o uczestników

Michał Szpak, Voice of Poland 11, fot. Jan Bogacz TVP

Trenerzy 11. Edycji „The Voice of Poland” toczą bój o kolejnych uczestników muzycznego show. Zobaczcie najgorętsze fragmenty z dzisiejszych Przesłuchań w Ciemno.

On jest mój!

Nowa zasada programu – blokada, niepowtarzalne głosy uczestników oraz silne osobowości trenerów nowej odsłony muzycznego talent show TVP2 okazały się przepisem na sukces. Pierwsze Przesłuchania w Ciemno, które wyemitowano w ubiegłą sobotę obejrzało ponad 1,7 miliona widzów. Wszystko wskazuje na to, że dzisiejszy odcinek ma szansę cieszyć się jeszcze większą popularnością. Wszystko za sprawą niezwykłych głosów uczestników i trenerów show – Urszuli Dudziak, Edyty Górniak, Michała Szpaka oraz Tomsona i Barona z zespołu Afromental. 

Walka o wszystko

Trenerzy zrobią wszystko, aby najlepsi uczestnicy trafili właśnie do ich drużyny. W naszym wideo możecie zobaczyć, że z odcinka na odcinek w programie robi się coraz goręcej. 

Nie lubię przerysowanego sposobu śpiewania, który zakrawa troszkę o aktorstwo – zaczęła komentować jeden z występów Edyta Górniak. 

Wypowiedź trenerki szybko spotkała się z dezaprobatą Michała Szpaka. 

Nie zgadzam się z Edi dlatego, że ta piosenka wymusiła na tobie taki sposób śpiewania – stwierdził wokalista.  

Z każdym kolejnym występem robiło się coraz ciekawiej… 

Każdy twój wybór będzie dobry ale ten będzie lepszy – zachęcała jednego z uczestników Edyta Górniak. 

Najlepszy jest tutaj. Młoda energia musi działać z młodą energią – śmiał się Michał Szpak. 

Dziękuję… – skwitowała wymownie Edyta Górniak.  Przesłuchania w Ciemno jedenastej edycji „The Voice of Poland” już dziś o godzinie 21:00 w TVP2

Co myślisz?

Napisane przez Dawid Propolis

Fan Netflixa. Uwielbia wszystko co związane z nowymi technologiami. W telewizji lubi reality show oraz programy rozrywkowe.

Taniec z gwiazdami: Nicole Bogdanowicz i Kamil Kuroczko już nie zatańczą!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Karol Dziuba jako Tymek!