w

The Voice of Poland: Justyna Steczkowska do uczestniczki: Nieeee! Stop, stop! Jezu!

Zobaczcie kulisy pracy Justyny Steczkowskiej ze swoją drużyną z „The Voice of Poland”. Trenerka programu jest niezwykle wymagająca, co już teraz możecie obejrzeć w naszym wideo.

W najbliższą sobotę widzowie zobaczą ostatnie Bitwy 12. edycji „The Voice of Poland”. Każdy duet przed wystąpieniem na muzycznym ringu miał szansę szlifować swój talent pod okiem trenerów podczas warsztatów muzycznych i prób do odcinka. W naszym wideo możecie zobaczyć, jak swoich podopiecznych do występu przygotowuje Justyna Steczkowska, która wielokrotnie powtarzała, że nic tak nie rani jej uszu jak fałszowanie.

Nieeee! Stop, stop! Jezu! – zaczęła krzyczeć Justyna Steczkowska w trakcie prób z Karoliną Mirek i Danielem Jodłowskim, którzy w najbliższą sobotę zaśpiewają utwór „Wybacz” z reperatura zespołu Ira.

Te góry, to jest żyleta. I to fajnie, ale one muszą być tak jak żyleta czyściutkie! Musisz śpiewać czysto. Jeśli nie jesteś pewna jakiegoś dźwięku, lepiej go nie zaśpiewać, niż zaśpiewać nieczysto, bo będę cię musiała wyrzucić – zwróciła się do Karoliny.

The Voice of Poland 12 bitwa 3 bitwy edycja dwunasta sezon dwunasty Karolina Mirek Daniel Jodlowski

Trzeba trafiać we wszystkie dźwięki, a to się czasem nie zdarza. Nieczystości są nie do zniesienia. To jest nie ten poziom programu. Nie możecie fałszować – zakomunikowała Danielowi Justyna Steczkowska.

Warto dodać, że kiedy kilka lat temu Justyna Steczkowska po raz pierwszy była trenerką w „The Voice of Poland”, zyskała miano „pani profesor”.

Według nas to określenie idealnie pasuje do wokalistki, która podobnie jak pozostali trenerzy w najbliższą sobotę o 20:00 w TVP2 wybierze ostatnich uczestników do kolejnego etapu programu – Nokautu.

Co myślisz?

Napisane przez Dawid Propolis

Fan Netflixa. Uwielbia wszystko co związane z nowymi technologiami. W telewizji lubi reality show oraz programy rozrywkowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

    Katarzyna Łaska jako Montserrat Caballé powala swoim operowym wykonaniem!

    Basia Kurdej-Szatan na scenie ze swoim mężem Rafałem!