Zwyciężczyni „The Voice Senior”: Czuję, że znowu mam 18 lat.

W trakcie castingów do nowych edycji programów „The Voice” Barbara Parzeczewska postanowiła podzielić się refleksją na temat udziału w talent show. – Świat się dla mnie otworzył – mówi zwyciężczyni drugiej odsłony „The Voice Senior”.  

Już za kilka tygodni startują nagrania nowych edycji programów „The Voice”. Tylko do końca niedzieli 23 maja, wszystkie osoby chcące wziąć udział w dwunastej edycji „The Voice of Poland”, trzeciej „The Voice Senior” i piątej „The Voice Kids”, mogą wysyłać zgłoszenie na stronie www.voicecasting.pl

Czuje się jak 18!

Przy okazji castingów Barbara Parzeczewska, zwyciężczyni ostatniej edycji talent show z udziałem seniorów po 60. roku życia, zdradziła, jak zmieniło się jej życie po programie. 

Świat się dla mnie otworzył. Jest bardziej kolorowy, uśmiechnięty. Jestem bardziej szczęśliwa – zdradza Barbara Parzeczewska. 

Przez cały czas czuję, że mam znowu 18 lat. Serducho się otworzyło – dodaje zwyciężczyni i zachęca, aby zgłaszać się do najnowszej edycji talent show. 

Umiecie śpiewać, zgłoście się. Spełniajcie się, bo warto. Na zgłoszenia macie czas tylko do 23 maja. Nie przegapcie swojej szansy. Czeka na was lawina przeżyć, jakich jeszcze nigdy nie poznaliście – przekonuje pani Barbara.

Internetowy casting

Warto przypomnieć, że castingi przez internet to jedyna droga, aby wziąć udział w programie. Do końca 23 maja można zgłaszać się do wszystkich trzech edycji „The Voice”. Wystarczy wejść na stronę www.voicecasting.pl i wybrać program, w którym chce się wziąć udział.

Każda zgłaszająca się osoba powinna nagrać muzyczne występy do podkładu lub z wykorzystaniem akompaniamentu na pianinie bądź gitarze albo zaśpiewać a cappella. Ważne, aby nagrania nie były w żadnym stopniu edytowane za pomocą programów do obróbki dźwięku. Powinny być także pozbawione wszelkich efektów zmieniających głos. 

Do programu „The Voice of Poland” mogą zgłaszać się muzykalne osoby, które ukończyły 16. rok życia. „The Voice Senior” to program dla seniorów po 60. roku życia. Do „The Voice Kids” można zgłaszać uzdolnione muzycznie dzieci w wieku 8-14 lat. Zgłoszenie muszą wypełnić wyłącznie rodzice bądź opiekunowie prawni dziecka. Zgłoszenia wysłane przez dziecko lub inne osoby nie będące rodzicem lub opiekunem prawnym, nie będą rozpatrywane.

Warto się zgłosić!

Do udziału w nowych edycjach programów zachęcają także: zwyciężczyni czwartej odsłony „The Voice Kids” oraz zwycięzca ostatniej edycji „The Voice od Poland”. 

Jeśli nie jesteście pewni albo się stresujecie, to nie ma czym. Poznałam w programie cudowne osoby, z którymi do tej pory mam kontakt. Spełniajcie marzenia – mówi Sara Egwu-James. 

Powiem wam szczerze, że to był intensywny czas jeśli chodzi o pracę, ale naprawdę warto – zapewnia Krystian Ochman. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

powiązane posty