TVP Kobieta i TVP Dokument w ofercie Vectry, Multimedia Polska i Orange

Ida Nowakowska (fot. Anna Fijałkowska)
Ida Nowakowska (fot. Anna Fijałkowska)

W ramach porozumienia z Grupą Vectra Telewizja Polska rozszerza dystrybucję programów TVP Kobieta i TVP Dokument, wprowadzając je od 30 marca do sieci kablowych Vectra i Multimedia Polska. Także od 30 marca program TVP Kobieta znajdzie się w ofercie Orange IPTV. 

W jakich pakietach będą dostępne programy?

Programy będą dostępnew pakietach Srebrnym, Złotym i Platynowym dla abonentów Vectry oraz Minibox, Superbox i Maxbox dla abonentów Multimedia Polska. Abonenci obu sieci będą odbierać TVP Kobieta na pozycji 717, a TVP Dokument na pozycji 523. Klienci Orange IPTV znajdą TVP Kobieta w pakiecie Optymalnym na pozycji 353.

Telewizja Polska rozwija swoją ofertę tak, by proponować wartościowe treści widzom o różnych zainteresowaniach, dlatego poszerza swoje portfolio o kanały tematyczne, czego wyrazem jest uruchomienie w ostatnim czasie TVP Dokument oraz TVP Kobieta. Stały rozwój dystrybucji programów przyczynia się do systematycznego wzrostu ich popularności wśród odbiorców. Nawiązanie współpracy z Grupą Vectra, w zakresie udostępniania abonentom programów TVP Kobieta i TVP Dokument jest ważnym krokiem w zagwarantowaniu widzom szerokiego do nich dostępu – mówi Marcin Klepacki, Dyrektor Biura Dystrybucji.

Nowe stacje TVP

TVP Kobieta to nowa propozycja lifestylowa Telewizji Polskiej, która miała swoją premierę
w marcu. Niebawem ofertę TVP Kobieta uzupełnią kolejne programy: Agata Konarska w „Kobiety w biznesie” opowie z jakimi problemami mierzą się współczesne kobiety, dla których rozwój zawodowy przy jednoczesnej trosce o życie rodzinne jest spełnieniem marzeń, a Klaudia Carlos rozmawiać będzie z ekspertami o wszystkim, co najważniejsze dla współczesnych kobiet.

Z kolei wiosenna propozycja TVP Dokument to zarówno nowe, premierowe produkcje, jak
i kontynuacja serii, które zdobyły uznanie miłośników dokumentów. Ramówkę otwiera pierwszy dokumentalny serial zrealizowany na zlecenie TVP Dokument – „Wielkie rodziny”, który przybliża życie czterech polskich rodzin wielodzietnych. Kolejną pozycję stanowią emisje premierowych odcinków głośnego cyklu dokumentalnego Telewizji Polskiej „Geniusze i marzyciele”. Nowe pasmo „Skandynawski kryminał”, prezentuje filmy i seriale o tematyce kryminalnej wyprodukowane przez Szwedów, Norwegów i Duńczyków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

powiązane posty