w

TVP Kobieta wkrótce start nowej stacji – video

Już w marcu wystartuje TVP Kobieta – nowy kanał tematyczny skierowany do kobiet. W ramówce TVP Kobieta znajdą się nowe, inspirujące produkcje własne, znakomite formaty zagraniczne, a także popularne filmy i seriale.

Specjalnie dla Kobiet

Telewizja Polska od lat konsekwentnie poszerza swą ofertę programową, uruchamiając nowe kanały tematyczne. Bardzo się cieszę, że w niespełna pół roku od inauguracji kanału TVP Dokument mogę zapowiedzieć kolejną nowość, która już wkrótce wzbogaci portfolio nadawcy publicznego. TVP Kobieta to pierwszy w historii Telewizji Polskiej oraz jedyny dostępny w ramach naziemnej telewizji cyfrowej kanał lifestylowy w pełni poświęcony tematyce kobiecej. Jestem przekonany, że dzięki wyjątkowym i interesującym programom TVP Kobieta skradnie serca Polek i stanie się ich ulubionym miejscem spotkań – podkreśla Prezes Zarządu TVP, Jacek Kurski.

Lifestyle od TVP

TVP Kobieta jest kanałem tematycznym o charakterze lifestylowo-poradnikowo–rozrywkowym, skoncentrowanym wokół potrzeb i zainteresowań kobiet. Adresowany jest do kobiet niezależnie od wieku, wykształcenia i stylu życia. Oferta programowa ma inspirować, edukować i rozwijać, dając jednocześnie szansę na relaks i odpoczynek.

W ofercie TVP Kobieta będą programy lifestylowe dotyczące mody, urody, pielęgnacji, urządzania wnętrz, kulinarne, podróżnicze, poranne treningi z TVP Kobieta, ale także ciekawe filmy dokumentalne, czy reportaże dotyczące ważnych kwestii społecznych. 

Autorskie programy

Kanał TVP Kobieta stawia na własne produkcje, programy autorskie gwiazd oraz popularne formaty zagraniczne. Wśród tych ostatnich są m.in.: „Najlepsze pod słońcem”  brytyjski program o poszukiwaniu idealnych nieruchomości, „Piękne i samotne”, modowy „Na tropie stylu” oraz serial dokumentalny „Ofiary operacji plastycznych”. Wzruszające wywiady „Kobiety w drodze” Marty Manowskiej czy „Ulepieni z pasji” Miłki Raulin to tylko niektóre propozycje własne na start kanału. W cyklu „Inspiracje TVP Kobieta” wyjątkowe filmy dokumentalne m. in. dokument o Coco Channel czy „Antyle Chopina”.

W wieczornym paśmie filmowym, widzowie zobaczą największe filmowe przeboje, w tym już w marcu m.in.: „La La Land”, „Dirty Dancing”, „Pozycja obowiązkowa”, „Czekolada”, Whitney”.

Na antenie TVP Kobieta pojawi się też popularny serial „Velvet” – opowieść o  romansie ubogiej krawcowej z synem potentata modowego. Akcja rozgrywa się w Hiszpanii w latach 50. i 60. XX wieku. 

Od 13 lutego na antenach Telewizji Polskiej jest emitowany spot wizerunkowy, w którym wystąpiły gwiazdy. Marta Manowska, Marzena Rogalska, Ida Nowakowska, Joanna Lewandowska, Agnieszka Mielczarek, Monika Witkowska, Miłka Raulin, Aleksandra Kostka, Agata Konarska, Małgorzata Tomaszewska oraz Tomasz Kammel. Reżyserem spotu i autorem scenariusza jest Pascal Pawliszewski.

Co myślisz?

Napisane przez Magdalena Pełek

Cześć jestem Magda. Od zawsze całą swoją wolną chwilę przeznaczam na moje ulubione seriale. Kocham "Przyjaciół". Nie pogardzę też dobrymi telewizyjnymi programami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

    TVN: Jesteśmy w domu – ramówkowy show już w niedzielę!

    Zmiany w „The Voice Kids”. Jan Dąbrowski odchodzi