Główna » Prima Aprilis! Weronika Rosati nową Gosią w “M jak miłość”!
Seriale M jak miłość Polecamy

Prima Aprilis! Weronika Rosati nową Gosią w “M jak miłość”!

Sensacyjna wiadomość. Piękna Weronika Rosati powraca do serialu “M jak miłość”! Tym razem nie zagra miłości Pawła Zduńskiego, ale pojawi się w nim jako Malgorzata Mostowiak!

Powrót kluczowej postaci planowany był od wielu miesięcy. Przypomnijmy, że poprzednio w rolę Gosi wcielała się Joanna Koroniewska. Po jej odejściu, scenarzyści wysłali bohaterkę do USA, gdzie Mostowiakówna wpadła w sidła sekty. Pomimo prób kontaktu ze strony rodziny Gosia pozostała w Stanach Zjednoczonych.

Teraz Małgorzata powróci z nową twarzą i ciemnym charakterem… Będzie chciała walczyć o swojego syna Wojtusia oraz stoczy batalię z bratem Markiem (Kacper Kuszewski) o ziemię po zmarlym ojcu Lucjanie. Jak zdradza anonimowo osoba z produkcji, wejście Rosati do “M jak miłość” będzie spektakularne: – Twórcy zainspirowali się wielkimi serialami. Okaże się, że Gosia w Stanach wyszła za mąż za bogatego biznesmena i opływała w luksusach, wbrew temu co sądziła rodzina w Polsce. Niestety Kevin został porwany w tajemnicznych okolicznościach przez UFO. Zdesperowana Mostowiakówna powróci do Grabiny. Dzięki swoim kontaktom weszła w Stanach w posiadanie tajnych planów arabskich szejków z których wynika, że w sadzie dziadka Lucjana znajdują sie zloża ropy…

Producentom serialowego hitu zależało, aby postać zagrała duża gwiazda. Wybór nie przypadkowo padł na Rosati: – Weronika przez wiele lat prowadzi karierę w USA i Polsce. Nikt tak doskonale, jak ona nie odda amerykańskiego stylu życia. Nie mówiąc o pięknej urodzie, która na pewno pozwoli na zbudowanie kilku ciekawych romansów – opowiada osoba z planu “M jak miłość”.

Ekipa serialu na dniach wybiera się do USA i Nowego Jorku, aby nakręcić sceny z nową Gosią. Odcinki z Weroniką Rosati zobaczymy późną jesienią w TVP 2.

 

fot. pt.tunes.zone

Powiązane artykuły

Zobacz, co słychać u “Przyjaciółek”. Nowe odcinki jesienią w Polsacie (VIDEO)

Dawid Propolis

Zobacz zwiastun 7. sezonu “Przyjaciółek” (FOTO + VIDEO)

Dawid Propolis

Znamy nowego “Wiedźmina”. To Henry Cavill

Dawid Propolis