Polsat Polecamy Telewizja Umów się ze mną. Take me out

Umów się ze mną. Take Me Out: W programie wybierają bliźniaczki!

Take me out, umów się ze mną (Fot. T. Mirosz/Fremantle/Polsat_

Mają po 21 lat, przyjechały z Londynu  i są… bliźniaczkami. Show-biznes nie jest im obcy – śpiewają piosenki z gatunku „muzyki popularnej”, zajmują się modelingiem, bywają prezenterkami, a w jednym z programów stoczyły pojedynek na metamorfozy. Tym razem w jednym studio będą wybierać kandydatów na randkę.

W show Polsatu pojawiły się, bo „chciałyby rozdzielić swoje siostrzane serduszka i oddać się tym drugim połówkom”. Nie są o siebie zazdrosne, wręcz przeciwnie, wspierają się jak tylko mogą. Dla miłości obie mogłyby wrócić do Polski, jednak preferencje co do mężczyzn mają zupełnie różne. Iza lubi facetów „romantycznych, o ciepłym sercu”  i najważniejsze dla niej jest, żeby wybranek „był dobry i szanował kobiety”.  Druga z bliźniaczek, Daria, lubi kiedy facet jest trochę szalony. „Ale przede wszystkim musi być pewny siebie,  bo ja lubię czuć koło siebie męskie ramię”, dodaje.

Obie zgodnie mówią, że nieważne, czy wybranek będzie „wysoki, szczupły, gruby czy chudy” (Daria), bo „szata nie zdobi człowieka, dajemy szansę, żeby się poznać” (Iza). I apelują: „Chłopaki, walczcie do końca!”

To kolejne uczestniczki deklarujące, że wygląd nie ma znaczenia, a książki nie ocenia się po okładce. Jakich dokonają wyborów?

'Take me out'
środa, 20:05, Polsat

Powiązane artykuły

“Łowca pedofilów”: Jesteś dla mnie gnojem [WIDEO]

Dawid Propolis

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Omyła i ich radosny jive! Będą gwiazdami? (VIDEO)

Dawid Propolis

Przyjaciółki: Czy Dagmar znowu będzie asystentem Zuzy?! Ten duet rozbawi fanów do łez! (wideo)

Magdalena Pełek