Piotr Gumulec - Take me out, Polsat Fot. Polsat/Krzysztof Dubiel
Piotr Gumulec - Take me out, Polsat Fot. Polsat/Krzysztof Dubiel
Główna » „Umów się ze mną. Take me out” wiosną w Polsacie!
Polsat Polecamy Umów się ze mną. Take me out

„Umów się ze mną. Take me out” wiosną w Polsacie!

Już marcu na antenie Polsatu polska wersja międzynarodowego hitu telewizyjnego „Take Me Out”, czyli po prostu „Umów się ze mną”. Co się kryje pod nazwą show? Na pewno doskonała zabawa, solidna porcja dowcipu i dobra muzyka, w rytmie której uczestnicy będą dokonywać randkowych wyborów. Program odniósł spektakularny sukces już w 30 krajach na świecie! Może pochwalić się  nie tylko milionami widzów, ale i uznaniem krytyków, którzy okrzyknęli go jednym z najlepszych show randkowych w historii telewizji. Poprowadzi go młody, zdolny i błyskotliwy artysta kabaretowy – Piotr „Guma” Gumulec, znany widzom Polsatu z „Kabaretu na żywo”.

Historia „Umów się ze mną. Take Me Out” zaczęła się w Australii w roku 2008. Wkrótce potem program trafił do Wielkiej Brytanii, by stamtąd rozprzestrzenić się na cały świat. Lokalne wersje programu powstały między innymi w: Brazylii, Chile, Chinach, Czechach, Danii, Estonii, Holandii, Francji, Niemczech, Węgrzech, Indonezji, Irlandii, Włoszech, Japonii, Libanie, Malezji, Norwegii, Filipinach, Kanadzie, Serbii, RPA, Hiszpanii, Szwecji, Południowej Korei, Tajlandii, Ukrainie czy USA.

Co trzeba zrobić, by udać się na randkę idealną? W każdym odcinku trzydzieści kandydatek zobaczy kilku singli. Każdy z nich pojedynczo będzie musiał je do siebie przekonać. Dostanie na to szansę w trzech rundach. W każdym z etapów dziewczyny będą mogły zdecydować, czy są zainteresowane spotkaniem z danym mężczyzną czy też nie. Jeśli w ostatniej rundzie zostanie więcej niż jedna kandydatka, role się odwrócą i to mężczyzna będzie wybierał kobietę, z którą pójdzie na randkę.

Piotr Gumulec - Take me out, Polsat  Fot. Polsat/Krzysztof Dubiel
Piotr Gumulec – Take me out, Polsat Fot. Polsat/Krzysztof Dubiel

O doskonałą zabawę, gorącą atmosferę oraz oczywiście trudne i podchwytliwe pytania zadba artysta kabaretowy Piotr „Guma” Gumulec z kabaretu Chyba. Błyskotliwy, zabawny i – ku własnemu zdziwieniu – pracowity. Już w wieku 6 lat marzył, by niczym legendarny Wojciech Pijanowski prowadzić teleturniej w telewizji. Dziecięce marzenie spełniać będzie od marca w Polsacie. Poza tym chciał pisać felietony, prowadzić poranki w radiu i pracować przy KFPP w Opolu. Te marzenia spełnił odpowiednio we wrocławskiej Gazecie Wyborczej, w Polskim Radiu Wrocław oraz w TVP Rozrywka. Nie został (jeszcze?) dziennikarzem sportowym, ale za to ogląda wszystkie możliwe sportowe relacje telewizyjne. W czasie studiów dziennikarskich zamarzył, by zostać kabareciarzem i wraz z kolegami z Kabaretu Chyba wygrał słynną krakowską PAKĘ. Komediowy talent potwierdził znakomicie parodiując swojego guru Roberta Górskiego. W wolnych chwilach gra na gitarze. Najchętniej stare, polskie piosenki, zwłaszcza autorstwa Osieckiej i Młynarskiego.

Czy panom uda się zainteresować sobą panie? Czy panie przyciągną uwagę singli? Czy istnieje uniwersalna recepta na udaną randkę? Odpowiedź już w marcu na antenie Polsatu.

Powiązane artykuły

Zobaczcie, jak się bawi setka jurorów na planie „Śpiewajmy Razem. All Together Now”!

Dawid Propolis

Zobacz scenę Sylwestrowej Mocy Przebojów 2017 w pełnym oświetleniu!

Magdalena Pełek

Zobacz najnowszy zwiastun „Wyspy przetrwania”

Dawid Propolis