„Love Island. Wyspa miłości” powróci z 2. sezonem!

Kaorlina Gilon w czapce lotnika

„Love Island. Wyspa miłości” powraca na antenę Polsatu oraz serwisu ipla.tv! Premierowe odcinki randkowego reality show zaplanowane są na jesień 2020. Właśnie ruszają castingi do kolejnej edycji programu!

Czas na kontynuację

Po ogromnym sukcesie pierwszej polskiej edycji programu „Love Island. Wyspa miłości” przyszedł czas na kolejną odsłonę miłosnych przygód pod słońcem Love Island. Reality show, w którym grupa młodych, wysportowanych i atrakcyjnych singli pomiędzy 18 a 35 rokiem życia ma szansę przeżyć niezwykłą przygodę i znaleźć miłość swojego życia.

Sława i miłość?

Popularność uczestników pierwszej edycji najgorętszego reality show w historii telewizji nie budzi wątpliwości. Udział w programie zapewnia rozpoznawalność i pozycję czołowych influencerów na polskim rynku. Zwycięstwo w programie Sylwii i Mikołaja zaowocowało nie tylko gorącym uczuciem, ale także udziałem w najnowszej edycji „Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami”! Z kolei Marietta powróciła do śpiewania po długiej przerwie
i nagrała swój pierwszy profesjonalny singiel oraz teledysk.

Drugą edycję najgorętszego reality show w telewizji ponownie poprowadzi Karolina Gilon – modelka i prezenterka telewizyjna. Ruszyły castingi do drugiej edycji „Love Island. Wyspa miłości”. Emisja premierowych odcinków zaplanowana jest w jesiennej ramówce Polsatu.

Dołącz do programu

„Love Island. Wyspa miłości” otwiera bardzo wiele możliwości – od prawdziwej miłości, przez karierę w mediach do działań charytatywnych. To, czy i w jaki sposób uczestnicy zdecydują się wykorzystać swoją szansę, zależy tylko od nich!

Jeśli jesteś singlem w wieku 18-35 lat, chcesz zostać gwiazdą najgorętszego show w historii telewizji, przeżyć przygodę życia, zawalczyć o miłość i sławę, zgłoś się do „Love Island. Wyspa miłości”!

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie: www.loveislandpolska.pl

Poprzedni artykuł
Katarzyna Dowbor stoi na ulicy obok auta, w rękach trzyma ramkę z podziękowaniem.

Katarzyna Dowbor i Nasz Nowy dom wrócą jesienią 2020!

Następny artykuł

„FAME czy SHAME” – Saszan i Danny Ferreri prowadzącymi program!

powiązane posty