w

Chyłka-Rewizja: Chyłka i Zordon znowu razem. Finał sezonu!

„Chyłka” Sprawa Bukano kończy się ugodą. Prawnikom pozostało jeszcze kilka spraw do wyjaśnienia. Czy Chyłce uda się wrócić do kancelarii? Premiera siódmego odcinka już 10 listopada w Playerze!

Kormak wraca do Warszawy. Okazuje się, że jest w posiadaniu materiału, który może pomóc Chyłce w odzyskaniu posady w kancelarii. Sam również zamierza skorzystać z możliwości powrotu na poprzednie stanowisko. Zordon, mimo zawartej ugody i perspektywy odzyskania patronki, nie podziela entuzjazmu Chyłki. Ostatnie wydarzenia utwierdziły go w przekonaniu, że musi nakłonić ją do podjęcia walki z nałogiem. Dla Szczerbińskiego to również ważny moment. Czy będzie chciał kontynuować znajomość z prawniczką?

W tym samym czasie toczy się śledztwo w sprawie śmierci Piotrkowskiego. Szczerbiński postanawia przesłuchać Langera. Daje mu do zrozumienia, że ma pewność co do jego winy. Piotr, nie zważając na groźby komisarza, postanawia spotkać się z Chyłka i Zordonem, żeby wyjawić im prawdę o morderstwie żony i córki Bukano.

https://player.pl/seriale-online/chylka-odcinki,15976/odcinek-7,S03E07,168907

Co myślisz?

Napisane przez Robert Wróbel

Barwy Szczęścia odc. 2322-2325 – Niezależne i odważne!

„Pierwsza miłość”: Janek wyjeżdża na niebezpieczną misję!