Chyłka-Rewizja: Chyłka i Zordon znowu razem. Finał sezonu!

“Chyłka” Sprawa Bukano kończy się ugodą. Prawnikom pozostało jeszcze kilka spraw do wyjaśnienia. Czy Chyłce uda się wrócić do kancelarii? Premiera siódmego odcinka już 10 listopada w Playerze!

Kormak wraca do Warszawy. Okazuje się, że jest w posiadaniu materiału, który może pomóc Chyłce w odzyskaniu posady w kancelarii. Sam również zamierza skorzystać z możliwości powrotu na poprzednie stanowisko. Zordon, mimo zawartej ugody i perspektywy odzyskania patronki, nie podziela entuzjazmu Chyłki. Ostatnie wydarzenia utwierdziły go w przekonaniu, że musi nakłonić ją do podjęcia walki z nałogiem. Dla Szczerbińskiego to również ważny moment. Czy będzie chciał kontynuować znajomość z prawniczką?

W tym samym czasie toczy się śledztwo w sprawie śmierci Piotrkowskiego. Szczerbiński postanawia przesłuchać Langera. Daje mu do zrozumienia, że ma pewność co do jego winy. Piotr, nie zważając na groźby komisarza, postanawia spotkać się z Chyłka i Zordonem, żeby wyjawić im prawdę o morderstwie żony i córki Bukano.

https://player.pl/seriale-online/chylka-odcinki,15976/odcinek-7,S03E07,168907

Poprzedni artykuł

Barwy Szczęścia odc. 2322-2325 - Niezależne i odważne!

Następny artykuł

"Pierwsza miłość": Janek wyjeżdża na niebezpieczną misję!

powiązane posty
Czytaj więcej

discovery+ w player.pl

8 grudnia na Playerze rusza kolekcja discovery+. Użytkownicy otrzymają wyłączny dostęp do produkcji własnych Discovery pod marką discovery+…
Czytaj więcej

Masterchef: czas na finał!

Rozpoczyna się wielki finał dziewiątej edycji MasterChefa, który wyjątkowo odbędzie się na Zamku w Rynie na Mazurach! Po…
Czytaj więcej

Żywioły Saszy – premiera serialu

Sasza Załuska wraca do Polski z Wielkiej Brytanii, gdzie studiowała i doskonaliła się w zawodzie profilerki. Niemal natychmiast…
Czytaj więcej

Player: Magdalena Boczarska w serialu „Żywioły Saszy – Ogień”

Ruszyły zdjęcia o nowego serialu Player Original „Żywioły Saszy – Ogień”. Produkcja oparta W rolę głównej bohaterki, profilerki kryminalnej, wcieli się Magdalena Boczarska. będzie na adaptacji prozy Katarzyny Bondy. Premiera serialu została zaplanowana na jesień.
Czytaj więcej

Player.pl – propozycje na sierpień 2020

Już w sierpniu w player.pl na abonentów czekają nowości filmowe i serialowe. Zobaczymy również tytuły, do których wszyscy zawsze chętnie wracają.