w

Daria Zawiałow z nową piosenką dla serialu Player “Pajęczyna”!

Najnowszy singiel Darii Zawiałow będzie promował kolejną produkcję Player Original – serial “Pajęczyna” z Joanną Kulig w roli głównej.

Premiera utworu odbyła się w piątek 15 października w stacjach radiowych oraz w serwisach muzycznych. Już we wtorek 19 października serwis player.pl zaprosi swoich fanów na kolejną premierę produkcji własnej. Serial “Pajęczyna” przeniesie widzów równolegle do 1978 oraz 2010 roku. Podobnie jak promujący ją utwór “Serca gwiazd”.

W nowej wersji

Cover przeboju Haliny Frąckowiak z lat 80. usłyszymy w nowoczesnej aranżacji i wykonaniu Darii Zawiałow, jednej z najpopularniejszych i najbardziej cenionych artystek na polskiej scenie muzycznej

„Staraliśmy się aby nasza interpretacja była czymś innym i wpasowała się w mroczny klimat serialu. Ogromnie cieszę, się ze współpracy z niezwykłym, kosmicznie utalentowanym producentem, jakim jest Agim. Jego pomysł na aranżacje, całkowicie mnie zabrał. W połączeniu z genialnym tekstem Jonasza Kofty i Janusza Kondratowicza, tworzy zagadkę, która intryguje i zaprasza do tajemniczego świata, do roku 1978, w którym rozgrywa się częściowo akcja serialu. Wkrótce światło dzienne ujrzy teledysk do utworu.” 

– opowiada Daria Zawiałow.

O czym jest serial “Pajęczyna”

„Pajęczyna” to historia Kornelii Titko (Joanna Kulig), odważnej naukowczyni obdarzonej niezwykłą pamięcią, której dzieciństwo zniszczyła przedwczesna śmierć rodziców oraz starszej siostry. Matka Kornelii, Teresa Titko była wybitnym fizykiem jądrowym; w gierkowskim programie nuklearnym pełniła rolę prawej ręki jego twórcy, generała-profesora Grzegorza Giedrowicza. Po latach w życiu Kornelii pojawia się tajemniczy mężczyzna, który twierdzi, że był niegdyś oskarżony o zabójstwo jej siostry. Bohaterka rozpoczyna prywatne śledztwo. Kim jest tajemniczy mężczyzna i co naprawdę łączy go ze śmiercią dwóch najbliższych Kornelii kobiet? Jaką cenę przyjdzie jej zapłacić za wtargnięcie na zakazane terytoria? Jaką rolę w tej historii sprzed lat odegrali oficerowie PRL-owskiego kontrwywiadu: kapitan Ewa Wolańska oraz podporucznik Tadeusz Mróz? Komu zależało na tym, aby Polska nie dołączyła do niewielkiego grona państw, liczących się w atomowym wyścigu?

Pierwszy odcinek serialu “Pajęczyna” trafi do serwisu player.pl już we wtorek 19 października. 

Kupuj rzeczy z wpisu

Używam linków afiliacyjnych

Polecamy

Co myślisz?

Napisane przez Dawid Propolis

Fan Netflixa. Uwielbia wszystko co związane z nowymi technologiami. W telewizji lubi reality show oraz programy rozrywkowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

    Basia Kurdej-Szatan jako Dua Lipa!

    Netflix i dostęp dla dzieci