“Dzień” – belgijski hit w Player

Dzień – serial w Player

Player zaprasza na premierę nowego belgijskiego serialu “Dzień”. Nowe odcinki co tydzień. Sprawdź szczegóły

Wyścig z czasem

Niewielkie flamandzkie miasteczko. Pewnego dnia jego spokój zaburza drastyczne wydarzenie – banda uzbrojonych złodziei napada na bank. Barykadują się w środku budynku, biorąc za zakładników grupę bezbronnych pracowników i klientów placówki. Na miejscu zjawia się policja, wyszkoleni negocjatorzy, a także media i zmartwieni mieszkańcy. Rozpoczyna się nerwowy wyścig z czasem! Przestępcy mają jednak niejednego asa w rękawie. Niebezpieczna gra w kotka i myszkę trwa 24 godziny.

Dotąd spokojna belgijska prowincja, zamiera na jeden dzień, z zapartym tchem śledząc rozwój wypadków…

Ekstremalna walka

Kamera ukazuje wydarzenia tego feralnego dnia z różnych perspektyw: próbującej negocjować z bandytami i ocalić życie zakładników policji, grupy dziennikarzy relacjonujących każdą minutę miasteczkowego dramatu, planujących kolejne kroki bandytów, a także walczących o życie zakładników i ich zrozpaczonych rodzin. Z każdym odcinkiem akcja zaczyna się zacieśniać, a nowe fakty wychodzą na światło dzienne… Kto wyjdzie zwycięsko z tej drastycznej próby sił?

https://tvdzis.pl/2020/06/22/fame-czy-shame-saszan-i-danny-ferreri-prowadzacymi-program/vod/player/

Premiera w VOD

Na ekranie plejada belgijskich gwiazd. W rolach głównych wystąpią najbardziej rozpoznawalne nazwiska lokalnego kina: Jeroena Percevala, Lynn Van Royen i Geerta Van Rampelberga.

12-odcinkowa produkcja miała premierę w piątek 10 lipca (2 odcinki) w Playerze. Kolejne odcinki serialu udostępniane będą co tydzień. Platforma jest jedynym legalnym serwisem VOD w Polsce oferującym dostęp do tytułu. 

Serial “Dzień” w player – kliknij, aby obejrzeć

Previous Article
Mateusz Szymkowiak i Iza Krzan

"Wakacyjna Trasa Dwójki" w Płocku

Next Article

Justyna Pochanke odchodzi z Faktów TVN i TVN24

Related Posts
Total
0
Share