w

Player: Magdalena Boczarska w serialu „Żywioły Saszy – Ogień”

Żywioły Saszy - Ogień, Magdalena Boczarska (fot.: TVN/ Agnieszka Jurek)

Ruszyły zdjęcia do nowego serialu Player Original „Żywioły Saszy – Ogień”. Produkcja oparta będzie na adaptacji prozy Katarzyny Bondy. W rolę głównej bohaterki, profilerki kryminalnej, wcieli się Magdalena Boczarska. Premiera serialu została zaplanowana na jesień.

Powrót po latach

Sasza Załuska wraca do Polski z Wielkiej Brytanii, gdzie przez siedem lat studiowała i doskonaliła się w zawodzie profilerki. Niemal natychmiast otrzymuje swoje pierwsze zadanie. Niechętnie opuszcza córkę i wyrusza do Łodzi, gdzie policja bezskutecznie poszukuje osoby odpowiedzialnej za serię podpaleń i wybuchów. Czy dzięki pomocy Załuskiej uda się ująć sprawcę i zakończyć śledztwo?

Żywioły Saszy – Ogień, Magdalena Boczarska (fot.: TVN/ Agnieszka Jurek)

Nasza nowa bohaterka „Nazywa się Załuska. Sasza Załuska…” i jest zdecydowanie dziewczyną Bondy. To wnikliwa obserwatorka otoczenia, bohaterka inteligentna i intrygująca. Jej życiowe umiejętności  i   zawodowe przygotowanie pozwalają dostrzegać dookoła siebie dużo więcej niż potrafią  inni, samej będąc niezauważoną. Niemal natychmiast staje się oczywiste, że ukrywa jakąś tajemnicę. Odkrywanie prawdy o niej będzie dla widzów równie interesujące, jak sama zagadka łódzkich pożarów.

– mówi Dorota Chamczyk, producentka.

Na podstawie książki Katarzyny Bondy

„Żywioły Saszy – Ogień” to produkcja Player Original, której scenariusz powstał na podstawie bestsellerowej powieści „Lampiony” autorstwa Katarzyny Bondy. Na przestrzeni siedmiu odcinków widzowie podążać będą za zagadką kryminalną, w której centrum znajdzie się główna bohaterka – Sasza Załuska. Przydzielona do grupy policjantów spróbuje zapobiec serii podpaleń łódzkich kamienic oraz uporać się z własną, niełatwą przeszłością. Śledztwo okaże się wyjątkowo skomplikowane. Na drodze do rozwiązania sprawy stanie nie tylko brak jednoznacznych dowodów i tropów, ale też wątpliwości przełożonych i współpracowników co do umiejętności profilerki. W każdym kolejnym odcinku pojawi się nowy ślad prowadzący do rozwiązania sprawy.

Doborowa obsada

W obsadzie produkcji znaleźli się Magdalena Boczarska, Mirosław Haniszewski, Marcin Czarnik, Piotr Cyrwus, Arkadiusz Jakubik, Andrzej Konopka, Jerzy Trela, Aleksandra Konieczna, Krzysztof Dracz, Piotr Srebrowski, Erika Karkuszewska, Mikołaj Woubishet.

Zobacz serial „Chyłka” na platformie Player.pl

Fame czy Shame nowy show w Player!

Co myślisz?

Napisane przez Dawid Propolis

Fan Netflixa. Uwielbia wszystko co związane z nowymi technologiami. W telewizji lubi reality show oraz programy rozrywkowe.

Polsat: Nasz nowy dom z 15. sezonem!

„Earth Festival” Beata Kozidrak i jej kreacja!