w

Player.pl – propozycje na sierpień 2020

Już w sierpniu w player.pl na abonentów czekają nowości filmowe i serialowe. Zobaczymy również tytuły, do których wszyscy zawsze chętnie wracają.

PLAYER ORIGINAL

„FAME czy SHAME” to nowe, autorskie show serwisu Player. 10 znanych influencerów pod jednym dachem przez osiem tygodni i zacięta rywalizacja. Codziennie dostają nowe zadania, których wynik decyduje, gdzie spędzą następny dzień: w grupie FAME – otoczeni przywilejami i luksusami, czy w przegranej – SHAME – pozbawieni wygód. Finałowy programu już 19 sierpnia!

KOLEKCJA „NOMINACJE DO NAGRÓD EMMY 2020” 

Nagrody Emmy od lat nazywane są telewizyjnymi Oscarami. Nic więc dziwnego, że o statuetkę walczą najlepsi z najlepszych graczy małego ekranu. Kilka dni temu kapituła ogłosiła nominacje do tej prestiżowej nagrody. Z tej okazji Player, we współpracy z HBO, przygotował dla swoich klientów kolekcję „Nominacje do nagród Emmy 2020”, składającą się 29 najgorętszych telewizyjnych tytułów ostatnich 12 miesięcy. Najlepsze seriale – m.in. „Wielkie kłamstewka”, „Westworld, „Mrs. America” czy „Sukcesja” – oraz filmy, które powstały na potrzeby szklanego ekranu teraz w jednym miejscu.

Propozycje filmowe

Już pierwszego dnia sierpnia w platformie zadebiutują trzy filmowe nowości, która swoją premierę miały zaledwie kilkanaście tygodni temu – „Legacy of lies”, „Vengeance 2 (I am a Vengance: Retaliation)” oraz „Artemis Fowl”. W połowie miesiąca – dokładnie 14.08 – kolekcja filmowa poszerzy się o kolejne dwie gorące premiery: „Ordinary Love” i „The Photograph”. Dwa tygodnie później (28.08), w dniu swojej światowej premiery, dołączy thriller „Zatoka zaginionych” z Olgą Kurylenko w roli głównej. Tradycyjnie już nie zabraknie także pozycji, które zapisały się w historii rodzimego i światowego kina, wśród nich: „Kurier”, „Wrogowie publiczni” czy „Cast Away – poza światem”.

LEGACY OF LIES

Historia byłego agenta MI-6, Martina Baxtera (Scott Adkins) zgadza się pomóc młodej dziennikarce prowadzącej śledztwo w sprawie tajnych operacji prowadzonych przez służby rosyjskie. Za sprawą jednej decyzji Baxter ponownie zostaje wciągnięty w świat szpiegostwa i wysokiego ryzyka, w którym każdy dzień jest jedną wielką niewiadomą.

VENGEANCE 2 (I AM A VENGEANCE: RETALIATION)

Były żołnierz służb specjalnych John Gold (Stu Bennett) dostaje szansę, na którą czekał od lat – postawić mężczyznę, który przed laty podczas operacji na wschodzie zdradził jego i całą drużynę, przed wymiar sprawiedliwości. Wkrótce Sean Teague (Vinnie Jones) staje przed sądem i zostaje skazany za swoją zdradę i inne przestępstwa na karę pozbawienia wolności. Co więcej, Gold ma odpowiadać za eksportę byłego przyjaciela do zakładu zamkniętego. Z kolei Teague planuje, jak do niego nie trafić…

ARTEMIS FOWL

Jeden z najnowszych filmów wytwórni Walta Disneya. Gorąca nowość – z 29 maja – dla najmłodszego widza oparta jest na kanwie powieści o tym samym tytule autorstwa irlandzkiego pisarza Eoina Colfera. Opowieść o przygodach 12-letniego Artemisa Fowl Drugiego (Ferdia Shaw), genialnego potomka klanu przestępców, który rusza na poszukiwania zaginionego w tajemniczych okolicznościach ojca. Wkrótce chłopiec odkrywa, że za zniknięciem Artemisa Fowl Pierwszego (Colin Farrell) stoją… wróżki.

ORDINARY LOVE

Melodramat z Liamem Neesonem w roli głównej. Opowieść o miłości, przetrwaniu i pytaniach życiowych, które zadajemy sobie każdego dnia. Joan (Lesley Manville) i Tom (Liam Neeson) są małżeństwem z wieloletnim stażem. Mimo upływającego czasu ich uczucie nie osłabło, a wręcz wzmocniło się. Nadal łączy ich wiele – czułość, humor i, przede wszystkim, miłość. Niespodziewanie jak grom z jasnego nieba spada na nich tragiczna wiadomość – Joan ma raka piersi. I pomimo że rokowania lekarzy są dobre, oboje zaczynają zadawać sobie pytanie, a co jeśli?

THE PHOTOGRAPH

Dwa gorące romanse osadzone w przeszłości i teraźniejszości. Reporter Michael Block (LaKeith Stanfield) udaje się do Luizjany, żeby przyjrzeć się aferze związanej z wyciekiem ropy. Podczas jednego z wywiadów jego uwagę przykuwają zdjęcia autorstwa niejakiej Chrisitny Eames. Zaintrygowany osobą i twórczością fotografki postanawia dowiedzieć się o niej jak najwięcej.

ZATOKA ZAGINIONYCH

Brytyjski thriller z dziewczyną Bonda – Olgą Kurylenko – w roli głównej. Pełna zwrotów akcji i napięcia historia Rosalind (Olga Kurylenko). Wskutek tragicznych wydarzeń kobieta zostaje jedną z podejrzanych o morderstwo własnego syna. Will (Claes Bang), niewidzący świata poza swoją żoną, mąż stoi murem za Rosalind. Sytuacja zmienia się o 180 stopni, kiedy szukając dowodów niewinności ukochanej, odkrywa szokującą przeszłość zony i jej powiązanie z niewyjaśnionym morderstwem sprzed lat.

KURIER

Ostatni film Władysława Pasikowskiego, inspirowany prawdziwą historią „Kuriera z Warszawy” – Jana Nowaka-Jeziorańskiego. Jest rok 1944. Mieszkańcy stolicy, dowodzeni przez Podziemne Państwo Polskie, szykują się do Powstania. Jan Nowak-Jeziorański (Philippe Tłokiński) dostaje misję do wykonania – przedostać się do Londynu i poinformować rząd RP na uchodźstwie o sytuacji w Warszawie.

Kurier film (fot. YouTube)

WROGOWIE PUBLICZNI

Zagraniczny hit kinowy z 2009 r. z gwiazdorską obsadą. Historia najsłynniejszych amerykańskich gangsterów lat trzydziestych – Johna Dillingera (Johnny Depp), Baby’ego Face’a Nelsona (Stephen Graham) i Pretty Boya Floyda (Channing Tatum). To także świadectwo tego, jak kierowane wówczas przez J. Edgara Hoovera (Billy Crudup) FBI, dzięki swoim wysiłkom zmierzającym do schwytania przestępców, z małej agencji stało się potężną organizacją o światowej sławie.

CAST AWAY – POZA ŚWIATEM

Uwspółcześniona adaptacja „Przypadków Robinsona Kruzoe” autorstwa Daniela Defoe. W wyniku katastrofy lotniczej Chuck Noland (Tom Hanks) trafia na bezludną wyspę na wodach Pacyfiku. Osamotniony, bez środków do życia, musi zmierzyć się ze swoimi słabościami, lękami i wykazać ogromną pomysłowością, chcąc przetrwać na środku Oceanu. Dodatkowo miejsce jego schronienia niesie za sobą kolejne niebezpieczeństwa w postaci skrajnych warunków pogodowych i dzikiej zwierzyny. Czy wygra walkę o życie.

GDYBYM BYŁ BOGATY

Dawka rozrywki i śmiechu prosto ze słonecznej Hiszpanii. Santi (Alex García) jest młodym, atrakcyjnym mężczyzną, z tym że bez żadnego sukcesu zawodowego na koncie. Podobnie porażka towarzyszy mu w życiu osobistym – rozwodzi się z Maite (Alexandra Jiménez). W akcie desperacji, marząc, że los się w końcu i do niego uśmiechnie, kupuje los na loterii. Kilka godzin później zostaje milionerem!

WAVES

Historia dwójki rodzeństwa, których życie w jednej chwili zmienia się o 180 stopni. Tyler (Kelvin Harrison Jr) to ulubieniec całej rodziny. Jest młody, atrakcyjny, ma świetne wyniki w szkole i w sporcie, a dodatkowo umawia się z jedną z najpopularniejszych dziewczyn w szkole. Pewnego dnia jednak podejmuje kilka złych decyzji, które w wyniku splotu dziwnego zbiegu wydarzeń, zamieniają jego życie w piekło. Tymczasem siostra Tylera, Emily (Taylor Russell) od zawsze żyła w cieniu brata. Wycofana, starająca się nie wyróżniać z tłumu, nie udziela się w życiu towarzyskim ani rodzinnym. Wszystko zmienia się, kiedy zostaje zaproszona na pierwszą randkę.

PROPOZYCJE SERIALOWE

W sierpniu Player zaprasza na premierę chilijskiego thrillera „Sfora” (La Jauría) o zaginionej nastoletniej aktywistce. Kolejną nowością serialową jest  „Wszystko, co lśni” (The Luminaries), brytyjsko-nowozelandzka produkcja kostiumowa. To historia o miłości, morderstwie i zemście osadzona w Nowej Zelandii podczas gorączki złota. W tym miesiącu Player zaprasza także na nowe odcinki piątego sezonu „Biura szpiegów”.

Co myślisz?

Napisane przez Daniel Pietrzykowski

współpracownik tvdzis.pl
Interesuje się fotografią, filmami oraz telewizją.
Jestem fanem House of Cards, Strangers Things, ER, Boston Legal i Modern Family.

Seriale komediowe w TVP VOD

TV Puls i PULS 2 dostępne w PLAY NOW i PLAY NOW TV