w ,

„Salon dźwięku” – wydarzenie muzyczne na antenie TVN i Player.pl

Gabi Drzewiecka Fot. Mirosław Sosnowski/Tvn

Telewizja TVN i Player.pl przygotowują cykl koncertów „Salon dźwięku”. Na scenie pojawią się Agnieszka Chylińska oraz Kamil Bednarek.

Muzyczne spotkania

„Salon dźwięku” to cykl letnich, klimatycznych spotkań z udziałem gwiazd polskiej sceny muzycznej. W leśnej, plenerowej scenerii artyści zaśpiewają swoje najlepsze utwory w dobrze znanych już fanom aranżacjach. Te niezwykłe muzyczne wydarzenia będą połączeniem kameralnego występu oraz rozmowy z gwiazdą. Na widzów czeka wyjątkowa uczta zmysłów oraz wiele ciekawych tematów. Całość poprowadzi dziennikarka, Gabi Drzewiecka.

Gabi Drzewiecka prowadzącą

„Myślę, że wszyscy tęsknimy za muzyką i wspólnymi spotkaniami. „Salon dźwięku” wychodzi naprzeciw wszystkim tym, którym brakowało takiej formy rozrywki. Do tego dorzucamy element talk-show i wyjątkowe, kameralne miejsce. Tak powstaje przepis na idealny wieczór, gdzie każdy składnik sprawia, że będzie to udane, muzyczne danie.” – komentuje Gabi Drzewiecka, prowadząca cykl.

„Cieszę się, że będę mógł podzielić się swoją spotęgowaną energią z moimi fanami! Jestem więcej niż pewny, że to ja stęskniłem się za nimi bardziej, niż oni za mną…” – komentuje Kamil Bednarek.

Kamil Bednarek i Agnieszka Chylińska

Gośćmi „Salonu dźwięku” będą Kamil Bednarek (8 sierpnia) oraz Agnieszka Chylińska (15 sierpnia), która w tym roku obchodzi 25. lecie działalności i wznawia swoją Trasę Koncertową. Przestrzeń wydarzenia powstanie w naturalnym, leśnym plenerze oraz bez publiczności, co zapewni wyjątkowy kameralny klimat występów.

Agnieszka Chylińska

W TV i sieci

Cykl emitowany będzie na antenie TVN oraz w serwisie internetowym Player.pl w dwie kolejne soboty, 8 oraz 15 sierpnia o godz. 20:00.

Kamil Bednarek

Co myślisz?

Napisane przez Dawid Propolis

Fan Netflixa. Uwielbia wszystko co związane z nowymi technologiami. W telewizji lubi reality show oraz programy rozrywkowe.

Festiwal Weselnych Przebojów 2020 w Polsacie

Dom z papieru 3, na zdjęciu główni bohaterowie serialu, stoją w grupie lub podpierają się o stół.

Dom z papieru: Netflix zamówił 5. finałowy sezon