w ,

TVN – Kamil Bednarek zaczarował „Salon dźwięku”

Salon dźwięku, Kamil Bednarek. fot.: Cezary Piwowarski/TVN

W sobotę na antenie TVN i player.pl wyemitowany został pierwszy występ przygotowany w ramach cyklu „Salon dźwięku”. Na scenie pojawił się Kamil Bednarek.

Muzyczne spotkanie

„Salon dźwięku” to cykl letnich, klimatycznych spotkań z udziałem gwiazd polskiej sceny muzycznej. W leśnej, plenerowej przestrzeni artyści śpiewają swoje najlepsze utwory w dobrze znanych już fanom aranżacjach. Całość prowadzi dziennikarka, Gabi Drzewiecka.

Salon dźwięku, Kamil Bednarek. fot.: Cezary Piwowarski/TVN

Największe hity

Gościem pierwszego wieczoru cyklu był Kamil Bednarek. Wśród utworów, które zaprezentował muzyk, znalazł się jego najnowszy singiel, „Momenty”. Podczas jego sobotniej wizyty w studiu Dzień Dobry Wakacje promującej „Salon dźwięku” muzyk otrzymał Złotą płytę za utwór „Bądź przy mnie”. 

Gabi Drzewiecka prowadzi koncerty „Salon dźwięku” w TVN fot. C. Piwowarski/TVN

W oczekiwaniu na jubileusz – za tydzień Agnieszka Chylińska

„Dla mnie to jest taki przedsmak tego, co się wydarzy na naszej trasie jubileuszu” – przyznaje Agnieszka Chylińska w rozmowie z Dzień Dobry Wakacje. Występ artystki w ramach cyklu to krótki fragment tego, co artystka wykonuje na trasie koncertowej. Tym razem gwiazda zaprezentuje swoje największe hity w otoczeniu drzew i natury. Artystka nie kryje również swojego zachwytu faktem, że to właśnie wspólnie z Kamilem Bednarkiem biorą udział w projekcie.

Salon Dźwięku – Agnieszka Chylińska

Występ wokalistki podczas „Salonu dźwięku” emitowany będzie na antenie TVN oraz w serwisie internetowym Player.pl w najbliższą sobotę, 15 sierpnia o godz. 20:00.

Co myślisz?

Napisane przez Dawid Propolis

Fan Netflixa. Uwielbia wszystko co związane z nowymi technologiami. W telewizji lubi reality show oraz programy rozrywkowe.

Na zdjęciu od lewej Łukasz Jurkowski, Karolina Gilon, Jerzy Mielewski

Ninja Warrior od 1 września 2020 w telewizji Polsat

Wiktoria Filus nowa gwiazda serialu „Usta Usta” TVN