w

Żywioły Saszy – premiera serialu

Magdalena Boczarska - Żywioły Saszy (odcinek 1)

Sasza Załuska wraca do Polski z Wielkiej Brytanii, gdzie studiowała i doskonaliła się w zawodzie profilerki. Niemal natychmiast otrzymuje swoje pierwsze zadanie. Premiera nowego serialu już dziś w Playerze!

  • Startuje nowy serial „Żywioły Saszy” z Magdaleną Boczarską w roli głównej
  • Scenariusz powstał na podstawie bestsellerowej powieści „Lampiony” autorstwa Katarzyny Bondy
  • Produkcję można oglądać w serwisie VOD player.pl

Profilerka w akcji


Po ośmiu latach spędzonych w Londynie Sasza wraca do kraju. Przełożeni chcą, by pomogła policji odkryć kto stoi za podpaleniami i wybuchami, które od dłuższego czasu niepokoją mieszkańców Łodzi.  Załuska niechętnie zostawia swoją siedmioletnią córkę i dołącza do specgrupy, która od dłuższego czasu bezskutecznie poszukuje sprawców. Policjanci z łódzkiej komendy nie są zachwyceni jej przybyciem. Profilowanie kryminalne to według nich strata czasu, podczas gdy w ich pracy najważniejsze są dowody i fakty.  Już od pierwszej chwili jest jasne, że nie będą ułatwić pracy swojej nowej koleżance. Czy mimo tego, Saszy uda się pomóc w zakończeniu śledztwa?

W tym samym czasie Adam Gajek, młody chłopak mieszkający ze swoją niezwykle zaborczą matką, odkrywa w sobie nową pasję. Jego fascynacja ogniem zaczyna przybierać niebezpieczne rozmiary…

W serialu „Żywioły Saszy” pojawi się aktorka Maria Pakulnis

Zobacz serial w player

Żywioły Saszy – odcinek 1 na player.pl

Co myślisz?

Napisane przez Magdalena Pełek

Cześć jestem Magda. Od zawsze całą swoją wolną chwilę przeznaczam na moje ulubione seriale. Kocham "Przyjaciół". Nie pogardzę też dobrymi telewizyjnymi programami.

Barwy Szczęścia odc. 2326-2330 – Szczęście i pokusa

M jak miłość odc. 1543 – nowy flirt?