PREMIERY CANAL+ nowy serwis VOD w Polsce

CANAL+ Premiery

Platforma CANAL+ uruchamia nowy serwis VOD. Udostępni w nim hity filmowe. Będzie dostępna dla użytkowników www, iOS, Android i Android TV.

Nowa usługa dla widzów

W poniedziałek, 4 czerwca CANAL+ otworzył swoje biblioteki VOD dla całego rynku, uruchamiając nową usługę PREMIERY CANAL+, w której można wygodnie i legalnie wypożyczać polskie i zagraniczne hity filmowe, dokumenty, premierowe produkcje prosto z kina oraz tytuły, które nie zdążyły jeszcze szeroko zadebiutować w Polsce na wielkim ekranie.

Wygodny dostęp na różnych platformach

Użytkownicy mogli do tej pory korzystać z usługi w przeglądarkach internetowych na stronie premiery.canalplus.pl. Dziś na rynku debiutują trzy aplikacje, które rozszerzają dostęp do bibliotek na kolejnych platformach – iOS, Android i Android TV. W usłudze PREMIERY CANAL+ można obecnie znaleźć kilkaset hitów.

Same hity!

Wśród hitów dostępnych w ramach PREMIER CANAL+ znajdują się takie tytuły, jak „Sonic. Szybki, jak błyskawica”, „Perfekcjonistka, „Cóż za piękny dzień”, „Nędznicy”, „Bad Boys for Life”, „Pod powierzchnią”, „Kobiety Mafii 2” czy „Psy 3. W imię zasad”. W sierpniu w serwisie pojawią się kolejne filmowe nowości. Głośna produkcja Disney’a „Artemis Fowl”,. „Zatoka zaginionych”, “30 gramów”,. Dokument o grupie Depeche Mode „Spirits in the forest”, festiwalowy hit ubiegłego roku „Niezwykłe lato z Tess” czy gratka dla najmłodszych widzów – „Klara Muu!”, „Księżniczka łabędzi: królewskie zaślubiny” oraz film „Cały świat Romy” z katalogu Nowe Horyzonty dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Oferta jest wciąż aktualizowana o kolejne nowe produkcje.

Użytkownik będzie miał dostęp do treści na każdym urządzeniu

Filmy przypisane do konta

Aplikacje mobilne są dostępne dla urządzeń z systemem operacyjnym iOS w wersji 11 i nowszych oraz Android w wersji 7 i nowszych. Użytkownicy korzystający z aplikacji dla urządzeń Android mogą płacić za wypożyczenie filmu bezpośrednio z poziomu aplikacji. Użytkownicy urządzeń z iOS płatności mogą dokonać na stronie premiery.canalplus.pl, Każdy wypożyczony film przypisywany jest do konta, a nie urządzenia czy platformy.

BLIKiem za filmy

Aplikacja dla Android TV obsługuje płatności BLIK, a niebawem planowane jest  udostępnienie płatności za pomocą zapisanej w aplikacji karty kredytowej na zasadzie tzw. one-click payment.

Platforma będzie dostępna w systemach Tizen (Samsung) oraz webOS (LG). Jak informuje Canal+ powinno to nastąpić w niedługim czasie.

CANAL+ szykuje serial “Klangor”

Poprzedni artykuł

Małgorzata Tomaszewska poprowadzi The Voice of Poland

Następny artykuł

CANAL+ prezentuje zapowiedź serialu "Król"

powiązane posty
Czytaj więcej

Wiosna w Premiery CANAL+

Do oferty PREMIER CANAL+ na premiery.canalplus.pl co chwila trafiają nowe, mocne tytuły, które powinien zobaczyć każdy, kto chce mienić się…