w

Prapremiery seriali w TVP VOD

wrzesień przyszedł szybciej niż zwykle

M jak miłość odcinek 1588

Wcześniej niż na antenie – od poniedziałku, 23 sierpnia w TVP VOD dostępne są przedpremierowo nowości i kolejne sezony ulubionych przez widzów seriali TVP.

Pod koniec wakacji w TVP VOD zobaczymy kontynuację losów lekarzy i pielęgniarek
z Leśnej Góry w Na dobre i na złe”,  kolejny sezon opowieści o trudnych latach okupacji, widzianych z perspektywy trzech młodych kobiet w Wojennych dziewczynach”. Miłośnicy M jak miłość” będą śledzić dalsze perypetie życiowe trzypokoleniowej rodziny Mostowiaków. W „Komisarzu Alexie” pojawią się intrygujące zagadki kryminalne rozwiązywane przez policjantów i …psa. TVP VOD zaprasza także na „Leśniczówkę” pełną zawirowań i tajemnic historię rodziny Kasi Ruszczyc i przygody najlepszego detektywa wśród zakonników – „Ojca Mateusza”.

„Barwy szczęścia” przyciągną słodko-gorzkimi historiami mieszkańców osiedla „Pod Sosnami”, a w „Na sygnale” ratownicy medyczni będą stawiać czoła niecodziennym sytuacjom. W ostatnich dniach sierpnia w TVP VOD udostępnione zostaną także nowe odcinki „Klanu”, sagi skupionej wokół rodziny Lubiczów – i premiera sezonu jesiennego – serial „Remiza”.

Na vod.tvp.pl widzowie znajdą aż pięć przedpremierowych odcinków „Remizy”, oparty na faktach serial opowiada o pracy strażaków Ochotniczej Straży Pożarnej. W serialu produkowanym przez Telewizję Polską grają między innymi: Mariusz Czajka, Małgorzata Then-Stępień, Ziemowit Wasielewski, Sylwia Drzycimska, Paulina Masiak, Piotr Wątroba, Dominika Buczek, Piotr Świętochowski, Mateusz Dymidziuk i Jan Mizerski.

Rozpocznijcie sezon jesienny z TVP VOD i wyjątkowym bogatym pakietem przedpremierowych odcinków seriali. Odcinki seriali produkcji TVP w regularnej ofercie dostępne są w TVP VOD zawsze na tydzień przed emisją na antenie.

Napisane przez Daniel Pietrzykowski

współpracownik tvdzis.pl
Interesuje się fotografią, filmami oraz telewizją.
Jestem fanem House of Cards, Strangers Things, ER, Boston Legal i Modern Family.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

    Wiktoria Gąsiewska i Patryk Cebulski poprowadzą kulisy „Dancing with the Stars”

    Tomasz Karolak: Postęp zaczyna nas mordować