Bądźmy w kontakcie!

TVP 2

Voice of Kids: mnóstwo zaskoczeń!

Za nami kolejne już spotkania z utalentowanymi dzieciakami z “The Voice Kids” w TVP 2. Co wydarzyło się w 3 i 4 odcinku? 

Dawid Propolis

Opublikowano

.

Jury - The Voice of Kids 2

Za nami kolejne już spotkania z utalentowanymi dzieciakami z “The Voice Kids” w TVP 2. Co wydarzyło się w 3 i 4 odcinku?

Dawid Kwiatkowski i sprawdzone patenty

Jedną z bohaterek sobotniego odcinka była Julia Drożdzyńska o wyjątkowo pięknym wokalu. Po usłyszeniu pierwszych wersów uczestniczki, która postanowiła zaprezentować kultowy utwór Whitney Houston „One Moment In Time”, Trenerzy zachwycili się jej vibrato. Dźwięczny głos nastolatki czysto i z charyzmą przeprowadził słuchaczy przez kolejne takty znanego przeboju. Nic więc dziwnego, że wszyscy Trenerzy nacisnęli czerwone przyciski. Po zakończeniu występu były owacje na stojąco, a Dawidowi Kwiatkowskiemu odjęło mowę: czy możecie zacząć mówić? Ja muszę trochę ochłonąć – przyznał. – Przepięknie śpiewasz, mocno z przepony. Każdy dźwięk jest dobrze osadzony, taki pewny – zaczęła Cleo. Tomson i Baron zwrócili uwagę na jej wielką świadomość muzyczną i nazwali ją nowonarodzoną divą, a Kwiatkowski, by przekonać Julkę do dołączenia do swojej drużyny, postanowił uciec się do swojej taktyki sprzed tygodnia i opowiedział jej wyjątkową bajkę o smutnym Dawidzie. Widząc co się święci Baron szybko podjął wyzwanie i postanowił opowiedzieć inne zakończenie tej historii. – Jedna część Ciebie mówi, czy naprawdę mój wybór spowoduje, że Dawid będzie smutny do końca życia? Nie, ponieważ po każdej burzy wychodzi słońce, kiedyś pozbiera się i odnajdzie swój wymarzony głos w The Voice Kids – zakończył Baron. Jak się okazało to bajka Dawida bardziej przekonała uczestniczkę, bo postanowiła dołączyć do jego ekipy. Jakie inne patenty ma w jeszcze w zanadrzu Kwiatkowski?

The Voice Kids 2 - Julia Drożdżyńska

The Voice Kids 2 – Julia Drożdżyńska

Największe zaskoczenie odcinka

Niewątpliwie największym zaskoczeniem odcinka był 13-letni Mateusz Subocz, który jest wielkim fanem oldschoolowych kawałków i stylu vintage. Uczestnik wystąpił w wielkim hicie „Always On My Mind” i pokazał, że polski Elvis Presley istnieje. Jego wykonanie urzekło Tomsona i Barona: Mateusz, my mamy na tyle znakomitą współpracę z naszymi kolegami, że oni nam po prostu oddają największych asów tego show, dlatego bardzo nam miło bez walki gościć Cię w naszej drużynie. Bardzo nas zaczarowałeś swoją historią. Jak się okazało w kulisach programu, Mateusz ma również drugie oblicze, jest genialnym beatboxerem. Na prośbę Tomka Kammela wystąpił we wspólnym duecie z Tomsonem, czym zaskoczył wszystkich w studiu. Ale czy wspólna pasja z chłopakami z Afro sprawi, że Mateusz dojdzie na sam szczyt?

The Voice Kids 2 - Mateusz Subocz

The Voice Kids 2 – Mateusz Subocz

Komu Cleo dała buziaka?

Z sobotniego odcinka na pewno zapamiętamy występ Michała Szczurka, który wystąpił w żywiołowym utworze Years&Years „King”. Tym występem „rozbujał” publiczność i skradł serce Cleo oraz Tomsona i Barona. – To, że pasujesz do naszej drużyny to są efekty wizualne. Ja czuję, że możemy jeszcze coś fajnego wyrzeźbić – zaczęli chłopaki z Afro. Cleo nie pozostała dłużna, specjalnie dla niego zaśpiewała „A Natural Woman” Arethy Franklin, po czym dała mu buziaka w policzek. – Znowu Cleo zaczarowałaś tak, że co my mamy teraz powiedzieć – skomentował Baron. Choć wydawać się mogło, że wybór Michała będzie oczywisty, to jednak uczestnik zrobił niespodziankę chłopakom i postawił na męską solidarność.

The Voice Kids 2 - Michał Szczurek

The Voice Kids 2 – Michał Szczurek

Kwiatkowski fanem Biebera?

Dawid Kwiatkowski dał się poznać na planie programu „The Voice Kids” jako najbardziej roztańczony i żywiołowy Trener. Wszędzie go pełno, nie potrafi wysiedzieć w miejscu, a swoim temperamentem przebił nawet energiczny duet Tomsona i Barona. W sobotnim odcinku wyszło na jaw, że Kwiatkowski jest wielkim fanem piosenek Justina Biebera. Gdy tylko Oliwia Walicka zaczęła śpiewać przebój kanadyjskiego wokalisty „Let Me Love You”, najmłodszy Trener przyznał z entuzjazmem: Lubię to!, szybko nacisnął przycisk i zaczął świetnie bawić się w fotelu. – Pogubiłem wszystkie mikroporty jak śpiewałaś. Ja Cię bardzo przepraszam, jak się zachowywałem na tym fotelu, ale to w sumie przez Ciebie – przyznał po zakończeniu. Ostatecznie mimo próśb Dawida, Oliwka postawiła na siłę kobiet i wstąpiła do drużyny Cleo, która również nacisnęła przycisk.

The Voice Kids 2 - Oliwia Walicka

The Voice Kids 2 – Oliwia Walicka

Co Dawid robił u wróżki?

W sobotnim odcinku The Voice Kids” mogliśmy dowiedzieć się kilku interesujących faktów na temat Trenerów. Po tym jak Daria Dąbkowska brawurowo zaśpiewała „Kolorowy wiatr” Edyty Górniak i obróciła fotele Cleo i Kwiatkowskiego, Dawid wyjawił swój sekret. – Byłem ostatnio u wróżki i powiedziała mi trzy przepowiednie. Niedługo poznam piękną Słowiankę (…), dwóch muzyków (…), a na mojej drodze życia poznam dziewczynę w kapeluszu, która ma nieziemski głos i bardzo trudno będzie mi bez niej żyć – przyznał. Niestety tym razem bajkopisarski talent Dawida nie zdał egzaminu, bo Daria zdecydowała się dołączyć do drużyny Cleo. – Zwalniam wróżkę – rzucił na zakończenie zasmucony Kwiatkowski.

The Voice Kids 2 - Daria Dąbkowska

The Voice Kids 2 – Daria Dąbkowska

Kim jest Lenka Marzec?

Lenka Marzec to zbuntowana księżniczka, która mówi o sobie, że jest Meridą Waleczną. Jak sama przyznaje, chciałaby być grzeczniejsza, ale nie za bardzo jej to wychodzi. Nie lubi obowiązków i kiedy tylko może ulatnia się z domu, żeby ćwiczyć szermierkę. Podczas „Przesłuchań w Ciemno” zmierzyła się z piosenką „Nobody’s Perfect”, którą w oryginale wykonuje Jessie J. Swoim występem wywarła ogromne wrażenie na Trenerach i spowodowała, że wszyscy obrócili swoje fotele. – Tu na pewno będzie walka. Jesteś dziewczyną, którą każdy chcę mieć w drużynie, ale ja najbardziej – zaczął Dawid. – Nieprawda. Proszę wyciszyć mikrofon Dawida – zażartował Tomson, po czym dodał: to co zrobiłaś pokazuje tylko to, jak mocno można z Ciebie jeszcze więcej uzyskać dźwięku. Ty jesteś po prostu słoneczkiem, jesteś promykiem, wokół którego jest cieplutko. Ja przy Tobie czuję się bezpiecznie, mam nadzieję, że Ty również chcesz poczuć się bezpiecznie przy tych czterech silnych ramionach. Widocznie tym argumentem Tomson trafił w serce Lenki, bo zdecydowała się kontynuować swoją przygodę pod szyldem chłopaków z Afromental.

The Voice Kids 2 - Lena Marzec

The Voice Kids 2 – Lena Marzec

 

Przyszła wedding planerka na scenie „The Voice Kids”

Następna na scenie pojawiła się Wiktoria Skowron. Jak sama mówi przedmioty ścisłe nie są dla niej, zdecydowanie bardziej wolałaby karierę muzyczną. Podobno, jeśli to jej nie wyjdzie, będzie wedding plannerką. Jej rodzice od lat prowadzą zespół muzyczny grający na weselach, prawdopodobnie dlatego oprócz śpiewania Wiki interesuje się organizacją ślubów i dekorowaniem sal bankietowych. Próbując rozruszać marzenie o wielkich scenach podczas „Przesłuchań w Ciemno” wykonała piosenkę „Personal” i zachwyciła Trenerów. – Wiktoria z drużyny Dawida – tymi słowami powitał ją idol nastolatek, ale walkę o uczestniczkę szybko przejął Baron. – Zaczarowałaś nas. Jeszcze zanim się odwróciliśmy to rozmawialiśmy z Cleo, że śpiewasz tak czyściutko jakbyś miała autotune, który od razu głos ci koryguje, a ty po prostu masz to w sobie – powiedział. – To jest potencjał na diwę – dodał Tomson w trakcie, kiedy Dawid wymachiwał chustką oznaczającą przynależność do jego drużyny. Chyba nic co powiedzieli nie chłopaki nie mogło zmienić zdania Wiktorii, bo to właśnie z najbardziej roztańczonym Trenerem zapragnęła kontynuować przygodę w programie.

The Voice Kids 2 - Wiktoria Skowron

The Voice Kids 2 – Wiktoria Skowron

Kto powalił Cleo na kolana?

Cleo jako jedyna i debiutująca kobieta w składzie trenerskim 2. edycji „The Voice Kids” walczy jak lwica o pozyskanie najlepszych głosów do swojej drużyny. Nie inaczej było podczas występu Natalii Tylek. Uczestniczka zaśpiewała „Znak” Ewy Farnej i zachwyciła cały skład trenerski, a szczególnie Cleo, która padła przed dziewczynką na kolana prosząc o wspólne zaśpiewanie „Łowców Gwiazd”. O Natalkę Trenerka walczyła do samego końca, pilnując, by Tomson i Baron nie powiedzieli czegoś co przekona ją do dołączenia do ich drużyny. Lekki szantaż i zastraszanie opłaciło się, ponieważ to z Cleo dziewczynka zdecydowała się kontynuować swoją przygodę.

The Voice Kids 2 - Natalia Tylek

The Voice Kids 2 – Natalia Tylek

Kto jest podobny do Dawida Kwiatkowskiego?

W programie pojawiła się również Hania Lasota, której wielką pasją, oprócz śpiewu, jest gra na saksofonie. To najlepsza kumpelka męskiej części swojej rodziny – z tatą ogląda futbol i jest wierną kibicką FC Barcelona, a ze starszym bratem spędza całe dnie w garażu naprawiając samochody. Na scenie „The Voice Kids” zaśpiewała „Perfect Strangers” z repertuaru Jonas Blue ft. JP Cooper. To właśnie tę uczestniczkę Baron nazwał wokalną karateką, a Tomson znakiem najwyższej jakości. Dawid Kwiatkowski chcąc przekonać ją do dołączenia do swojej drużyny próbował wkraść się w łaski Hani opowiadając jej o swojej drużynie. – Moja drużyna to eksperci od czerpania radości z życia, poszukiwacze dobrej energii i pracowite mróweczki, i mam nadzieję, że masz te cechy. Ja tak samo jak ty jestem słodki i miły. Chodź do mnie – zachęcał. Te argumenty okazały się strzałem w dziesiątkę, bo to właśnie Dawid będzie miał szansę na dalsze prowadzenie Hani w programie.

The Voice Kids 2 - Hanna Lasota

The Voice Kids 2 – Hanna Lasota

Romantyczna Anna Rom

Ania Rom pochodzi z muzykalnej rodziny. W wolnych chwilach, poza śpiewem, skupia się na nauce rysunku i w ten sposób się odstresowuje. W sobotnim odcinku zaśpiewała hit zespołu One Direction „You & I” i zachwyciła Trenerów. – W lekkim płynnym brzmieniu i wyczuciu śpiewania jesteś mega utalentowana – zachwycała się Cleo. Ania chwyciła także chłopaków z Afromental za serca. – Sytuacja jest taka, że my nie mogliśmy się nie odwrócić. Zrobiłaś głosem tyle fantastycznych rzeczy… to są takie haczyki, zarzucasz i masz kolejnego słuchacza – powiedzieli. Jednak to słowa Cleo do niej trafiły i w jej drużynie będzie się dalej szkolić.

 

Poruszający występ i łzy Cleo

Ostatni odcinek „Przesłuchań w Ciemno” był pełen wzruszeń. Wiele emocji przyniósł magiczny występ 9-letniej Elenki Jakubiec, która zaśpiewała „True Colors” Cyndii Lauper. Jedna z najmłodszych uczestniczek poruszyła serce Tomsona i Barona, którzy jako jedyni obrócili swój fotel. – Ale ślicznie zaśpiewałaś! – zachwycali się. Na prośbę Trenerów Elenka poruszająco zaśpiewała swoją ulubioną piosenkę „Kołysankę dla Okruszka” i sprawiła, że Cleo nie wytrzymała emocji. – Jeszcze nie zdarzyła się żadna osoba przed Tobą, która sprawiła, że Cleo płacze – zauważył Baron. – Jak zaśpiewała Okruszek to już był koniec – podsumowała Trenerka.

The Voice Kids 2 - Elena Jakubiec

The Voice Kids 2 – Elena Jakubiec

Występ na miarę finału

Wisienką na torcie w sobotnim odcinku „The Voice Kids” okazał się występ Julii Kozik, która brawurowo wykonała piosenkę „Flames”. – Powiem Ci szczerze, że byłam przekonana, że się odwrócę, jak włożyłaś ten piaseczek – skomentowała Cleo, która jako pierwsza odwróciła fotel. Trenerka nie dawała za wygraną i nawet urządziła małą ankietę wśród publiczności, by ta potwierdziła jej argument. Pozostali Trenerzy nie pozostali dłużni i zachęcali Julkę do swoich drużyn. – Odwróciłem się na końcu, bo chciałem Cię po prostu posłuchać. To było wspaniale uczucie, wyobrażałem sobie finał – argumentował Dawid. – Nie mam złudzeń, że jesteś jednym z najlepszych wokali 2. edycji „The Voice Kids” – powiedział Tomson. Powiem Ci tak: trzy fotele, dwóch Trenerów i jeden wybór – dodał Baron. Jak się okazało argumenty chłopaków przekonały Julię, bo postanowiła dołączyć do ich ekipy.

The Voice Kids 2 - Julia Kozik

The Voice Kids 2 – Julia Kozik

Kolejny odcinek „The Voice Kids” w sobotę 12 stycznia o 20:05 w TVP 2

Od niedawna w redakcji tvdzis.pl. Uwielbia wszystko co związane z nowymi technologiami. W telewizji lubi reality show oraz programy rozrywkowe.

Kliknij, aby skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

TVP 2

The Voice Senior: ruszyły nagrania [dużo zdjęć!]

Już w grudniu, na antenie TVP 2, będziemy mogli oglądać pierwszą polską edycję programu “The Voice Senior”. Poznajcie trenerów i prowadzących muzyczny show. 

Dawid Propolis

Opublikowano

.

Postacie w studio telewizyjnym
fot. Natasza Młudzik / TVP

Już w grudniu, na antenie TVP 2, będziemy mogli oglądać pierwszą polską edycję programu “The Voice Senior”. Poznajcie trenerów i prowadzących muzyczny show. 

Po wielu medialnych spekulacjach wiadomo już, kto będzie oceniał występy uczestników w „The Voice Senior”. W programie zobaczymy legendy polskiej muzyki – Urszulę Dudziak, Alicję Majewską, Marka Piekarczyka oraz Andrzeja Piasecznego. Program poprowadzą Tomasz Kammel i uwielbiana przez miliony Polaków Marta Manowska.

W sieci pojawiają się pierwsze zakulisowe relacje a my mamy dla was galerię zdjęć z pierwszego dnia nagraniowego, który na antenie Telewizyjnej Dwójki będzie można oglądać pod koniec roku.

W nowym programie, będącym modyfikacją cieszącego się w Polsce ogromną popularnością „The Voice of Poland”, wystąpią muzykalne osoby po 60. roku życia. Seria składać się będzie z czterech odcinków. W trakcie dwóch pierwszych – „Przesłuchań w ciemno”, trenerzy będą kompletować 4-osobowe drużny. W trzecim, półfinałowym odcinku, uczestnicy zmierzą się w formule „Sing off”. Spośród 16 osób zostanie wyłonionych osiem, które zaśpiewają w wielkim finale. Zwycięzcę pierwszej polskiej edycji „The Voice Senior” wybiorą widzowie.

Zobacz stronę “The Voice Senior” na VOD.TVP!

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

The Voice Kids: Wszystko czego nie wiesz o Cleo

Czytaj dalej. Kliknij!

Seriale

M jak miłość: ostatni odcinek sezonu!

Przed nami finał 19 sezonu „M jak Miłość”… Co wydarzy się w dwóch ostatnich odcinkach serialu?

Magdalena Pełek

Opublikowano

.

"M jak miłość" finał 19. sezonu (fot. MTL MaxFilm)
fot. MTL MaxFilm

Przed nami finał 19 sezonu „M jak Miłość”… Co wydarzy się w dwóch ostatnich odcinkach serialu?

 

Czy Asia odnajdzie szczęście?

Asia (Barbara Kurdej-Szatan) rozpocznie w końcu nowy rozdział życia, tym razem u boku Leszka (Sławek Uniatowski). Najpierw wybierze się z biznesmenem za miasto – na rom

antyczny spacer. Później spędzi w ramionach Krajewskiego namiętną noc… Ale czy nowy ukochany sprawi, że będzie naprawdę szczęśliwa?

Tymczasem Grabina zacznie się szykować na ślub Uli (Iga Krefft) i Bartka (Arkadiusz Smoleński)! Natalia (Marcjanna Lelek) zrobi siostrze niespodziankę i przyleci z Australii, choć wcześniej zapowiedziała, że zobaczą się dopiero za kilka miesięcy.
– Boże! Natka? To naprawdę ty?!
– Miałam przegapić twój ślub? No proszę cię… nigdy w życiu!

 

Mateusz Mostowiak weźmie ślub!?

Do domu wróci także Mateusz (Krystian Domagał)… i od razu wda się w ostrą bójkę! Nastolatek odwiedzi Lilkę (Monika Mielnicka) i będzie świadkiem kolejnej awantury, którą wywoła Banach (January Brunov). A gdy mężczyzna zaatakuje swoją żonę, Mostowiak stanie w jej obronie. I później na ślub siostry pójdzie z podbitym okiem…
Junior zaskoczy też bliskich, bo postanowi zostać w Grabinie na dłużej – nawet wbrew woli Marka. I tuż po przyjeździe do domu poprosi o pomoc Barbarę (Teresa Lipowska).
– Chcę zostać… i tu, w Polsce zrobić maturę.
– Ale rodzice… jeszcze nic o tym nie wiedzą?
– Dziś im powiem! Babciu, pomożesz? Tylko ty możesz przekonać ojca… Wiesz, jaki tato jest…
Po kolejnej rozmowie z wnukiem, seniorka będzie bliska zawału. Bo chłopak wyzna w końcu, że… poprosił Lilkę o rękę!
– Wiem, babciu, że ty jedna mnie zrozumiesz… I że możemy na ciebie liczyć… Jak tylko skończę osiemnaście lat… żenię się z Lilką!
– Że co?…
– Chcemy wziąć ślub. To w naszym przypadku przemyślana i racjonalna decyzja!

Skalski ponownie atakuje!

W ostatnim odcinku – numer 1451 – nie wszystkich czeka jednak happy end…
Bo w Warszawie tego dnia odbędzie się pogrzeb wuja Artura. Skalski (Tomasz Ciachorowski) dostanie w końcu przepustkę ze szpitala i na uroczystość przyjedzie w asyście policji.
A oprócz tego na cmentarzu pojawi się… Kamil Gryc (Marcin Bosak)! Prawnik okaże się bliskim krewnym zmarłego i dłużnikiem całej rodziny. I przyjedzie, by podziękować Skalskim za to, że uratowali mu życie – płacąc za jego operację.
– Nigdy nie zapomnę tego, co wujek dla mnie zrobił… Wujek i Artur. Tylko dlatego tu jestem…

Symulant na pogrzebie…

Kilka godzin później Marcin (Mikołaj Roznerski) odbierze za to telefon od Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski)… z informacją, że Artur znów jest na wolności! A życie Izy (Adriana Kalska) na nowo zmieni się w koszmar.
– Boże, ale… jak to się stało? Jak Artur mógł im uciec?!
– Zaraz po pogrzebie, jeszcze na cmentarzu, zasymulował omdlenie. Potem wiesz, zamieszanie, karetka…
– Nie wierzę… Nie wierzę, że to się dzieje naprawdę!

Zobacz serial legalnie, w TVP VOD

Czytaj dalej. Kliknij!

Seriale

Na dobre i na złe: ślub czy… porażka? FINAŁ SEZONU

Przed nami finał sezonu serialu “Na dobre i na złe”. Co wydarzy się w Leśnej Górze?

Dawid Propolis

Opublikowano

.

Na dobre i na złe odc. 745 (fot. Artrama)
fot. Artrama

Przed nami finał sezonu serialu “Na dobre i na złe”. Co wydarzy się w Leśnej Górze?

Profesor do ostatniej chwili będzie w pracy, a do tego zacznie kuleć – po kolejnym ataku bólu. I tuż przed uroczystością na nowo pokłóci się przez to z narzeczoną. Tak ostro, że młodą parę będą musieli rozdzielić w końcu świadkowie: Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska) oraz Falkowicz (Michał Żebrowski). Doktor Sikorka sprytnie odwróci uwagę przyjaciółki:
– Masz fryzjera za pół godziny, zapomniałaś? Taksówka już czeka przed szpitalem!

Falkowicz odciągnie za to na bok Barta, choć kolega spróbuje stawiać opór.
– O co chodzi? Proszę mnie puścić!
– Zabezpieczam pana ślub swoimi pokładami entuzjazmu! Trochę zaufania do swojego świadka…
A chwilę później Bart trafi przed małe „sympozjum”…

 

Ślub zagrożony?

By postawić diagnozę, Falkowicz, Hania i Konica (Rafał Koszucki) zasypią chorego pytaniami.
– Typową przyczyną bólu nogi jest schorzenie kręgosłupa…
– Wykluczyłem to!
– Prostata?
W finale doktor Konica postanowi za to kolegę porządnie przebadać.
– Spodnie w dół, doktorze… Chyba, że chce pan syczeć z bólu całe wesele?
Na tym jednak problemy pana młodego się nie skończą…

Godzinę później Bart wciąż będzie w pracy – tym razem diagnozując nową pacjentkę z guzem mózgu.
– Więc tak: ma pani w głowie dwa nerwiakowłókniaki… Proszę się tak nie bać, to się bardzo dobrze operuje!
Tymczasem Julka – tuż przed ślubem – wpadnie w panikę…
– Utknął w szpitalu… Wiedziałam! Kiedyś pojechaliśmy na weekend nad morze. Zadzwonili, że pacjent potrzebuje pilnie operacji… Artur zostawił nas i zawrócił. Z nim zawsze tak jest!(…) Nigdy nie umie wyjść z pracy, zawsze ktoś potrzebuje jego pomocy… Cały kościół gości… Wystawi mnie!…
Zdenerwowana, panna młoda stanie w końcu samotnie przed ołtarzem – gotowa uroczystość odwołać.
– Na pewno państwo zauważyli, że godzina ślubu minęła, a pan młody jak dotąd nie dotarł… Z przykrością przyznaję, że nie jestem w stanie przewidzieć, czy w ogóle dotrze! Jak go znam, zapomniał jaki jest dzień, godzina, że bierze dziś ślub…

 

Czy Marcin zniszczy ślub Julki?

Po chwili, uśmiechając się na myśl o ukochanym, doktor Burska rzuci jednak:
– Życie z Arturem Bartem oznacza, że nie będzie normalnych weekendów, urlopu, świąt… bo zawsze zdarzy się wezwanie do pacjenta i on zawsze powie: „tak”. Jestem dziewczyną lekarza. I jestem pewna, że cokolwiek go zatrzymało, było ważne… Nie każe nam czekać z błahych powodów. Proszę państwa o jeszcze chwilę cierpliwości! Ja też czekam na mojego męża…
Sekundę później… do kościoła wpadnie w końcu pan młody! Spóźniony, ale za to pełen zapału. I od razu chwyci narzeczoną w ramiona…
– Jestem! Mówię na wszystko „tak”! Chcę ją wziąć za żonę! Już jestem!
– „Miłość wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma… Miłość nigdy nie ustaje”
Czy te słowa przyniosą nowożeńcom szczęście?

I co wydarzy się, gdy na ślub Julki i Barta dotrze w końcu… Marcin (Filip Bobek)?

 

Zobacz serial w TVP VOD!

Czytaj dalej. Kliknij!

Subskrybuj powiadomienia!

Bądź na bieżąco!
Reklama

Facebook

Reklama

Popularne