Bądźmy w kontakcie!

TVP 2

Voice of Kids: szaleństwa 7 i 8 odcinka

Za nami kolejne wyjątkowe spotkanie z dzieciakami z The Voice Kids. Co wydarzyło się dzisiejszego wieczoru? 

Magdalena Pełek

Opublikowano

.

Za nami kolejne wyjątkowe spotkanie z dzieciakami z The Voice Kids. Co wydarzyło się dzisiejszego wieczoru?

Edyta Górniak zacznie śpiewać rocka?

W programie „The Voice Kids” Edyta Górniak wyznała kilka interesujących faktów dotyczących jej życia. Okazało się, że piosenkarka potrafi zrobić szpagat, udawać czarownicę, a jej sąsiadem w Kaliforni jest… Justin Bieber. W sobotnim odcinku talent show wyszło na jaw, jaka muzyka tak naprawdę gra w sercu divy. –Ja wiem, że publiczności kojarzę się z lirycznymi balladami, ale tak naprawdę po raz pierwszy moje serce mocniej zabiło do muzyki rockowej – wyznała. Kto by pomyślał, że w głębi duszy Edyta Górniak jest szaloną rockmanką? Czy niedługo zacznie śpiewać rocka? \

Kogo Tomson nazwał „podpalaczką scen”?

W sobotnim odcinku „The Voice Kids” widzowie Telewizyjnej Dwójki usłyszeli najwyższy kaliber dziecięcych wokali. Wśród muzycznych ninja znalazła się 15-letnia Wiktoria Tracz – przyszła aktorka, baletnica i piosenkarka. Ta ambitna 14-latka szlifuje swoje umiejętności wokalne w The Brit School w Londynie, w której uczyły się m.in. Jessie J czy Amy Winehouse. Współpracuje także z legendarnym kompozytorem i tekściarzem, Krzysztofem Dzikowskim, który skomponował dla niej kilka utworów. – Napisałem dla niej trzy piosenki, ale ona sama też potrafi tworzyć teksty i niewiele mam uwag do tego, co pisze – powiedział przed wyjściem Wiktorii na scenę. Podczas „Przesłuchań w Ciemno” nastolatka zdecydowała się wykonać żywiołowy numer „Rock’n’Rollin Love” chłopaków z Afromental. Jej występ okazał się strzałem z rockowej strzelby. Edyta Górniak chwaliła jej ognisty temperament i wysoką skalę, a Tomson nazwał ją „podpalaczką scen”. Jak się okazało miłość do rockowych brzmień i jedność dusz wygrała, bo Wiktoria zdecydowała się śpiewać dalej w drużynie Tomsona i Barona. Jak będzie wyglądała jej dalsza droga w programie?

10-letnia Swietłana zachwyciła Trenerów

Sukienka księżniczki, słowiańska uroda, twarz anioła i delikatny głos. Swietłana Boguska, mieszkanka Elbląga, swoim niezwykłym wykonaniem piosenki „Opowiadaj mi tak” sprawiła, że Trenerzy bardzo szybko nacisnęli magiczne guziki. – Jak to jest możliwe, że Ty się tak swobodnie poruszasz po takich dźwiękach i takich tercjach, w takim rytmie i w takiej frazie? To jest po prostu niemożliwe, co Ty robisz. Dla mnie jesteś absolutnym odkryciem tej edycji – zachwycała się Edyta Górniak. Tomson również komplementował profesjonalne wykonanie 10-latki. Z kolei kartą przetargową Dawida Kwiatkowskiego był transparent z imieniem dziewczynki, z którym chodził po studio. Finalnie Swietłana zdecydowała się dołączyć do drużyny Edyty Górniak.

Pierwsza para w „The Voice Kids”

Agnieszka Nowakowska i Piotrek Sieczka to niesamowicie uzdolniony duet. Świetnie się uczą, doskonale śpiewają i grają na fortepianie. Jak przystało na prawdziwą parę, wiele rzeczy robią razem np. chodzą do tej samej klasy w szkole muzycznej, a także wspólnie wpadli na pomysł, by wziąć udział w „The Voice Kids”. Decyzja o uczestnictwie w programie okazała się strzałem w dziesiątkę, ponieważ oboje przeszli „Przesłuchania w Ciemno” i znaleźli się w drużynie Dawida. Tę parę łączy wiele – podobne poczucie humoru, spojrzenie na świat, a także ulubiona piosenka. Gdy każdy z nich został poproszony o wykonanie dodatkowego utworu, oboje zdecydowali się zaśpiewać „Love On The Brain” Rihanny. –To nie śpiewała moja Agnieszka?- zapytał zaskoczony Dawid, po tym jak Piotrek zaproponował utwór. – Ja bym chciał zaprosić Agnieszkę, żeby razem zaśpiewali– dodał Dawid. Dopiero po wspólnym wykonaniu przeboju Rihanny, Dawid dowiedział się, że Agnieszka i Piotrek bardzo dobrze się znają. Jak potoczą się ich dalsze losy w programie? Czy Dawid zestawi te dwa głosy w jednej „Bitwie”?

Edyta Górniak do uczestniczki „The Voice Kids”: Czy Ty zwariowałaś, żeby śpiewać taką piosenkę?

Michalina Porszke to 14-letnia laureatka kilku stypendiów naukowych pochodząca niezwykle muzykalnej rodziny. Jej największą pasją jest chodzenie po górach, dlatego postanowiła wejść na najwyższy szczyt w programie „The Voice Kids” i zmierzyć się z legendarnym utworem „I Have Nothing” z repertuaru Whitney Houston. Jak przystało na prawdziwą alpinistkę, doskonale poradziła sobie z trudnym zadaniem i wprawiła w osłupienie Edytę Górniak. –Jeśli w tak młodym wieku sięgasz po tak ambitny repertuar, to jest to znak, że jesteś absolutnie wyjątkowa i rodzi się w Tobie wielki artysta, dlatego powinnaś być w mojej drużynie – komentowała zachwycona piosenkarka. – Wszystko do siebie pasuje, to jak śpiewasz, jak wyglądasz, jak się zachowujesz na scenie. Brakuje Ci tylko Trenera Dawida do kompletu – zachęcał Kwiatkowski. Choć siła argumentów Edyty i Dawida była bardzo duża, to Michalina zdecydowała się pracować dalej w drużynie Tomsona i Barona, którzy, podobnie jak i ona, są wielkimi fanami Michaela Jacksona. Ale czy kariera 14-latki będzie tak samo błyskotliwa, jak legendarnego króla popu?

 

Kto szuka dziewczyny w „The Voice Kids”?

Zdolny, energiczny i niesamowicie ambitny – tak w kilku słowach można opisać 15-letniego Kubę Szmajkowskiego. Ten uczestnik podobno zaczął śpiewać, jak jeszcze nie umiał dobrze mówić. Do tego jest doskonałym uczniem i świetnym kucharzem. W sobotnim odcinku „The Voice Kids” nastolatek wystąpił w żywiołowym numerze Shawna Mendesa „There’s Nothing Holdin’ Me Back”. Tym wykonaniem skradł niejedno damskie serce. I chyba o to mu chodziło, ponieważ tuż przed swoim występem wyznał: Piosenka, którą będę śpiewał jest skierowana głównie do dziewczyny. Nie mam dziewczyny, ale mam nadzieję, że po tej piosence znajdę. Reakcja damskiej części publiczności została zauważona również przez Trenerów. – Z nami zrobiłeś to samo, jakbym tam siedział, to bym się darł, darł, aż w końcu bym się zdarł – skomentował Tomson. Ostatecznie Kuba zdecydował się dołączyć do drużyny Dawida. Ale czy udział w programie pomoże mu znaleźć drugą połówkę?

Kim jest Antek Scardina?

W sobotnim odcinku „The Voice Kids” widzowie poznali również energicznego Antka, który wygląda na 10, ma 15, a śpiewa, jakby miał co najmniej 20 lat. To polsko-kanadyjsko-włoska mieszanka talentów. Śpiewa, gra w teatrze, dubbinguje bajki, a także prowadzi „Teleranek”. Choć jego grafik jest bardzo napięty, to i tak znalazł czas, by wziąć udział w „Przesłuchaniach w Ciemno”. Zaśpiewał „Can’t Stop The Feeling” Justina Timberlake’a i rozhuśtał publiczność w studio oraz Trenerów. –Tak dobrze w tanie pulsowałeś, a jak jeszcze później wszedłeś oktawę wyżej, to nacisnęłam grzybek. Ty nie masz wyboru, wiesz o tym – zachęcała Górniak. Z kolei Tomson doszukiwał się podobieństwa: Nie dość, że przypominasz mi mnie, Barona, to jeszcze ludzi, z którymi lubię współpracować. Chodzą Ci ręce, chodzą Ci nogi, ruszasz się cały czas. –Przypominam, że to ja byłem pierwszy – zaznaczył Dawid. Jak się okazało argument pierwszeństwa poskutkował, bo Antek zdecydował się pracować dalej z Dawidem. Czy Dawid zgarnął do swojej drużyny najlepszego showmana tej edycji?

Czyj występ podgrzał temperaturę w studio?

Występ Tomka Gregorczyka z pewnością przejdzie do historii programu. Gdy tylko ten uczestnik wszedł na scenę „The Voice Kids” widownia oszalała, temperatura w studio wzrosła o co najmniej 20 stopni Celsjusza, a dziewczęce źrenice poszerzyły się średnio o 200 procent. Piosenką Justina Biebera „Love Yourself” sprawił, że Trenerzy bardzo szybko nacisnęli czerwone guziki. Od Edyty Górniak usłyszał, że jest genialny i ma wielkie szanse być idolem młodego pokolenia, Dawid pochwalił wybór repertuaru i wysokie dźwięki, a chłopaki z Afromental posłużyli się podstępem i wykorzystali Kwiatkowskiego do naciśnięcia ich przycisku. Choć ten uczestnik nie został jeszcze odkryty przez YouTube, to i tak ma dużo wspólnego z kanadyjskim piosenkarzem. Jego styl, zarówno muzyczny, jak i modowy niewątpliwie przypomina Biebera. Jego droga w programie na pewno będzie ciekawa, szczególnie, że jako Trenera wybrał Edytę Górniak.

O kogo walczyła Edyta Górniak?

Z sobotniego odcinka z pewnością zapamiętamy występ 15-letniej Emilii Chlewickiej, która brawurowo wykonała utwór „Runnin”. Jej przepiękny głos tak oczarował Edytę Górniak, że rozmarzona piosenkarka nacisnęła przycisk w ostatnim momencie. – Myślałaś, że się nie odwrócę? Wątpiłaś w moje uszy? Ja po prostu nie chciałam Ci przeszkadzać – powiedziała przytulając uczestniczkę. –Ktoś ze mną walczy? – dopytywała zaciekawiona piosenkarka. –Oczywiście! Ty myślałaś, że już zagarniasz, ale niestety – szybko odpowiedział Tomson. Chłopaki niestety nie mieli szans z Edytą, ponieważ uczestniczka od początku planowała dołączyć do swojej idolki z dzieciństwa.

The Voice Kids - Agnieszka Nowakowska

The Voice Kids – Agnieszka Nowakowska

The Voice Kids - Wiktoria Tracz

The Voice Kids – Wiktoria Tracz

The Voice Kids - Wiktoria Tracz

The Voice Kids – Wiktoria Tracz

The Voice Kids - Wiktoria Tracz

The Voice Kids – Wiktoria Tracz

The Voice Kids - Tomek Gregorczyk

The Voice Kids – Tomek Gregorczyk

The Voice Kids - Swietłana Boguska

The Voice Kids – Swietłana Boguska

The Voice Kids - Piotr Sieczka

The Voice Kids – Piotr Sieczka

The Voice Kids - Michalina Porszke

The Voice Kids – Michalina Porszke

The Voice Kids - Kuba Szmajkowski

The Voice Kids – Kuba Szmajkowski

The Voice Kids - Kuba Szmajkowski

The Voice Kids – Kuba Szmajkowski

The Voice Kids - Emilia Chlewicka

The Voice Kids – Emilia Chlewicka

The Voice Kids - Antek Scardina

The Voice Kids – Antek Scardina

 

Cześć jestem Magda. Od zawsze całą swoją wolną chwilę przeznaczam na moje ulubione seriale. Kocham "Przyjaciół". Nie pogardzę też dobrymi telewizyjnymi programami.

Kliknij, aby skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Seriale

M jak miłość: ostatni odcinek sezonu!

Przed nami finał 19 sezonu „M jak Miłość”… Co wydarzy się w dwóch ostatnich odcinkach serialu?

Magdalena Pełek

Opublikowano

.

"M jak miłość" finał 19. sezonu (fot. MTL MaxFilm)
fot. MTL MaxFilm

Przed nami finał 19 sezonu „M jak Miłość”… Co wydarzy się w dwóch ostatnich odcinkach serialu?

 

Czy Asia odnajdzie szczęście?

Asia (Barbara Kurdej-Szatan) rozpocznie w końcu nowy rozdział życia, tym razem u boku Leszka (Sławek Uniatowski). Najpierw wybierze się z biznesmenem za miasto – na rom

antyczny spacer. Później spędzi w ramionach Krajewskiego namiętną noc… Ale czy nowy ukochany sprawi, że będzie naprawdę szczęśliwa?

Tymczasem Grabina zacznie się szykować na ślub Uli (Iga Krefft) i Bartka (Arkadiusz Smoleński)! Natalia (Marcjanna Lelek) zrobi siostrze niespodziankę i przyleci z Australii, choć wcześniej zapowiedziała, że zobaczą się dopiero za kilka miesięcy.
– Boże! Natka? To naprawdę ty?!
– Miałam przegapić twój ślub? No proszę cię… nigdy w życiu!

 

Mateusz Mostowiak weźmie ślub!?

Do domu wróci także Mateusz (Krystian Domagał)… i od razu wda się w ostrą bójkę! Nastolatek odwiedzi Lilkę (Monika Mielnicka) i będzie świadkiem kolejnej awantury, którą wywoła Banach (January Brunov). A gdy mężczyzna zaatakuje swoją żonę, Mostowiak stanie w jej obronie. I później na ślub siostry pójdzie z podbitym okiem…
Junior zaskoczy też bliskich, bo postanowi zostać w Grabinie na dłużej – nawet wbrew woli Marka. I tuż po przyjeździe do domu poprosi o pomoc Barbarę (Teresa Lipowska).
– Chcę zostać… i tu, w Polsce zrobić maturę.
– Ale rodzice… jeszcze nic o tym nie wiedzą?
– Dziś im powiem! Babciu, pomożesz? Tylko ty możesz przekonać ojca… Wiesz, jaki tato jest…
Po kolejnej rozmowie z wnukiem, seniorka będzie bliska zawału. Bo chłopak wyzna w końcu, że… poprosił Lilkę o rękę!
– Wiem, babciu, że ty jedna mnie zrozumiesz… I że możemy na ciebie liczyć… Jak tylko skończę osiemnaście lat… żenię się z Lilką!
– Że co?…
– Chcemy wziąć ślub. To w naszym przypadku przemyślana i racjonalna decyzja!

Skalski ponownie atakuje!

W ostatnim odcinku – numer 1451 – nie wszystkich czeka jednak happy end…
Bo w Warszawie tego dnia odbędzie się pogrzeb wuja Artura. Skalski (Tomasz Ciachorowski) dostanie w końcu przepustkę ze szpitala i na uroczystość przyjedzie w asyście policji.
A oprócz tego na cmentarzu pojawi się… Kamil Gryc (Marcin Bosak)! Prawnik okaże się bliskim krewnym zmarłego i dłużnikiem całej rodziny. I przyjedzie, by podziękować Skalskim za to, że uratowali mu życie – płacąc za jego operację.
– Nigdy nie zapomnę tego, co wujek dla mnie zrobił… Wujek i Artur. Tylko dlatego tu jestem…

Symulant na pogrzebie…

Kilka godzin później Marcin (Mikołaj Roznerski) odbierze za to telefon od Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski)… z informacją, że Artur znów jest na wolności! A życie Izy (Adriana Kalska) na nowo zmieni się w koszmar.
– Boże, ale… jak to się stało? Jak Artur mógł im uciec?!
– Zaraz po pogrzebie, jeszcze na cmentarzu, zasymulował omdlenie. Potem wiesz, zamieszanie, karetka…
– Nie wierzę… Nie wierzę, że to się dzieje naprawdę!

Zobacz serial legalnie, w TVP VOD

Czytaj dalej. Kliknij!

Seriale

Na dobre i na złe: ślub czy… porażka? FINAŁ SEZONU

Przed nami finał sezonu serialu “Na dobre i na złe”. Co wydarzy się w Leśnej Górze?

Dawid Propolis

Opublikowano

.

Na dobre i na złe odc. 745 (fot. Artrama)
fot. Artrama

Przed nami finał sezonu serialu “Na dobre i na złe”. Co wydarzy się w Leśnej Górze?

Profesor do ostatniej chwili będzie w pracy, a do tego zacznie kuleć – po kolejnym ataku bólu. I tuż przed uroczystością na nowo pokłóci się przez to z narzeczoną. Tak ostro, że młodą parę będą musieli rozdzielić w końcu świadkowie: Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska) oraz Falkowicz (Michał Żebrowski). Doktor Sikorka sprytnie odwróci uwagę przyjaciółki:
– Masz fryzjera za pół godziny, zapomniałaś? Taksówka już czeka przed szpitalem!

Falkowicz odciągnie za to na bok Barta, choć kolega spróbuje stawiać opór.
– O co chodzi? Proszę mnie puścić!
– Zabezpieczam pana ślub swoimi pokładami entuzjazmu! Trochę zaufania do swojego świadka…
A chwilę później Bart trafi przed małe „sympozjum”…

 

Ślub zagrożony?

By postawić diagnozę, Falkowicz, Hania i Konica (Rafał Koszucki) zasypią chorego pytaniami.
– Typową przyczyną bólu nogi jest schorzenie kręgosłupa…
– Wykluczyłem to!
– Prostata?
W finale doktor Konica postanowi za to kolegę porządnie przebadać.
– Spodnie w dół, doktorze… Chyba, że chce pan syczeć z bólu całe wesele?
Na tym jednak problemy pana młodego się nie skończą…

Godzinę później Bart wciąż będzie w pracy – tym razem diagnozując nową pacjentkę z guzem mózgu.
– Więc tak: ma pani w głowie dwa nerwiakowłókniaki… Proszę się tak nie bać, to się bardzo dobrze operuje!
Tymczasem Julka – tuż przed ślubem – wpadnie w panikę…
– Utknął w szpitalu… Wiedziałam! Kiedyś pojechaliśmy na weekend nad morze. Zadzwonili, że pacjent potrzebuje pilnie operacji… Artur zostawił nas i zawrócił. Z nim zawsze tak jest!(…) Nigdy nie umie wyjść z pracy, zawsze ktoś potrzebuje jego pomocy… Cały kościół gości… Wystawi mnie!…
Zdenerwowana, panna młoda stanie w końcu samotnie przed ołtarzem – gotowa uroczystość odwołać.
– Na pewno państwo zauważyli, że godzina ślubu minęła, a pan młody jak dotąd nie dotarł… Z przykrością przyznaję, że nie jestem w stanie przewidzieć, czy w ogóle dotrze! Jak go znam, zapomniał jaki jest dzień, godzina, że bierze dziś ślub…

 

Czy Marcin zniszczy ślub Julki?

Po chwili, uśmiechając się na myśl o ukochanym, doktor Burska rzuci jednak:
– Życie z Arturem Bartem oznacza, że nie będzie normalnych weekendów, urlopu, świąt… bo zawsze zdarzy się wezwanie do pacjenta i on zawsze powie: „tak”. Jestem dziewczyną lekarza. I jestem pewna, że cokolwiek go zatrzymało, było ważne… Nie każe nam czekać z błahych powodów. Proszę państwa o jeszcze chwilę cierpliwości! Ja też czekam na mojego męża…
Sekundę później… do kościoła wpadnie w końcu pan młody! Spóźniony, ale za to pełen zapału. I od razu chwyci narzeczoną w ramiona…
– Jestem! Mówię na wszystko „tak”! Chcę ją wziąć za żonę! Już jestem!
– „Miłość wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma… Miłość nigdy nie ustaje”
Czy te słowa przyniosą nowożeńcom szczęście?

I co wydarzy się, gdy na ślub Julki i Barta dotrze w końcu… Marcin (Filip Bobek)?

 

Zobacz serial w TVP VOD!

Czytaj dalej. Kliknij!

Seriale

Na dobre i na złe: Czy Jose zastąpi Adama u boku Wiki?

Już dziś wieczorem do Leśnej Góry przyjedzie z Hiszpanii doktor Jose Rodiquez Perez (w tej roli Marcin Krajewski).

Dawid Propolis

Opublikowano

.

Na dobre i na złe odcinek 744 fot. Artama
fot. Artrama

Już dziś wieczorem do Leśnej Góry przyjedzie z Hiszpanii doktor Jose Rodiquez Perez (w tej roli Marcin Krajewski).

Doktor Jose to przyjaciel Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska), który na prośbę lekarki zgodził się zoperować Jędrka (Iwo Wiciński).

“Na dobre i na złe: czas na zmiany

Zobacz Na dobre i na złe online

Czytaj dalej. Kliknij!

Subskrybuj powiadomienia!

Bądź na bieżąco!
Reklama

Facebook

Reklama

Popularne