Bądźmy w kontakcie!

TVP 2

Voice of Kids: Wyjątkowe talenty

Rywalizacja o wyjątkowe talenty wśród jurorów “Voice of Kids” nabiera tempa! Co wydarzyło się w ostatnim odcinku?

Robert Wróbel

Opublikowano

.

Rywalizacja o wyjątkowe talenty wśród jurorów “Voice of Kids” nabiera tempa! Co wydarzyło się w ostatnim odcinku?

Polska Janis Joplin?

Elena Ewangelopulu to dziewczynka skazana na życie w rytm muzyki. W końcu nie bez przyczyny nosi imię po Elenie Paparizou – zwyciężczyni Eurowizji z 2005 roku. Karierę piosenkarki od najmłodszych lat wróżyła jej babcia. Jak się okazuje przepowiednia wkrótce może się sprawdzić, bo w sobotnim odcinku utworem Justina Timberlake’a „Man of the Woods” Elena obróciła dwa fotele trenerskie. Cleo: mimo, że to jest piosenka Justina, ja słyszę Janis Joplin. Słyszę chrypę w głosie, charakter. Masz w swoim wokalu charyzmę i dużo wokalnych ozdobników, które Cię definiują i są tylko Twoje. W szranki z Cleo stanął Dawid, który nie dawał za wygraną i obiecał, że pomoże dziewczynce popracować nad falsetami i małymi niedociągnięciami. Choć decyzja była trudna, to ostatecznie argumenty Cleo bardziej przekonały Elenę.

The Voice Kids 2 - Elena Ewangelopulu

The Voice Kids 2 – Elena Ewangelopulu

 

Cleo do Tomsona i Barona: Zaczynam Was nie lubić. Nie dzielicie się wcale!

Powodem drobnej sprzeczki pomiędzy Celo a Tomsonem i Baronem był występ 15-letniej Nandi Lewandowskiej. Ta dziewczynka zaczarowała serca Cleo oraz Tomsona i Barona nie tylko za sprawą oryginalnego głosu i doskonałego wykonania utworu Margaret „Cool Me Down”, ale i egzotycznej urody, którą zawdzięcza afrykańskim korzeniom. O tę uczestniczkę walka była zacięta, a Trenerzy prześcigali się w prawieniu jej komplementów. Tomson od razu próbował zwerbować ją do drużyny. Jest bardzo dobrze, jesteś na dobrej drodze, aby konkurować z najlepszymi – powiedział. Natomiast Cleo ujęło to, że w głosie Nandi słychać muzykę duszy, która pasuje do Gospel. Ostatecznie dziewczynka zdecydowała się dołączyć do ekipy chłopaków, co widocznie zasmuciło Cleo. – To niesprawiedliwe, zaczynam was nie lubić. Bardzo chciałam mieć ją w drużynie – przyznała. – Oboje chcemy tego samego i trzeba się jakoś podzielić – odpowiedział jej Baron. – Ale Wy nie dzielicie się wcale – powiedziała zasmucona Cleo. Czy w kolejnych odcinkach chłopaki dadzą większe fory Trenerce?

The Voice Kids 2 - Nandi Lewandowska

The Voice Kids 2 – Nandi Lewandowska

 

Piotrek Nowak w piosence Dawida Kwiatkowskiego

W programie pojawił się również Piotrek Nowak – przyszły piłkarz i wokalista. Podczas sobotnich „Przesłuchań w Ciemno” zdecydował zaśpiewać piosenkę Dawida Kwiatkowskiego „Na zawsze”. Wyborem repertuaru porwał publiczność i trafił prosto w serce Kwiatkowskiego. – Ten repertuar, który wybrałeś daje mi taki promyk nadziei. Piosenka ma już swoje lata, ale fajnie ja odświeżyłeś i dobrze w niej brzmisz – powiedział Kwiatkowski, po czym zaprosił chłopca do duetu. O Piotrka walczyła jeszcze Cleo, która na wszelkie możliwe sposoby starała się go przekonać do dołączenia do swojej drużyny. – Powiem Wam, że Piotrek jest podobny do mojego brata bliźniaka, Piotra. Także wszystko się zgadza i to jest znak, żeby iść do mnie – zachęcała, po czym zaśpiewała mu piosenkę. Na nic zdały się triki i prośby Trenerki, bo Piotrek zdecydował dołączyć do teamu Dawida. – No i jak ja mam zdobyć tych chłopaków? Zero wrażenia. Idę, śpiewam, serce wykładam na dłoni, a tu nic – zastanawiała się na zakończenie Cleo. Czy w kolejnych odcinkach Trenerka postawi inne sztuczki?

he Voice Kids 2 - Piotr Nowak

he Voice Kids 2 – Piotr Nowak

 

Dawid do Cleo: Uważaj, żebym Ciebie nie zaczarował

W sobotnim odcinku „The Voice Kids” Dawid i Cleo bardzo często rywalizowali o tych samych uczestników. Bilans pokazał, że to Dawid okazał się chętniej wybieranym Trenerem, co niejednokrotnie smuciło Cleo. Nie inaczej było podczas występu 15-letniej Zuzi Grodzkiej, która zaśpiewała „Addicted To You” i pokazała, że od jej głosu łatwo się uzależnić. – Uzależniłem się od Ciebie, więc bardzo Cię proszę, ścieżką po lewej – powiedział Kwiatkowski. Zuzi nie trzeba było długo przekonywać, bo pewnym krokiem poszła do ekipy Dawida. Tuż po wyborze uczestniczki wywiązał się zabawny dialog pomiędzy Dawidem a Cleo.  – Zabieram Cię, bo jeszcze ukradnie mi Cię Cleo – zażartował Kwiatkowski. – Już nie jedną mi ukradłeś. No co zrobić, że jesteś taki czarujący – nie pozostała dłużna. – Uważaj, żebym Ciebie nie zaczarował – zaśmiał się Trener.  – Mój drogi, niejeden próbował – ucięła rozmowę Cleo.

Kto rozniósł scenę w pył?

Sobotni wieczór z pewnością należał do Sebastiana Radzimskiego, wokalisty rockowego zespołu „Thunderbolts” wykonującego muzykę z lat 80-tych.  Podczas „Przesłuchań w Ciemno” zaśpiewał „Highway To Hell” AC/DC i rozbił bank. Po tym występie Dawid Kwiatkowski stwierdził, że Sebastian jest stworzony na scenę, a Cleo wyznała mu miłość i oddała swój fotel. – Nie masz totalnie żadnych zahamowań na scenie i to się liczy – dodała. – Zasypałeś nas chłopaku tak, że lawina spadła. Musisz nas teraz odkopać – powiedział Tomson. – Od kilku odcinków czekam na takie objawienie i cieszy mnie, że to młodsze pokolenie cały czas się tym jara. Nie chcę brzmieć trywialnie, ale chyba nie ma w tym rzędzie większych ekspertów od rock’n’rolla niż my – dodał Baron. Ta decyzja nie mogła być inna – Sebastian zdecydował, że do kolejnego etapu pójdzie z chłopakami.

The Voice Kids 2 - Sebastian Radzimski

The Voice Kids 2 – Sebastian Radzimski

Kim jest Dominik Ciach?

W sobotnim odcinku widzowie poznali 13-letniego Dominika Ciacha – zapalonego piłkarza, który wraz z drużyną zdobywa puchary i statuetki. Choć do tej pory marzył by zostać piłkarzem, to zdecydował zamienić boisko na muzyczną scenę „The Voice Kids”. Mimo, że uczy się śpiewać dopiero rok, to swoim wykonaniem „Kołysanki dla nieznajomej” udało mu się odwrócić aż dwa fotele i porwać publiczność, co nie umknęło uwadze Cleo. – Dominiku ja myślę, że nie bez powodu Twoja największa grupa wsparcia jest po mojej stronie. Czy to jest przypadek? Nie sądzę – powiedziała. Wykonanie utworu docenił również Tomson: jak publiczność śpiewa Perfect to aż mi się serce śmieje. Ty jesteś czyściutki, jak kropla najczystszej wody, spływająca z najczystszej góry. Tędy droga młody, zdolny człowieku. Dominik zdecydował jednak, że dołączy do teamu Cleo.

The Voice Kids 2 - Dominik Ciach

The Voice Kids 2 – Dominik Ciach

Co zrobi Cleo, by zgarnąć najlepsze głosy?

Jak się okazuje prośby Cleo, by dzielić się uczestnikami zostały w końcu wysłuchane przez Barona. Dowodem na to jest występ 14-letniej Julii Bińczyk, która zaśpiewała „Say You Love Me” z repertuaru Jessie Ware i trafiła do drużyny Trenerki. – Dzisiaj łapią mnie za serce wokale, które są z jednej strony delikatne, ale też pełne emocji. Mały sekret Cleo wydał się chwilę później, gdy okazało się, że zabroniła Baronowi nacisnąć przycisk. – Broniła Cię jak lwica, a z kobietami się nie walczy. Ja poproszę o replay, żeby było widać, że naprawdę chciałem wcisnąć przycisk – dodał Baron. – Ja dzisiaj kolekcjonuję emocje i nie przeszkadzajcie mi w tym – zażartowała na zakończenie.

The Voice Kids 2 - Julia Bińczyk

The Voice Kids 2 – Julia Bińczyk

 

Amelia Jaworowska i bajkowe wykonanie Małej Syrenki

Z sobotnich „Przesłuchań w Ciemno” na pewno zapamiętamy występ Amelii Jaworowskiej. Ta dziewczynka potrafi godzinami opowiadać o swoich planach życiowych, które ma bardzo dobrze sprecyzowane. Chce nie tylko być piosenkarką, ale i chirurgiem plastycznym, żeby prasować zmarszczki. Nad życie kocha żyrafy, z dwiema nawet wystąpiła na scenie „The Voice Kids”.  Amelka zaśpiewała piosenkę „Naprawdę Chcę” z filmu Mała Syrenka. Swoim bajkowym wykonaniem i czystym głosem zachwyciła Trenerów i wzbudziła podejrzenia, że użyty został autotune. – Urzekłaś mnie tym, że potrafisz tak wspaniale interpretować to co śpiewasz, wręcz aktorsko! To jest niesamowicie dojrzałe – powiedziała Cleo.  – Czy Ty myślałaś kiedyś o teatrze muzycznym? Oni będą się o ciebie bić, jak to zobaczą, a od jutra rozdzwonią się telefony – zauważył Tomson. Ostatecznie Amelka dołączyła do drużyny Tomsona i Barona.

The Voice Kids 2 - Amelia Jaworowska

The Voice Kids 2 – Amelia Jaworowska

 

Wnuczka autorki tekstu „Zuzia lalka nieduża” w „The Voice Kids”!

Sonia Jarema to przyszła pianistka i piosenkarka, którą pociągają duże sceny. Ta uczestniczka ma najlepsze wsparcie z możliwych, nie dość, że rodzinne to jeszcze profesjonalne. Pochodzi z muzykalnej rodziny, rodzice śpiewają, komponują i grają na instrumentach, a jej babcia jest autorką piosenki „Zuzia lalka nieduża”. W sobotnim odcinku uczestniczka wystąpiła w przepięknej balladzie Foreigner „I Want To Know What Love Is”. – Wiesz, że nie wszystko było idealnie. Na początku trochę się pogubiłaś, potem, już było coraz lepiej i czułem ogromny potencjał w Twoim głosie. Mamy troszeczkę czasu i obiecuję, że zrobię wszystko, żebyś do etapu Bitew była bardzo dobrze przygotowana – obiecał Dawid Kwiatkowski, który jako jedyny odwrócił swój fotel. Jak potoczą się dalsze losy Sonii w programie?

The Voice Kids 2 - Sonia Jarema

The Voice Kids 2 – Sonia Jarema

 

Baron do Cleo: Zazdroszczę Ci

Trzy fotele w sobotnim odcinku odwróciła także Julia Chmielarska, która zmierzyła się z utworem „Take A Look At Me Now”. Pierwsza typowe dla Trenerów targowanie rozpoczęła Cleo: jesteś niesamowicie uzdolniona. Masz tak potężny wokal, ja widzę, że uwielbiasz te same klimaty co ja wiec zapraszam. Z kolei chłopaki z Afromental uciekli się do podstępu i doświadczeń z poprzedniej edycji. – Żadna z uczestniczek z takimi głosami nie narzekała na to, jakie dawaliśmy im piosenki. Były wręcz szczęśliwe jak bardzo rozumiemy wymagania soulowego głosu i podwyższonej poprzeczki. Jesteś genialna – stwierdzili. Chwilę później Dawid odbił piłeczkę – jeśli wybierzesz mnie to możemy z tym głosem pouśmiechać się do finału. Ostatecznie ku zaskoczeniu wszystkich Julka wybrała drużynę Cleo. – Zazdroszczę Ci – powiedział na zakończenie Baron.

The Voice Kids 2 - Julia Chmielarska

The Voice Kids 2 – Julia Chmielarska

 

Nikola Smutek podbija „The Voice Kids”

Ostatni występ sobotnich „Przesłuchań w Ciemno” należał do 9-letniej Nikoli Smutek. Uczestniczka zaśpiewała „Znowu pada deszcz” z repertuaru Lady Pank i sprawiła, że wszyscy Trenerzy nacisnęli przycisk „Chcę Ciebie”. Po tym jak okazało się, że dziewczynka oprócz śpiewania uwielbia tańczyć, Cleo bardzo szybko wykorzystała sytuację i postanowiła, że nauczy uczestniczkę choreografii do piosenki „Łowcy gwiazd”. Pomysł spodobał się Dawidowi, który dołączył do dziewczyn i zaczął im śpiewać. – Stałaś na scenie z Dawidem, tańczyłaś z Cleo, jedyne co Ci zostaje, to spędzić trochę czasu z nami na zajęciach – skomentował Baron.  Po chwili zastanowienia Nikola zdecydowała się kontynuować przygodę z Dawidem.

The Voice Kids 2 - Nikola Smutek

The Voice Kids 2 – Nikola Smutek

 

Kolejne odcinki „The Voice Kids” w każdą sobotę o 20:05 w TVP 2.

Kliknij, aby skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Seriale

M jak miłość: ostatni odcinek sezonu!

Przed nami finał 19 sezonu „M jak Miłość”… Co wydarzy się w dwóch ostatnich odcinkach serialu?

Magdalena Pełek

Opublikowano

.

"M jak miłość" finał 19. sezonu (fot. MTL MaxFilm)
fot. MTL MaxFilm

Przed nami finał 19 sezonu „M jak Miłość”… Co wydarzy się w dwóch ostatnich odcinkach serialu?

 

Czy Asia odnajdzie szczęście?

Asia (Barbara Kurdej-Szatan) rozpocznie w końcu nowy rozdział życia, tym razem u boku Leszka (Sławek Uniatowski). Najpierw wybierze się z biznesmenem za miasto – na rom

antyczny spacer. Później spędzi w ramionach Krajewskiego namiętną noc… Ale czy nowy ukochany sprawi, że będzie naprawdę szczęśliwa?

Tymczasem Grabina zacznie się szykować na ślub Uli (Iga Krefft) i Bartka (Arkadiusz Smoleński)! Natalia (Marcjanna Lelek) zrobi siostrze niespodziankę i przyleci z Australii, choć wcześniej zapowiedziała, że zobaczą się dopiero za kilka miesięcy.
– Boże! Natka? To naprawdę ty?!
– Miałam przegapić twój ślub? No proszę cię… nigdy w życiu!

 

Mateusz Mostowiak weźmie ślub!?

Do domu wróci także Mateusz (Krystian Domagał)… i od razu wda się w ostrą bójkę! Nastolatek odwiedzi Lilkę (Monika Mielnicka) i będzie świadkiem kolejnej awantury, którą wywoła Banach (January Brunov). A gdy mężczyzna zaatakuje swoją żonę, Mostowiak stanie w jej obronie. I później na ślub siostry pójdzie z podbitym okiem…
Junior zaskoczy też bliskich, bo postanowi zostać w Grabinie na dłużej – nawet wbrew woli Marka. I tuż po przyjeździe do domu poprosi o pomoc Barbarę (Teresa Lipowska).
– Chcę zostać… i tu, w Polsce zrobić maturę.
– Ale rodzice… jeszcze nic o tym nie wiedzą?
– Dziś im powiem! Babciu, pomożesz? Tylko ty możesz przekonać ojca… Wiesz, jaki tato jest…
Po kolejnej rozmowie z wnukiem, seniorka będzie bliska zawału. Bo chłopak wyzna w końcu, że… poprosił Lilkę o rękę!
– Wiem, babciu, że ty jedna mnie zrozumiesz… I że możemy na ciebie liczyć… Jak tylko skończę osiemnaście lat… żenię się z Lilką!
– Że co?…
– Chcemy wziąć ślub. To w naszym przypadku przemyślana i racjonalna decyzja!

Skalski ponownie atakuje!

W ostatnim odcinku – numer 1451 – nie wszystkich czeka jednak happy end…
Bo w Warszawie tego dnia odbędzie się pogrzeb wuja Artura. Skalski (Tomasz Ciachorowski) dostanie w końcu przepustkę ze szpitala i na uroczystość przyjedzie w asyście policji.
A oprócz tego na cmentarzu pojawi się… Kamil Gryc (Marcin Bosak)! Prawnik okaże się bliskim krewnym zmarłego i dłużnikiem całej rodziny. I przyjedzie, by podziękować Skalskim za to, że uratowali mu życie – płacąc za jego operację.
– Nigdy nie zapomnę tego, co wujek dla mnie zrobił… Wujek i Artur. Tylko dlatego tu jestem…

Symulant na pogrzebie…

Kilka godzin później Marcin (Mikołaj Roznerski) odbierze za to telefon od Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski)… z informacją, że Artur znów jest na wolności! A życie Izy (Adriana Kalska) na nowo zmieni się w koszmar.
– Boże, ale… jak to się stało? Jak Artur mógł im uciec?!
– Zaraz po pogrzebie, jeszcze na cmentarzu, zasymulował omdlenie. Potem wiesz, zamieszanie, karetka…
– Nie wierzę… Nie wierzę, że to się dzieje naprawdę!

Zobacz serial legalnie, w TVP VOD

Czytaj dalej. Kliknij!

Seriale

Na dobre i na złe: ślub czy… porażka? FINAŁ SEZONU

Przed nami finał sezonu serialu “Na dobre i na złe”. Co wydarzy się w Leśnej Górze?

Dawid Propolis

Opublikowano

.

Na dobre i na złe odc. 745 (fot. Artrama)
fot. Artrama

Przed nami finał sezonu serialu “Na dobre i na złe”. Co wydarzy się w Leśnej Górze?

Profesor do ostatniej chwili będzie w pracy, a do tego zacznie kuleć – po kolejnym ataku bólu. I tuż przed uroczystością na nowo pokłóci się przez to z narzeczoną. Tak ostro, że młodą parę będą musieli rozdzielić w końcu świadkowie: Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska) oraz Falkowicz (Michał Żebrowski). Doktor Sikorka sprytnie odwróci uwagę przyjaciółki:
– Masz fryzjera za pół godziny, zapomniałaś? Taksówka już czeka przed szpitalem!

Falkowicz odciągnie za to na bok Barta, choć kolega spróbuje stawiać opór.
– O co chodzi? Proszę mnie puścić!
– Zabezpieczam pana ślub swoimi pokładami entuzjazmu! Trochę zaufania do swojego świadka…
A chwilę później Bart trafi przed małe „sympozjum”…

 

Ślub zagrożony?

By postawić diagnozę, Falkowicz, Hania i Konica (Rafał Koszucki) zasypią chorego pytaniami.
– Typową przyczyną bólu nogi jest schorzenie kręgosłupa…
– Wykluczyłem to!
– Prostata?
W finale doktor Konica postanowi za to kolegę porządnie przebadać.
– Spodnie w dół, doktorze… Chyba, że chce pan syczeć z bólu całe wesele?
Na tym jednak problemy pana młodego się nie skończą…

Godzinę później Bart wciąż będzie w pracy – tym razem diagnozując nową pacjentkę z guzem mózgu.
– Więc tak: ma pani w głowie dwa nerwiakowłókniaki… Proszę się tak nie bać, to się bardzo dobrze operuje!
Tymczasem Julka – tuż przed ślubem – wpadnie w panikę…
– Utknął w szpitalu… Wiedziałam! Kiedyś pojechaliśmy na weekend nad morze. Zadzwonili, że pacjent potrzebuje pilnie operacji… Artur zostawił nas i zawrócił. Z nim zawsze tak jest!(…) Nigdy nie umie wyjść z pracy, zawsze ktoś potrzebuje jego pomocy… Cały kościół gości… Wystawi mnie!…
Zdenerwowana, panna młoda stanie w końcu samotnie przed ołtarzem – gotowa uroczystość odwołać.
– Na pewno państwo zauważyli, że godzina ślubu minęła, a pan młody jak dotąd nie dotarł… Z przykrością przyznaję, że nie jestem w stanie przewidzieć, czy w ogóle dotrze! Jak go znam, zapomniał jaki jest dzień, godzina, że bierze dziś ślub…

 

Czy Marcin zniszczy ślub Julki?

Po chwili, uśmiechając się na myśl o ukochanym, doktor Burska rzuci jednak:
– Życie z Arturem Bartem oznacza, że nie będzie normalnych weekendów, urlopu, świąt… bo zawsze zdarzy się wezwanie do pacjenta i on zawsze powie: „tak”. Jestem dziewczyną lekarza. I jestem pewna, że cokolwiek go zatrzymało, było ważne… Nie każe nam czekać z błahych powodów. Proszę państwa o jeszcze chwilę cierpliwości! Ja też czekam na mojego męża…
Sekundę później… do kościoła wpadnie w końcu pan młody! Spóźniony, ale za to pełen zapału. I od razu chwyci narzeczoną w ramiona…
– Jestem! Mówię na wszystko „tak”! Chcę ją wziąć za żonę! Już jestem!
– „Miłość wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma… Miłość nigdy nie ustaje”
Czy te słowa przyniosą nowożeńcom szczęście?

I co wydarzy się, gdy na ślub Julki i Barta dotrze w końcu… Marcin (Filip Bobek)?

 

Zobacz serial w TVP VOD!

Czytaj dalej. Kliknij!

Seriale

Na dobre i na złe: Czy Jose zastąpi Adama u boku Wiki?

Już dziś wieczorem do Leśnej Góry przyjedzie z Hiszpanii doktor Jose Rodiquez Perez (w tej roli Marcin Krajewski).

Dawid Propolis

Opublikowano

.

Na dobre i na złe odcinek 744 fot. Artama
fot. Artrama

Już dziś wieczorem do Leśnej Góry przyjedzie z Hiszpanii doktor Jose Rodiquez Perez (w tej roli Marcin Krajewski).

Doktor Jose to przyjaciel Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska), który na prośbę lekarki zgodził się zoperować Jędrka (Iwo Wiciński).

“Na dobre i na złe: czas na zmiany

Zobacz Na dobre i na złe online

Czytaj dalej. Kliknij!

Popularne