Milionerzy. TVN
Milionerzy. TVN
tvdzis.pl » Walentynkowi „Milionerzy” z udziałem gwiazd!
TVN Stacje TV Polecamy Telewizja milionerzy Hubert Urbański

Walentynkowi „Milionerzy” z udziałem gwiazd!

Nowy sezon teleturniej „Milionerzy” rozpoczyna w romantycznym stylu. Aktorzy najnowszej komedii romantycznej TVN „Podatek od miłości” oraz serialu „Diagnoza” łączą siły, aby wspólnie zagrać o milion.

 

Aleksandra Domańska, Michał Czernecki, Sonia Bohosiewicz oraz Maciej Zakościelny zmierzą się z pytaniami Huberta Urbańskiego, wspierając Fundację TVN „nie jesteś sam”. W studiu programu pojawią się także Kayah oraz Grzegorz Hyży.

Wiedza, ciekawość świata oraz szeroki wachlarz zainteresowań to cechy, którymi powinni odznaczać się uczestnicy teleturnieju. Aktorzy nie będą mieli żadnej taryfy ulgowej – aby zdobyć milion muszą odpowiedzieć na 12 pytań. Pomogą im w tym trzy koła ratunkowe, dwa progi gwarantowane, a także otucha dodawana przez Katarzynę Kolendę-Zaleską – Prezes Fundacji TVN „nie jesteś sam”. To właśnie jej  Hubert Urbański przekaże czek z kwotą, która zostanie  przeznaczona na leczenie oraz rehabilitację chorych dzieci.

Jak wyjątkowi uczestnicy poradzą sobie z niełatwymi pytaniami prowadzącego? Odpowiedź już 13 oraz 14 lutego o godzinie 20:55.

Milionerzy. TVN
Milionerzy. TVN

Powiązane artykuły

Wystartowały zdjęcia do nowych odcinków „Diagnozy”!

Dawid Propolis

Wielki sukces “Milionerów” – programowy strzał w dziesiątkę

Dawid Propolis

Wielki finał 11. edycji programu „Mam Talent!”

Dawid Propolis
%d bloggers like this: