The Voice of Poland 8
The Voice of Poland 8
Główna » Weekend z „The Voice of Poland” – siła kontrastów w sobotnim odcinku
TVP 2 Polecamy The Voice of Poland

Weekend z „The Voice of Poland” – siła kontrastów w sobotnim odcinku

Program „The Voice of Poland” nie przestaje zaskakiwać. W sobotnim odcinku show podczas przesłuchań w ciemno wystąpi paleta ciekawych głosów i osobowości, co będzie stanowiło dla Trenerów nie lada wyzwanie. Który talent z Dolnego Śląska i Pomorza oczaruje ich najbardziej?

Głosy pełne mocy
Jednym z uczestników, którzy w kolejnym odcinku zaprezentuje się podczas przesłuchań w ciemno, jest mechanik samochodowy. Poza motoryzacją jego pasją jest kulturystyka. Trenerzy usłyszą jednak bardzo delikatny głos. Wysokie rejestry będą dla nich interesujące jednak zaskoczy to, że wyśpiewuje je potężny mężczyzna. Tomson stwierdzi, że głos wydawany jest przez mięsień, który też trzeba ćwiczyć, więc nie będzie to dla uczestnika odejście od rutyny. Czy jednak będzie miał szansę ćwiczyć go pod okiem któregoś z Trenerów?
W odcinku zaśpiewa też drobna blondynka pracująca w… firmie ochroniarskiej. Na co dzień dba o bezpieczeństwo podczas koncertów, postanowiła jednak spróbować sił po drugiej stronie i stanąć na scenie. Jej zawód wymaga siły fizycznej, a śpiewanie siły głosu. Jednego i drugiego dziewczynie nie brakuje. Czy to wystarczy żeby spodobać się Trenerom?

Moja mama – gwiazda
Przed Trenerami staną rock’n’rollowe mamy. To kobiety marzące o śpiewaniu, które są świadome swoich głosów i tego, że śpiewając mogą podbijać serca ludzi. W ich życiu to jednak dzieci są najważniejsze i dla nich są w stanie naprawdę wiele poświęcić.
Jedna z nich to wrażliwa, ciepła i czuła czterdziestolatka, która wzrusza się mówiąc o ukochanych córkach. Jednak na scenie staje się inną osobą, z mocnym zachrypniętym głosem i olbrzymią siłą. Wspierana przez dumne córki wie, że może podbić świat. Czy udział w programie jej w tym pomoże?
Zaśpiewa też dziewczyna, po której nikt się nie spodziewa, że jest już mamą.. To osoba młoda, świadoma swojej urody i seksapilu, spełniająca swoje marzenia. Jej drugą pasją jest… tatuowanie, ale największą miłością – syn, który jest także jej najwierniejszym fanem. Czy podbije także serce choć jednego Trenera?

Ogień na scenie
Podczas przesłuchań w ciemno scena „The Voice of Poland” nie raz zapłonie. Jeden z uczestników pokaże, jak powinno się śpiewać heavy rock. Choć ma już swój zespół, grający ciężką muzykę, to w jego duszy gra także muzyka klasyczna. Jego przygoda ze śpiewaniem zaczęła się w chórze kościelnym. Czy ksiądz, który odkrył w nim muzyczny talent spodziewał się, co zobaczy po upływie lat?

Scenę rozpali też dziewczyna o urodzie Marylin Monroe. Pozornie słodka blondynka o koralowych ustach, w koronkowej sukience i zabójczych szpilkach pokaże, że potrafi mieć pazur, a najlepiej czuje się w ostrym brzmieniu. Trenerzy będą tak zaskoczeni, że Andrzej stwierdzi, że nie jest w stanie ogarnąć jej energii bomby atomowej.

Czy siła tych kontrastów będzie na tyle mocna, że uczestnicy będą mogli pokazywać swoje kolejne oblicza podczas Bitew? Będzie można się o tym przekonać w kolejnym odcinku The Voice of Poland już w sobotę 23 września o 20:05 w TVP2. A następny odcinek wyjątkowo w niedzielę 24 września o 20:05 w telewizyjnej Dwójce.

 

The Voice of Poland 8
The Voice of Poland 8
The Voice of Poland – 3 odcinek
The Voice of Poland – 3 odcinek
The Voice of Poland – 3 odcinek
The Voice of Poland – 3 odcinek
The Voice of Poland – 3 odcinek
The Voice of Poland – 3 odcinek

Powiązane artykuły

Zazdrość, strach i prawy sierpowy!

Magdalena Pełek

Zawadzka i Kołeczek życzą Wesołych Świąt!

Dawid Propolis

Za nami pierwszy odcinek ósmej edycji „The Voice of Poland”!

Dawid Propolis
%d bloggers like this: