"WIELKA ZABAWA TV PULS” W DOLINIE CHARLOTTY.
"WIELKA ZABAWA TV PULS” W DOLINIE CHARLOTTY.
tvdzis.pl » Wielka zabawa TV Puls w Dolinie Charlotty.
TV Puls Polecamy Telewizja Gwiazdy

Wielka zabawa TV Puls w Dolinie Charlotty.

Sławomir, Cleo, Weekend, Boys, Future Folk, a także ulubione polskie kabarety – tak zapowiada się „Wielka zabawa TV Puls” w Dolinie Charlotty. W programie muzyczno-rozrywkowe powitanie lata, czyli najlepsze hity i skecze, które bawią całą Polskę. W roli prowadzących: Kabaret pod Wyrwigroszem i Kabaret Rak w towarzystwie fantastycznej Joanny Bartel.

Na scenie, oprócz Sławomira, wystąpią uwielbiane przez Polaków gwiazdy muzyki rozrywkowej: Cleo, Boys, Weekend i Future Folk. Widzów do tańca porwie Patrycja Runo, która wraz z zespołem zaprezentuje największe hity muzyki cygańskiej m.in. „Ore ore” czy „Oj Mamo, Mamo”.

Doskonałą zabawę zapewnią także kabarety i artyści-komicy: Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Rak, Joanna Bartel, Kabaret z Konopi i Antoni Gorgoń Grucha. „Wielka zabawa TV Puls” to doskonała okazja do wspólnego wykonania najbardziej znanych i uwielbianych przez Polaków utworów. Do wspólnych śpiewów zachęci widzów nieoceniony wodzirej Paweł Gołębski!

Kierownictwo muzyczne: Jarosław Barów, Muzycy i tancerze: Teatr Muza Variete

Dolina Charlotty, w której odbędzie się „Wielka zabawa TV Puls”, położona jest w samym sercu natury nad Jeziorem Zamełowskim, zaledwie kilka kilometrów od bałtyckich plaż i nadmorskiego kurortu Ustka. Leśny Amfiteatr w Dolinie Charlotty stanowi jedną z największych muzycznych atrakcji na Pomorzu. Jego powierzchnia pomieści 10-tysięczną widownię, a występowały tu takie legendarne gwiazdy jak: Carlos Santana, Alice Cooper i Bonnie Tyler.

Bilety na imprezę można nabyćm.in. na Biletyna.pl, Eventim.pl i Kupbilecik.pl.

„Wielką zabawę TV Puls” będzie można oglądać na żywo w Telewizji Puls w piątek, 29 czerwca 2018 roku o godz. 20.00.

 

"WIELKA ZABAWA TV PULS” W DOLINIE CHARLOTTY.
“WIELKA ZABAWA TV PULS” W DOLINIE CHARLOTTY.
"WIELKA ZABAWA TV PULS” W DOLINIE CHARLOTTY.
“WIELKA ZABAWA TV PULS” W DOLINIE CHARLOTTY.

Powiązane artykuły

Voice of Kids: Wyjątkowe talenty

Robert Wróbel

Voice of Kids: mnóstwo zaskoczeń!

Dawid Propolis

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Sławomir ponownie w show!

Daniel Pietrzykowski
%d bloggers like this: