TVP 1 Telewizja

„Wielki Test o NATO” w TVP1

Paulina Chylewska i Maciej Orłoś

TVP1 zaprasza na kolejny sprawdzian wiedzy, tym razem o NATO. W poniedziałek 27 czerwca o godz. 20:30 w studiu zasiądą m.in. gwiazdy estrady, filmu, sportowcy, dziennikarze, którzy rozwiązywać będą „Wielki Test o NATO”.

Na początku lipca w Warszawie odbędzie się szczyt państw należących do Sojuszu Północnoatlantyckiego – nawiązując do tego spektakularnego wydarzenia, telewizyjna Jedynka wyemituje widowisko pt. „Wielki Test o NATO”. Test w studiu rozwiązywać będą m.in.: Aleksandra Socha, Krzysztof Grzybowski, Michał Pol, Katarzyna Trzaskalska, Wojciech Wysocki i Dariusz Bohatkiewicz. Wygraną w wysokości 30 tys. zł zwycięzcy przeznaczą na wybrany przez siebie cel charytatywny.

Podczas testu w zaskakującej roli wystąpi współprowadzący program Maciej Orłoś. Słynną „Białą armię” zaśpiewa Red Lips. Natomiast widzowie poznają wiele ciekawostek o funkcjonowaniu Sojuszu, o życiu żołnierzy – nie tylko z Polski, ale także z innych państw członkowskich – oraz dowiedzą się, co przedszkolaki sądzą o armii. Program tradycyjnie poprowadzą Paulina Chylewska i Maciej Orłoś.

Internauci będą mogli rozwiązywać test on-line na stronie Interia.pl i na urządzeniach mobilnych wykorzystując aplikację WIELKI TEST TVP.

Audycja realizowana jest we współpracy i ze środków Ministerstwa Obrony Narodowej, partnerem medialnym testu jest Interia, a patronami medialnymi „Super Express” i RMF FM. Program reżyseruje Konrad Smuga, redaktorem prowadzącym jest Irena Pręcikowska z Redakcji audycji społeczno-publicystycznych TVP1, producentem Jolanta Filipowicz z Agencji Produkcji Telewizyjnej i Filmowej TVP.

Powiązane artykuły

„Fabryka Patriotów“ Pożaru w Burdelu w TVN.

Robert Wróbel

Poznaj 71 najpiękniejszych kobiet świata! [ZDJĘCIA]

Dawid Propolis

Premiera spektaklu Teatru TV “Rio” na antenie TVP1

Robert Wróbel