TTV Stacje TV Polecamy Telewizja

Wielkie zmiany i nowe “KRÓLOWE ŻYCIA”.

Królowe życia. TTV

„Królowe życia” wracają! Piękne i przystojni  i jaśnie panujące i panujący wracają z impetem. Z rozmachem i nowymi pomysłami na siebie i świat. Wyróżniają się z tłumu i nie dbają o konwenanse. Lubią życie, pieniądze i smak sukcesu. 

Przed widzami wiele zmian w życiu ich ulubionych bohaterów. Rodzinie Dagmary przybędą nowi członkowie. Rafał i Gabriel po romantycznych wakacjach tylko we dwoje,  postanowią pójść krok dalej w swojej relacji. Rafał zaskoczy Gabriela, a ich związek nabierze tempa i jeszcze ostrzejszych barw.

 W nowym sezonie do grona panujących dołączą dwie nowe „monarchinie”- każda wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Iza,  bizneswoman z Poznania, która swoje udane życie zawodowe bez problemu łączy z życiem rodzinnym. Jej firma odzieżowa stale się rozwija i odnosi sukcesy na rynku. Oprócz tego ma cudowną córeczkę i narzeczonego, który świata poza nią nie widzi. Z Niemiec do ojczyzny przyjedzie szukać miejsca na „emeryturę” Aga. Mieszka w Monachium, gdzie prowadzi salon kosmetyczny, ale jej polska dusza tęskni za krajem. Czy wróci do swoich korzeni i odnajdzie pełne szczęście? Przekonamy się już wiosną w TTV.

W pierwszym odcinku „Królowych życia” na Dagmarę spadnie poczwórne szczęście. Jej suczka Sisi się oszczeniła, a Dagmara będzie musiała podołać obowiązkom wynikającym z powiększenia rodziny. To będzie dla niej pracowity czas, a przy okazji dowiemy się jak wygląda twarz zazdrosnego Jacka. U Rafała i Gabriela  sielankę przerwą  … niespodzianki. Gabriel swoją propozycją doprowadzi Gabriela do łez wzruszenia. Poznamy też nową Królową Życia – Agnieszkę, która chociaż na co dzień mieszka w Monachium, tęskni za Polską. Jest matką i bizneswoman. Jest kobietą nowoczesną, która marzy o spokojnym życiu na ojczystej wsi. Podczas wizyty w kraju rozpocznie poszukiwania tego wyjątkowego miejsca.

Premiera piątek 9 marca godz.22:00

Królowe życia. TTV
Królowe życia. TTV
Królowe życia. TTV
Królowe życia. TTV
Królowe życia. TTV
Królowe życia. TTV
Królowe życia. TTV
Królowe życia. TTV

Powiązane artykuły

„Nasz nowy dom” Katarzyna Dowbor pomaga 6 osobowej rodzinie

Dawid Propolis

Suknie szyte na miarę marzeń panien młodych – 3. odcinek „Salonu Sukien Ślubnych: Polska” (VIDEO)

Dawid Propolis

Diagnoza: Gustaw ratuje życie Annie!

Dawid Propolis