Sexy kuchnia Magdy Gessler
Sexy kuchnia Magdy Gessler
Główna » Wiosenne menu Food Network!
Food Network Telewizja

Wiosenne menu Food Network!

Już wiosną w kuchni Food Network zostaną zaserwowane nowe odcinki „Makłowicza w drodze”. Następnie Magda Gessler zdradzi tajniki zniewalających dań w „Sexy kuchni Magdy Gessler”. Katarzyna Meller z kolei podpowie jaki jest „Przepis na sukces”! Na sam deser będą  „Dziewczyny z wypiekami”. Czy można życzyć sobie czegoś więcej?

Już w lutym także odcinki programu „Makłowicz w drodze”, który zaprasza w kolejną kulinarną podróż! Prowadzący zabierze widzów na Ukrainę, w samo serce Karpat i odwiedzi miejsca, które znajdują się z dala od turystycznych szlaków. Na jego drodze znajdą się historyczne miasta, takie jak: Mukaczewo, Użhorod czy Kołomyja.

W marcu na widzów czeka też zupełna nowość! Kiedy kucharza można nazywać mistrzem? Skąd biorą się oryginalne przepisy i smaki, których się po prostu nie da zapomnieć? W których miejscach w Polsce można spotkać kulinarnych artystów? Katarzyna Meller w swoim nowym programie odwiedzi szefów kuchni, których restauracje stały się prawdziwą mekką dla smakoszy. Jaki jest ich „Przepis na sukces”? Tego widzowie dowiedzą się w marcu.

Magda Gessler doskonale wie jak uwodzić w kuchni. Jej zniewalające dania rozpalają zmysły
i są prawdziwą ucztą dla podniebienia. Już w kwietniu na antenie nowe odcinki „Sexy kuchni Magdy Gessler”. Jedno jest pewne! Prowadząca rozgrzeje ekrany telewizorów do czerwoności!

Sexy kuchnia Magdy Gessler
Sexy kuchnia Magdy Gessler

Z kolei w kwietniu premiera programu „Dziewczyny z wypiekami”! Jest to idealna propozycja dla miłośników wyjątkowo pięknych i przepysznych ciast! Agata i Małgosia kochają słodkie wyzwania.
W swojej pracowni cukierniczej często spotykają się z nietypowymi zamówieniami. Jak poradzą sobie z pomysłami klientów? Czy ich torty przypadną do gustu organizatorom przyjęcia?

Już wiosną na antenie Food Network:
„Makłowicz w drodze” – 25 luty, godz. 11:15
„Wielkanoc ze smakiem – Magda Gessler” – marzec
„Przepis na sukces” – marzec
„Sexy kuchnia Magdy Gessler” – kwiecień
„Dziewczyny z wypiekami” – kwiecień

Powiązane artykuły

Urodzinowa niespodzianka w programie „MasterChef”

Daniel Pietrzykowski

Tomasz Jakubiak z nowym programem w Food Network

Dawid Propolis

Tomasz Jakubiak w Food Network

Dawid Propolis