TTV Telewizja

Wiosną w TTV nowa odsłona kultowej serii „Nauka jazdy”

W wiosennej ramówce telewizji TTV zobaczymy zmagania kandydatów na kierowców spod znaku ”L”. W nowej odsłonie znanego z anteny  TVN  programu „Nauka jazdy” kamery będą podążać  za wyczynami  bohaterów, którzy pod okiem instruktorów uczą się jeździć na Śląsku i w Krakowie.

Po raz pierwszy za kierownicę wsiądą między innymi: ochroniarz Darek, który nie chce już jeździć do pracy pociągiem, pani Halinka – rencistka z Tarnowa, Żaneta – która chce się przesiąść z meleksa do samochodu i Kamil, który w uzyskaniu prawa jazdy widzi szanse na zdobycie pracy.

Dlatego nad szkoleniem musi czuwać odpowiedzialny i czujny instruktor.  Nad tą niesforną grupą będą musieli zapanować charyzmatyczni instruktorzy – Anetta Gniezińska, Zbigniew Chrzan i Łukasz Kmiecik. Każdy z nich ma wyjątkową osobowość i swój indywidualny sposób na opanowanie kursanta. Łączy ich duże poczucie humoru, co sprawi, że nauka jazdy bardzo często toczy się w nieprzewidzianym kierunku! To na nich spoczywa odpowiedzialność za bezpieczeństwo jego samego, kursanta, uczestników ruchu i to zarówno w trakcie kursu jak i po zdobyciu upragnionego  prawa jazdy.

Uzyskanie prawa jazdy to nie koniec przygody naszych bohaterów. Niektórzy z nich dostaną szansę na sprawdzenie swoich świeżo zdobytych umiejętności w nieco innych warunkach drogowych, pod okiem nowego instruktora. To będzie duża niespodzianka.

Powiązane artykuły

Voice of Kids już w sobotę! (foto+video)

Dawid Propolis

Mikołajkowy teledysk „The Voice Kids” – już dziś premiera!

Dawid Propolis

“Kocham Cię, Polsko!”: Dziewczyny z Bake Off rozkojarzyły Antka [ZDJĘCIA]

Dawid Propolis