tvdzis.pl » Wszystkie mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy w UPC
Telewizja UPC

Wszystkie mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy w UPC

Operator kablowy UPC wprowadza do swojej oferty kanały Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 oraz cztery serwisy pay-per-view Polsat Sport Premium.

To jedyne kanały, w których będzie można oglądać wszystkie rozgrywki najlepszych klubów piłkarskich w ramach Ligi Mistrzów UEFA na żywo oraz spotkania Ligi Europy UEFA.

Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 to nowe, całodobowe kanały sportowe dostępne w UPC w jakości Super HD. Już od 21 sierpnia, wraz ze startem rundy play-off, transmitowane w nich będą na żywo wszystkie mecze Ligi Mistrzów, a od 20 września, od startu fazy grupowej, również spotkania Ligi Europy. Ponadto, w UPC rozgrywki można będzie oglądać w czterech serwisach pay-per-view, uruchamianych w dni meczowe – wtorki, środy i czwartki. Dzięki temu, fani piłki nożnej zobaczą cały sezon obu europejskich lig z udziałem takich gwiazd futbolu, jak Robert Lewandowski, Wojciech Szczęsny, Grzegorz Krychowiak czy Kamil Glik oraz Leo Messi, Gianluigi Buffon, Neymar i Cristiano Ronaldo. Kanały będą również dostępne w ramach telewizji mobilnej Horizon Go również na urządzeniach mobilnych.

Powiązane artykuły

Z ostatniej chwili: Liga Mistrzów UEFA i Liga Europy UEFA pozostają na platformie nc+

Dawid Propolis

Wielka piłka wraca do Telewizji Polskiej

Dawid Propolis

Walka o finał Ligi Mistrzów: AS Roma – Liverpool FC w TVP1! VIDEO

Dawid Propolis
%d bloggers like this: