Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami
Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami
tvdzis.pl » Wszystkie pary wiosennej edycji “Tańca z Gwiazdami”
Polsat Telewizja Taniec z gwiazdami

Wszystkie pary wiosennej edycji “Tańca z Gwiazdami”

4 marca na antenę Polsatu wraca „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Zobaczcie wszystkie pary wiosennej edycji show w sesyjnych zdjęciach autorstwa Krzysztofa Opalińskiego.

Już za tydzień zobaczymy w programie „aktorkę charakterystyczną” jak mówi o sobie, dla widzów przekomiczną sklepową Jolkę z „Rancza” – Elżbietę Romanowską z Rafałem Maserakiem, boksera wagi ciężkiej z imponującym bilansem 15 wygranych w 15 walkach na zawodowym ringu, „czarnoskórego Polaka, który z dumą reprezentuje Polskę” – Izu Ugonoha z Hanną Żudziewicz. Pewną siebie i ambitną Jowitę z „Pierwszej miłości”, prywatnie jedną z najładniejszych aktorek młodego pokolenia – Joannę Opozdę, której towarzyszył będzie Kamil Kuroczko.

Człowieka, który wie jak wyglądają statki na niebie – wokalistę zespołu De Mono – Andrzeja Krzywego, a z nim Magdalenę Soszyńską. Panią doktor Olę Pietrzak z Leśnej Góry z serialu „Na dobre i na złe”, czyli aktorkę Annę Karczmarczyk i debiutującego w programie utytułowanego tancerza Jacka Jeschke. Wokalistkę Kasię Stankiewicz, która wraz z Varius Manx, właśnie odbywa wielką trasę koncertową z okazji 25 – lecia istnienia zespołu. Jej partnerem będzie Tomek Barański. Nieśmiałego i skromnego Mistera Polski 2015 – zaledwie 18-letniego Rafała Jonkisza i Walerije Żurawlewą. Aktora Waldemara Błaszczyka, czyli serialowego Damiana Cieślika z „Na Wspólnej” oraz tancerkę Ninę Tyrkę. Zafascynowanego muzyką i aktorstwem potwornie zdolnego Nikodema Rozbickiego, któremu towarzyszyć będzie Agnieszka Kaczorowska.

Od 10 lat oglądamy jak dojrzewa na ekranach kinowych i telewizyjnych, dziś jest jedną z najpopularniejszych aktorek dziecięcych w Polsce, teraz wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami” – Julia Wróblewska, która zatańczy z Janem Klimentem. Skład uzupełni aktorka, która jak wyznała „największą gwiazdą czuje się w domu”, przez fanów „Miodowych lat” wciąż ciepło wspominaną za rolę charakternej Danuty Norek – Dorota Chotecka, którą zobaczymy u boku Roberta Kochanka.

 

Powiązane artykuły

Żużlowy weekend w NC+: Walka o finał PGE Ekstraligi oraz Grand Prix Niemiec

Dawid Propolis

Zuzanna Falzmann korespondentką TVP w Waszyngtonie

Dawid Propolis

Zosia Zborowska twarzą Polsat Cafe

Dawid Propolis
%d bloggers like this: