Bądźmy w kontakcie!

Polsat

Wszystkie pary wiosennej edycji “Tańca z Gwiazdami”

Dawid Propolis

Opublikowano

.

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami
Fot: interia.pl

4 marca na antenę Polsatu wraca „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Zobaczcie wszystkie pary wiosennej edycji show w sesyjnych zdjęciach autorstwa Krzysztofa Opalińskiego.

Już za tydzień zobaczymy w programie „aktorkę charakterystyczną” jak mówi o sobie, dla widzów przekomiczną sklepową Jolkę z „Rancza” – Elżbietę Romanowską z Rafałem Maserakiem, boksera wagi ciężkiej z imponującym bilansem 15 wygranych w 15 walkach na zawodowym ringu, „czarnoskórego Polaka, który z dumą reprezentuje Polskę” – Izu Ugonoha z Hanną Żudziewicz. Pewną siebie i ambitną Jowitę z „Pierwszej miłości”, prywatnie jedną z najładniejszych aktorek młodego pokolenia – Joannę Opozdę, której towarzyszył będzie Kamil Kuroczko.

Człowieka, który wie jak wyglądają statki na niebie – wokalistę zespołu De Mono – Andrzeja Krzywego, a z nim Magdalenę Soszyńską. Panią doktor Olę Pietrzak z Leśnej Góry z serialu „Na dobre i na złe”, czyli aktorkę Annę Karczmarczyk i debiutującego w programie utytułowanego tancerza Jacka Jeschke. Wokalistkę Kasię Stankiewicz, która wraz z Varius Manx, właśnie odbywa wielką trasę koncertową z okazji 25 – lecia istnienia zespołu. Jej partnerem będzie Tomek Barański. Nieśmiałego i skromnego Mistera Polski 2015 – zaledwie 18-letniego Rafała Jonkisza i Walerije Żurawlewą. Aktora Waldemara Błaszczyka, czyli serialowego Damiana Cieślika z „ Na Wspólnej” oraz tancerkę Ninę Tyrkę. Zafascynowanego muzyką i aktorstwem potwornie zdolnego Nikodema Rozbickiego, któremu towarzyszyć będzie Agnieszka Kaczorowska.

Od 10 lat oglądamy jak dojrzewa na ekranach kinowych i telewizyjnych, dziś jest jedną z najpopularniejszych aktorek dziecięcych w Polsce, teraz wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami” – Julia Wróblewska, która zatańczy z Janem Klimentem. Skład uzupełni aktorka, która jak wyznała „największą gwiazdą czuje się w domu”, przez fanów „Miodowych lat” wciąż ciepło wspominaną za rolę charakternej Danuty Norek – Dorota Chotecka, którą zobaczymy u boku Roberta Kochanka.

 

Polsat

Przyjaciółki: Maria Pawłowska dołączy do obsady! (zdjęcia)

W kolejnym, czternastym, sezonie serialu „Przyjaciółki” do obsady dołączy Maria Pawłowska.

Daniel Pietrzykowski

Opublikowano

.

fot. Polsat

W kolejnym, czternastym, sezonie serialu „Przyjaciółki” do obsady dołączy Maria Pawłowska. Aktorka wcieli się w postać Kaliny – niani, która pojawi się w życiu Patrycji (Joanna Liszowska) i Wiktora (Paweł Deląg), by pomóc im w opiece nad dziećmi, jednak nie będzie to jej jedyne zajęcie. Kalina skrywa bowiem pewien sekret, o którym nikt nigdy nie powinien się dowiedzieć.

Jak na dotychczasowe życie Patrycji i Wiktora wpłynie pojawienie się Kaliny? Czy sprawdzi się jako niania, a może nie będzie to jej jedyna rola? O tym wszystkim przekonamy się jesienią, a już teraz można zobaczyć pierwsze zdjęcia z planu z udziałem Marii Pawłowskiej.

Zobacz serial online!

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Czytaj dalej. Kliknij!

Seriale

Serial „Ultraviolet” w Telewizji Polsat!

We wtorek 30 lipca, na antenie Polsatu premiera serialu kryminalnego „Ultraviolet” z Martą Nieradkiewicz, Agatą Kuleszą i Sebastianem Fabijańskim. Tajemnice i niewyjaśnione przez policję sprawy rozwiązuje tytułowa grupa Ultraviolet.

Robert Wróbel

Opublikowano

.

Ultraviolet © 2017 Sony Pictures Television Inc. All Rights Reserved
© 2017 Sony Pictures Television Inc. All Rights Reserved

We wtorek 30 lipca, na antenie Polsatu premiera serialu kryminalnego „Ultraviolet” z Martą Nieradkiewicz, Agatą Kuleszą i Sebastianem Fabijańskim. Tajemnice i niewyjaśnione przez policję sprawy rozwiązuje tytułowa grupa Ultraviolet.

„Ultraviolet” to opowieść o trzydziestoletniej Oli Serafin, którą osobiste przejścia zmusiły do opuszczenia Londynu i powrotu do rodzinnej Łodzi. Pewnej nocy, prowadząc samochód, bohaterka zostaje świadkiem tragicznego zdarzenia. Policja uznaje je za samobójstwo i zamyka sprawę, z czym Ola nie może się pogodzić, dlatego decyduje się znaleźć wyjaśnienie na własną rękę. Przez internet poznaje grupę ludzi pod pseudonimem Ultraviolet rozwiązujących przypadki, których nie jest w stanie wyjaśnić policja. Ola przyłącza się do nich, by odnaleźć prawdę. Główną bohaterkę zagrała Marta Nieradkiewicz, a u jej boku pojawi się plejada znakomitych polskich aktorów: Agata Kulesza w roli  matki głównej bohaterki, Sebastian Fabijański jako policjant z łódzkiego wydziału zabójstw i terroru kryminalnego. W „Ultraviolecie” zobaczymy także, m.in.: Bartłomieja Topę,  Marka Kalitę, Michała Żurawskiego.

Zobacz nas na Facebooku

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

„Taniec z Gwiazdami” jak prezentowała się Ola Jordan?

 

Czytaj dalej. Kliknij!

Seriale

„Miłość na zakręcie” nowy serial Czwórki

Powstaje nowy serial Czwórki „Miłość na zakręcie” z udziałem m.in. Kamili Boruty, Violetty Arlak, Aleksandry Szwed, Karola Strasburgera, Zbigniewa Stryja i  Jaspera Sołtysiewicza.

Dawid Propolis

Opublikowano

.

fot. Polsat

Powstaje nowy serial Czwórki „Miłość na zakręcie” z udziałem m.in. Kamili Boruty, Violetty Arlak, Aleksandry Szwed, Karola Strasburgera, Zbigniewa Stryja i  Jaspera Sołtysiewicza.

Główna bohaterka „Miłości na zakręcie”, Jowita – w tej roli Kamila Boruta – wykłada na uczelni, jest doktorem mikrobiologii, a prywatnie –  matką 15-letniej Ani i 18-letniego Krystiana. Po śmierci męża, Bogdana, Jowita musi wybierać między karierą naukową, a prowadzeniem założonego przez Bogdana centrum samochodowego.

Kobieta na zakręcie

Torując sobie własną drogę w męskim, pełnym testosteronu królestwie, Jowita nie uniknie zabawnych potknięć, trudnych wyzwań a także poważnych niebezpieczeństw, kiedy dadzą o sobie znać podejrzane powiązania w jakie uwikłana została firma jej męża.

W serialu śledzić będziemy także rozbudowane wątki postaci, które przewijają się w życiu Jowity, poruszającej się między bardzo różniącymi się od siebie światami: między domem a pracą, dorastającymi dziećmi a pokoleniem rodziców i starszych współpracowników, uczelnią a warsztatem i komisem, centrum a przedmieściami stolicy, kręgiem wielkomiejskich znajomych a mechanikami z warsztatu,  legalnym biznesem a niejasną dla bohaterki grą, która toczy się wokół jej firmy.  Oprócz typowo obyczajowych nie zabraknie też wątków komediowych, romantycznych i sensacyjnych.

Muzyczna niespodzianka

W czołówce serialu usłyszymy Antka Smykiewicza w przeboju „Pomimo burz”, którego oglądalność na YouTubie sięga 48 milionów wyświetleń

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Koniec sezonu serialu “Pierwsza Miłość”

Czytaj dalej. Kliknij!

Subskrybuj powiadomienia!

Bądź na bieżąco!
Reklama

Facebook

Reklama

Popularne