Bądźmy w kontakcie!

Seriale

“Za marzenia” już w poniedziałek!

Już w poniedziałek kolejny odcinek nowego serialu TVP2 „Za marzenia”. Co tym razem spotka Ankę (Anna Karczmarczyk), Zosię (Maja Bohosiewicz) i Bartka (Piotr Nerlewski)?

Dawid Propolis

Opublikowano

.

"Za marzenia" Fot. Karolina Grabowska/FormaProduciton, Lidka Sokal/FormaProduction

Już w poniedziałek  kolejny odcinek nowego serialu TVP2 „Za marzenia”. Co tym razem spotka Ankę (Anna Karczmarczyk), Zosię (Maja Bohosiewicz) i Bartka (Piotr Nerlewski) ?

Zosia poznaje męża Marty, lekarki pana Szczepana. Okazuje się nim Jacek, wykładowca w szkole psychoterapii, z którym Zosia miała romans, i który pogrzebał jej marzenia o byciu psychoterapeutką. Zosia odbiera pana Szczepana ze szpitala i – mimo jego protestów – jedzie z nim na cmentarz, żeby odwiedzić grób żony.

Paweł tymczasem chce odzyskać Anię. Na planie dochodzi do przełamania relacji między Anką i Kariną – razem ratują małe kotki przed agresywnymi nastolatkami. Karina decyduje się na szczerą rozmowę z Anką. Przyznaje, że Paweł to jej licealna miłość. Miała nadzieję, że go odzyska. Zrozumiała jednak, że to niemożliwe i przeprasza Ankę.

Anka dostaje informację od siostry, że ojciec oskarżył panią sprzątającą o kradzież monety. Mimo że konflikt Anki z ojcem zaognia się, udaje jej się odkręcić sytuację i ochronić sprzątaczkę przed zwolnieniem. Anka wreszcie może się zająć urodzinami Zosi.

Ten dzień zapowiada się wyjątkowo dla Bartka. Inga umówiła go ze znajomym menadżerem, który otwiera nowy klub w Warszawie. Bartek wreszcie ma szansę spełnić swoje marzenie i zostać DJem. Chłopak odwiedza Ingę, żeby jej podziękować i zastaje ją podczas kłótni – jak sądzi – z byłym chłopakiem.

Bartek obiecuje Ance, że pojedzie do antykwariatu i wykupi skradzioną monetę jej ojca. Pechowo gubi jednak saszetkę w autobusie – a w niej 30 tysięcy…

„Za marzenia”, odc. 4, 19 marca (poniedziałek) o 21:50 w TVP2 i TVP VOD.

"Za marzenia" Fot. Karolina Grabowska/FormaProduciton, Lidka Sokal/FormaProduction

“Za marzenia” Fot. Karolina Grabowska/FormaProduciton, Lidka Sokal/FormaProduction

"Za marzenia" Fot. Karolina Grabowska/FormaProduciton, Lidka Sokal/FormaProduction

“Za marzenia” Fot. Karolina Grabowska/FormaProduciton, Lidka Sokal/FormaProduction

"Za marzenia" Fot. Karolina Grabowska/FormaProduciton, Lidka Sokal/FormaProduction

“Za marzenia” Fot. Karolina Grabowska/FormaProduciton, Lidka Sokal/FormaProduction

Kliknij, aby skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Polsat

Przyjaciółki: Maria Pawłowska dołączy do obsady! (zdjęcia)

W kolejnym, czternastym, sezonie serialu „Przyjaciółki” do obsady dołączy Maria Pawłowska.

Daniel Pietrzykowski

Opublikowano

.

fot. Polsat

W kolejnym, czternastym, sezonie serialu „Przyjaciółki” do obsady dołączy Maria Pawłowska. Aktorka wcieli się w postać Kaliny – niani, która pojawi się w życiu Patrycji (Joanna Liszowska) i Wiktora (Paweł Deląg), by pomóc im w opiece nad dziećmi, jednak nie będzie to jej jedyne zajęcie. Kalina skrywa bowiem pewien sekret, o którym nikt nigdy nie powinien się dowiedzieć.

Jak na dotychczasowe życie Patrycji i Wiktora wpłynie pojawienie się Kaliny? Czy sprawdzi się jako niania, a może nie będzie to jej jedyna rola? O tym wszystkim przekonamy się jesienią, a już teraz można zobaczyć pierwsze zdjęcia z planu z udziałem Marii Pawłowskiej.

Zobacz serial online!

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Czytaj dalej. Kliknij!

Seriale

Na Wspólnej: TRAGEDIA! Ewa podcina sobie żyły!

Po wypadku spowodowanym przez Ewę, Elżbieta jest nieprzytomna. Ewę to wszystko przerasta – wieczorem Ostrowski znajduje ją w wannie z podciętymi żyłami…

Magdalena Pełek

Opublikowano

.

Kobieta, leży w wannie w krwi.
fot. TVN

Po wypadku spowodowanym przez Ewę, Elżbieta jest nieprzytomna! Jej stan lekarze określają jako bardzo ciężki. Oszalały z bólu Igor, w dość ostry sposób, próbuje się dowiedzieć od matki co się stało! Ewę to wszystko przerasta – wieczorem Ostrowski znajduje ją w wannie z podciętymi żyłami…

Marta nie może dojść do siebie po poprzednim wieczorze. Prosi Romę, by przekazała producentowi, że się spóźni. Mężczyzna jest wściekły. Po południu Lenarska zabiera szefową do restauracji. Niespodziewanie przychodzi tam Mikołaj. Konarska – widząc, że on i Roma mają romans – załamuje się i zamawia wino. Zimińscy są zmęczeni obecnością Halinki, która zaczyna rządzić w ich domu. Próbują pomóc przyjaciołom, ale doprowadzają do jeszcze gorszej kłótni. Wreszcie Danka traci cierpliwość.

Zobacz serial online na player.pl 

Czytaj dalej. Kliknij!

Seriale

Friendsfest – wielkie święto serialu „Przyjaciele”

Od 23 sierpnia do 1 września w Centrum Praskim Koneser w Warszawie odbędzie się pierwszy w Polsce Friendsfest, czyli wydarzenie stworzone z myślą o fanach serialu.

Dawid Propolis

Opublikowano

.

fot. NBC

Z okazji 25-lecia jednego z najpopularniejszych seriali komediowych wszechczasów, stacja Comedy Central Polska przygotowała dla swoich widzów wyjątkową niespodziankę. Od 23 sierpnia do 1 września w Centrum Praskim Koneser w Warszawie odbędzie się pierwszy w Polsce Friendsfest, czyli wydarzenie stworzone z myślą o fanach serialu. Dotychczas festiwal odbywał się w Wielkiej Brytanii oraz Hiszpanii. Teraz również widzowie z Polski będę mieli okazje poczuć się, jak na planie ich ulubionego sitcomu

 

Na gości Friendsfest czekać będzie szereg atrakcji, z których największą jest scenografia odtworzona w pełnej zgodności z serialem. Fani będą mogli m. in. odwiedzić słynny apartament Moniki, zaśpiewać „Smelly cat” i zrobić sobie zdjęcie na najsłynniejszej serialowej kanapie. Goście będą mieli okazję odtworzyć osobiście kultowe momenty z „Przyjaciół”, jak taniec z parasolami przy fontannie czy ślub w kaplicy w Las Vegas. Nie zabraknie również sklepu z pamiątkami, w którym do nabycie będzie mnóstwo atrakcyjnych gadżetów.

 

Bilety na wydarzenie dostępne są na stronie ticketmaster.pl.

Czytaj dalej. Kliknij!

Subskrybuj powiadomienia!

Bądź na bieżąco!
Reklama

Facebook

Reklama

Popularne