Zgłoś remont
Zgłoś remont
tvdzis.pl » Zgłoś remont: Blowek remontuje mieszkanie!
HGTV Home & Garden Polecamy Telewizja

Zgłoś remont: Blowek remontuje mieszkanie!

Krzysztof Miruć jest doświadczonym architektem. W programie „Zgłoś remont” wraz ze swoją ekipą zamienia każde nielubiane pomieszczenie w przestrzeń, którą pokocha jego zleceniodawca. Do jednego z odcinków programu zgłosił się znany i lubiany youtuber – Karol “Blowek”.

Blowek, bo o nim mowa, wyprowadził się od rodziców i potrzebuje pomocy specjalisty przy wykończeniu wnętrza swojego mieszkania. Decyzje dotyczące wystroju będzie podejmował wspólnie z mamą, która dzieli z nim koszty remontu i musi trzymać rękę na pulsie. Krzysztof Miruć ma pełne ręce roboty. W zupełnie pustej przestrzeni musi zaprojektować cały salon i kuchnię. Karol nie ma sprecyzowanych wymagań. Wie tylko, że lubi cegły i neony, czyli styl „loftowy”. Prowadzący program musi wziąć pod uwagę także przyszłą działalność Blowka, który w nowym wnętrzu będzie nagrywał kolejne filmiki. Wszystkie elementy wystroju muszą tworzyć jedną, nowoczesną i zarazem przytulną całość.

Na szczęście mama Karola często staje się sojusznikiem Krzysztofa Mirucia i podczas remontu aktywnie wspiera jego pomysły. Daje się również namówić Krzysztofowi na “wkręt” rodem z filmików “Blowka”. Jak będzie wyglądał dom youtubera po metamorfozie? Widzowie przekonają się już dziś.

Zgłoś remont, HGTV, 22:00

Powiązane artykuły

Wielkanoc w HGTV

Dawid Propolis

Święta z HGTV Home&Garden

Magdalena Pełek

Nowy program Doroty Szelągowskiej w HGTV!

Dawid Propolis
%d bloggers like this: