Bądźmy w kontakcie!

TVP 2

Znamy trenerów „The Voice Kids”!

Edyta Górniak, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron będą oceniać talenty młodych wokalistów premierowej edycji „The Voice Kids”. Program poprowadzą Tomasz Kammel, Barbara Kurdej–Szatan oraz Adam Zdrójkowski. Pierwsza edycja muzycznego show zaskoczy, wzruszy i wyłoni najlepsze dziecięce głosy w kraju.

Dawid Propolis

Opublikowano

.

The Voice Kids jury

Edyta Górniak, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron będą oceniać talenty młodych wokalistów premierowej edycji „The Voice Kids”. Program poprowadzą Tomasz Kammel, Barbara Kurdej–Szatan oraz Adam Zdrójkowski. Pierwsza edycja muzycznego show zaskoczy, wzruszy i wyłoni najlepsze dziecięce głosy w kraju.

Pierwsza taka edycja
„The Voice Kids” to wyjątkowy muzyczny talent-show, który odniósł spektakularny sukces na całym świecie. Format obecny jest już w prawie 30 krajach m.in. USA, Brazylii, Wielkiej Brytanii czy Indiach. Program składa się z kilku etapów: Przesłuchań w Ciemno, Bitew, Sing Off oraz Finału. Podczas pierwszego etapu, młodzi wykonawcy w wieku 8-15 lat spróbują zaczarować swoim głosem Trenerów. Zasady programu są niemal takie sam jak w „The Voice of Poland”. Podczas Przesłuchań w ciemno każdy z Trenerów weźmie pod swoje skrzydła 15 dzieciaków! Na etapie Bitew uczestnicy podzieleni na trzyosobowe grupy stoczą muzyczne starcia. Aby utrzymać atmosferę dobrej zabawy i wspaniałej muzycznej podróży, każda Bitwa wyłoni jednego zwycięzcę, ale nie wskaże przegranego. Zwycięzcy trafią do etapu Sing Off, w którym Trenerzy wybiorą szóstkę finalistów – po dwie osoby z każdej drużyny. W Finale zwycięzca otrzyma nagrodę główną: stypendium oraz możliwość wydania singla z wytwórnią Universal Music Polska! O tym, kto zostanie najlepszym głosem w Polsce zadecydują widzowie za pomocą głosowania SMS.

 

Trenerzy i prowadzący
W pierwszej edycji The Voice Kids w fotelach trenerskich zasiądą: Edyta Górniak – unikalna osobowość i prawdziwa diva polskiej piosenki, Dawid Kwiatkowski – artysta młodego pokolenia, który błyskawicznie podbił serca polskich nastolatek oraz zakręcony duet Tomson i Baron z zespołu Afromental. Przed Trenerami bardzo trudne decyzje – kogo zabiorą do swojej drużyny i komu pozwolą spełnić muzyczne marzenia?
W roli prowadzących program widzowie zobaczą sprawdzony duet Tomasza Kammela i Barbary Kurdej-Szatan. Towarzyszyć im będzie Adam Zdrójkowski – młody aktor znany m.in. z serialu Rodzinka.pl.

 

EdytaGórniak

EdytaGórniak

Edyta Górniak
Unikatowa osobowość i prawdziwa diva polskiej piosenki. Setki nagród i wyróżnień, tysiące koncertów, ponad 3 miliony sprzedanych płyt. Wyróżnia ją niespotykana wrażliwość artystyczna, wszechstronność i oryginalność. Jest przykładem gwiazdy wielkiego formatu i oszałamiającej kariery. Jej czterooktawowy głos uznawany jest za jeden z największych i najpiękniejszych w historii polskiej muzyki rozrywkowej. Edyta Górniak to artystka, która łączy w sobie wiele cech: ekspresję, charyzmę, miłość do muzyki, a także niesamowity warsztat. Muzyczną karierę rozpoczęła w 1989 roku od występu w telewizyjnym programie Śpiewać każdy może. W tym samym roku zadebiutowała na Festiwalu Piosenki w Opolu, gdzie otrzymała wyróżnienie za wykonanie piosenki “Zły chłopak”. Edyta Górniak była pierwszą Polką reprezentującą nasz kraj w Konkursie Piosenki Eurowizji. Zajęła, jak dotąd najwyższe i niedoścignione, drugie miejsce. Wystąpiła na deskach nowojorskiego teatru broadwayowskiego, mając zaledwie 19 lat. Przetarła też szlak naszym rodakom podpisując światowy kontrakt płytowy z jednym z największych koncernów muzycznych – EMI. Jako jedyna na świecie została wyróżniona we współpracy z Disney’em i wykonała utwory do dwóch bajek “Pocahontas” i “Mulan”. Piosenkarka współpracowała z wieloma artystami, w tym m.in. z Jose Carrerasem oraz polskim zespołem Sweet Noise. Wydała dwa międzynarodowe albumy. Pierwszy z 1997 roku, zatytułowany “Edyta Górniak”, miał swój światowy debiut w 29 krajach. Drugi album ,,Perła” miał swoją światową premierę pod nazwą “Invisible” w 2003 roku. W 2015 roku w ramach jubileuszowej trasy koncertowej “Love 2 Love” gwiazda wystąpiła w największych polskich miastach śpiewając swoje największe przeboje. Piosenkarka ma doświadczenie w roli mentorki muzycznego talent show, była bowiem trenerką trzech edycji formatu „The Voice of Poland”.

Dawid Kwiatkowski

Dawid Kwiatkowski

Dawid Kwiatkowski

21 letni wokalista, autor tekstów i kompozytor. Największe odkrycie roku 2013, najgłośniejszy debiut dekady i najbardziej pożądana młoda osoba polskiej sceny muzycznej. Jeden z najbardziej oczekiwanych artystów koncertowych w Polsce. Głos młodego pokolenia i idol nastolatek. Urodził się w 1996 roku w Gorzowie Wielkopolskim. Na polskiej scenie muzycznej obecny jest od 2013 roku. Wydał 4 albumy: 9893, Pop&Roll, Element Trzeci oraz Countdown. Każdy, w okresie premiery, znalazł się w Top 5 najlepiej sprzedających się płyt w Polsce wg OLiS. Debiutancki album piosenkarza zajął II miejsce bestsellerów EMPIK.COM w 2013 roku. Jako pierwszy w Polsce, otrzymał złotą płytę przed premierą, a kolejną podbił swój własny rekord otrzymując platynę za krążek Pop&Roll. Mimo młodego wieku, zagrał ponad 300 koncertów. Najnowsza trasa COUNTDOWN liczy kolejne 80. Wystąpił na wielu festiwalach m.in. Good Fest, Young Stars Festiwal, Top Music Wembley. Jest laureatem Europejskiej Nagrody Muzycznej MTV dla najlepszego polskiego i europejskiego wykonawcy. W 2013 roku otrzymał wyróżnienie Odkrycie Roku podczas gali Glam Awards 2013 w Warszawie, a także Modny Debiut ESKA.pl. Jest trzykrotnym zwycięzcą Nickelodeon KCA (2014, 2015, 2017) dla Ulubionej Polskiej Gwiazdy. Artysta znany jest ze wspierania młodych talentów.

Tomson i Baron

Tomson i Baron

Tomson i Baron

Niezwykle energiczny duet, pełen spontaniczności, talentu i miłości do muzyki. Od kilku lat Tomson i Baron – członkowie zespołu Afromental – robią oszałamiającą karierę na polskim rynku muzycznym i telewizyjnym. Każdy z nich to wyrazista i ciekawa postać, która zyskuje sympatię widzów. Tomson – Tomasz Lach – jest wokalistą, autorem tekstów, kompozytorem i współzałożycielem zespołu Afromental. W swojej muzycznej karierze współpracował także z takimi artystami, jak m.in.: VNM, Ten Typ Mes, Bezczel, Mrozu, East West Rockers. Aleksander Milwiw-Baron jest kompozytorem, producentem muzycznym i multiinstrumentalistą. Współtworzy zespół Afromental, w którym gra na gitarze. Współpracował również z wieloma artystami polskiej sceny muzycznej takimi jak: Blog 27, Mrozu, East West Rockers, Mesajah czy Pink Freud. Na osobiste zaproszenie Hansa Zimmera, laureata Oscara i najwybitniejszego żyjącego kompozytora muzyki filmowej, występował u jego boku jako gitarzysta podczas trasy koncertowej Hans Zimmer Live 2016. Wraz z Robertem Krawczykiem jest współproducentem projektu Karate Basstards, specjalizującego się w szeroko pojętej muzyce elektronicznej. Obaj muzycy są bardzo dynamiczni, otwarci i błyskotliwi a scena to ich żywioł. Od 2 marca 2013 roku Tomson i Baron zasiadają w trenerskich fotelach programu „The Voice of Poland”. Nikogo nie trzeba przekonywać, że w roli Trenerów spisują się wyśmienicie.

Seriale

M jak miłość: ostatni odcinek sezonu!

Przed nami finał 19 sezonu „M jak Miłość”… Co wydarzy się w dwóch ostatnich odcinkach serialu?

Magdalena Pełek

Opublikowano

.

"M jak miłość" finał 19. sezonu (fot. MTL MaxFilm)
fot. MTL MaxFilm

Przed nami finał 19 sezonu „M jak Miłość”… Co wydarzy się w dwóch ostatnich odcinkach serialu?

 

Czy Asia odnajdzie szczęście?

Asia (Barbara Kurdej-Szatan) rozpocznie w końcu nowy rozdział życia, tym razem u boku Leszka (Sławek Uniatowski). Najpierw wybierze się z biznesmenem za miasto – na rom

antyczny spacer. Później spędzi w ramionach Krajewskiego namiętną noc… Ale czy nowy ukochany sprawi, że będzie naprawdę szczęśliwa?

Tymczasem Grabina zacznie się szykować na ślub Uli (Iga Krefft) i Bartka (Arkadiusz Smoleński)! Natalia (Marcjanna Lelek) zrobi siostrze niespodziankę i przyleci z Australii, choć wcześniej zapowiedziała, że zobaczą się dopiero za kilka miesięcy.
– Boże! Natka? To naprawdę ty?!
– Miałam przegapić twój ślub? No proszę cię… nigdy w życiu!

 

Mateusz Mostowiak weźmie ślub!?

Do domu wróci także Mateusz (Krystian Domagał)… i od razu wda się w ostrą bójkę! Nastolatek odwiedzi Lilkę (Monika Mielnicka) i będzie świadkiem kolejnej awantury, którą wywoła Banach (January Brunov). A gdy mężczyzna zaatakuje swoją żonę, Mostowiak stanie w jej obronie. I później na ślub siostry pójdzie z podbitym okiem…
Junior zaskoczy też bliskich, bo postanowi zostać w Grabinie na dłużej – nawet wbrew woli Marka. I tuż po przyjeździe do domu poprosi o pomoc Barbarę (Teresa Lipowska).
– Chcę zostać… i tu, w Polsce zrobić maturę.
– Ale rodzice… jeszcze nic o tym nie wiedzą?
– Dziś im powiem! Babciu, pomożesz? Tylko ty możesz przekonać ojca… Wiesz, jaki tato jest…
Po kolejnej rozmowie z wnukiem, seniorka będzie bliska zawału. Bo chłopak wyzna w końcu, że… poprosił Lilkę o rękę!
– Wiem, babciu, że ty jedna mnie zrozumiesz… I że możemy na ciebie liczyć… Jak tylko skończę osiemnaście lat… żenię się z Lilką!
– Że co?…
– Chcemy wziąć ślub. To w naszym przypadku przemyślana i racjonalna decyzja!

Skalski ponownie atakuje!

W ostatnim odcinku – numer 1451 – nie wszystkich czeka jednak happy end…
Bo w Warszawie tego dnia odbędzie się pogrzeb wuja Artura. Skalski (Tomasz Ciachorowski) dostanie w końcu przepustkę ze szpitala i na uroczystość przyjedzie w asyście policji.
A oprócz tego na cmentarzu pojawi się… Kamil Gryc (Marcin Bosak)! Prawnik okaże się bliskim krewnym zmarłego i dłużnikiem całej rodziny. I przyjedzie, by podziękować Skalskim za to, że uratowali mu życie – płacąc za jego operację.
– Nigdy nie zapomnę tego, co wujek dla mnie zrobił… Wujek i Artur. Tylko dlatego tu jestem…

Symulant na pogrzebie…

Kilka godzin później Marcin (Mikołaj Roznerski) odbierze za to telefon od Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski)… z informacją, że Artur znów jest na wolności! A życie Izy (Adriana Kalska) na nowo zmieni się w koszmar.
– Boże, ale… jak to się stało? Jak Artur mógł im uciec?!
– Zaraz po pogrzebie, jeszcze na cmentarzu, zasymulował omdlenie. Potem wiesz, zamieszanie, karetka…
– Nie wierzę… Nie wierzę, że to się dzieje naprawdę!

Zobacz serial legalnie, w TVP VOD

Czytaj dalej. Kliknij!

Seriale

Na dobre i na złe: ślub czy… porażka? FINAŁ SEZONU

Przed nami finał sezonu serialu “Na dobre i na złe”. Co wydarzy się w Leśnej Górze?

Dawid Propolis

Opublikowano

.

Na dobre i na złe odc. 745 (fot. Artrama)
fot. Artrama

Przed nami finał sezonu serialu “Na dobre i na złe”. Co wydarzy się w Leśnej Górze?

Profesor do ostatniej chwili będzie w pracy, a do tego zacznie kuleć – po kolejnym ataku bólu. I tuż przed uroczystością na nowo pokłóci się przez to z narzeczoną. Tak ostro, że młodą parę będą musieli rozdzielić w końcu świadkowie: Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska) oraz Falkowicz (Michał Żebrowski). Doktor Sikorka sprytnie odwróci uwagę przyjaciółki:
– Masz fryzjera za pół godziny, zapomniałaś? Taksówka już czeka przed szpitalem!

Falkowicz odciągnie za to na bok Barta, choć kolega spróbuje stawiać opór.
– O co chodzi? Proszę mnie puścić!
– Zabezpieczam pana ślub swoimi pokładami entuzjazmu! Trochę zaufania do swojego świadka…
A chwilę później Bart trafi przed małe „sympozjum”…

 

Ślub zagrożony?

By postawić diagnozę, Falkowicz, Hania i Konica (Rafał Koszucki) zasypią chorego pytaniami.
– Typową przyczyną bólu nogi jest schorzenie kręgosłupa…
– Wykluczyłem to!
– Prostata?
W finale doktor Konica postanowi za to kolegę porządnie przebadać.
– Spodnie w dół, doktorze… Chyba, że chce pan syczeć z bólu całe wesele?
Na tym jednak problemy pana młodego się nie skończą…

Godzinę później Bart wciąż będzie w pracy – tym razem diagnozując nową pacjentkę z guzem mózgu.
– Więc tak: ma pani w głowie dwa nerwiakowłókniaki… Proszę się tak nie bać, to się bardzo dobrze operuje!
Tymczasem Julka – tuż przed ślubem – wpadnie w panikę…
– Utknął w szpitalu… Wiedziałam! Kiedyś pojechaliśmy na weekend nad morze. Zadzwonili, że pacjent potrzebuje pilnie operacji… Artur zostawił nas i zawrócił. Z nim zawsze tak jest!(…) Nigdy nie umie wyjść z pracy, zawsze ktoś potrzebuje jego pomocy… Cały kościół gości… Wystawi mnie!…
Zdenerwowana, panna młoda stanie w końcu samotnie przed ołtarzem – gotowa uroczystość odwołać.
– Na pewno państwo zauważyli, że godzina ślubu minęła, a pan młody jak dotąd nie dotarł… Z przykrością przyznaję, że nie jestem w stanie przewidzieć, czy w ogóle dotrze! Jak go znam, zapomniał jaki jest dzień, godzina, że bierze dziś ślub…

 

Czy Marcin zniszczy ślub Julki?

Po chwili, uśmiechając się na myśl o ukochanym, doktor Burska rzuci jednak:
– Życie z Arturem Bartem oznacza, że nie będzie normalnych weekendów, urlopu, świąt… bo zawsze zdarzy się wezwanie do pacjenta i on zawsze powie: „tak”. Jestem dziewczyną lekarza. I jestem pewna, że cokolwiek go zatrzymało, było ważne… Nie każe nam czekać z błahych powodów. Proszę państwa o jeszcze chwilę cierpliwości! Ja też czekam na mojego męża…
Sekundę później… do kościoła wpadnie w końcu pan młody! Spóźniony, ale za to pełen zapału. I od razu chwyci narzeczoną w ramiona…
– Jestem! Mówię na wszystko „tak”! Chcę ją wziąć za żonę! Już jestem!
– „Miłość wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma… Miłość nigdy nie ustaje”
Czy te słowa przyniosą nowożeńcom szczęście?

I co wydarzy się, gdy na ślub Julki i Barta dotrze w końcu… Marcin (Filip Bobek)?

 

Zobacz serial w TVP VOD!

Czytaj dalej. Kliknij!

Seriale

Na dobre i na złe: Czy Jose zastąpi Adama u boku Wiki?

Już dziś wieczorem do Leśnej Góry przyjedzie z Hiszpanii doktor Jose Rodiquez Perez (w tej roli Marcin Krajewski).

Dawid Propolis

Opublikowano

.

Na dobre i na złe odcinek 744 fot. Artama
fot. Artrama

Już dziś wieczorem do Leśnej Góry przyjedzie z Hiszpanii doktor Jose Rodiquez Perez (w tej roli Marcin Krajewski).

Doktor Jose to przyjaciel Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska), który na prośbę lekarki zgodził się zoperować Jędrka (Iwo Wiciński).

“Na dobre i na złe: czas na zmiany

Zobacz Na dobre i na złe online

Czytaj dalej. Kliknij!

Popularne