Zosia Zborowska
Zosia Zborowska
Główna » Zosia Zborowska twarzą Polsat Cafe
Polsat Cafe Telewizja

Zosia Zborowska twarzą Polsat Cafe

W Polsat Cafe 12 marca o g. 23:30 zadebiutuje nowy program pt. „Twoja twarz brzmi EXTRA znajomo”.

Rywalizacja o miejsce prowadzącej program trwała już od jakiegoś czasu. Po kilku castingach podjęto decyzję, że program poprowadzi Zosia Zborowska oraz Agnieszka Popielewicz.

Zosia była uczestniczką poprzedniej edycji “Twoja twarz brzmi znajomo”. Będzie mogła liczyć na wsparcie Agnieszki, która ma większe doświadczenie w roli prowadzącej. Zosia znana jest ze swojego ciętego języka – czy Agnieszka będzie w stanie ją trochę choć trochę poskromić? Nie wiadomo.

W sobotni wieczór, 12 marca na głównej antenie Polsatu zostanie wyemitowany pierwszy odcinek 5. sezonu programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Po każdym odcinku tego show o g. 23:30 w Polsat Cafe będzie emitowany nowy program pt. „Twoja twarz brzmi EXTRA znajomo”.

Prowadzące: Zofia Zborowska oraz Agnieszka Popielewicz za kulisami będą rozmawiać z jurorami i uczestnikami programu o treningach wokalnych oraz choreograficznych, a także o emocjach związanych z występami. Zosia i Agnieszka pokażą widzom również magiczną charakteryzatornię, w której polscy artyści – bohaterowie show, przechodzą zaskakujące metamorfozy. Ich nowe wcielenia do złudzenia przypominają ikony polskiej i zagranicznej sceny muzycznej.

Powiązane artykuły

Żużlowy weekend w NC+: Walka o finał PGE Ekstraligi oraz Grand Prix Niemiec

Dawid Propolis

Zuzanna Falzmann korespondentką TVP w Waszyngtonie

Dawid Propolis

Zosia Ślotała: Ewa Chodakowska i Ania Lewandowska spuściły mi niezłe manto. Dzięki nim wracam do formy

Dawid Propolis