Canal+ Sport w TV

Żużlowe Grand Prix Australii w nc+

  1. W sobotę odbędzie się ostatni w tym sezonie turniej z cyklu Grand Prix. Oczy polskich kibiców będą zwrócone na Bartosza Zmarzlika, który zachowuje szansę na zdobycie medalu Indywidualnych Mistrzostw Świata. Transmisja z Melbourne od 9:30 w CANAL+. Abonenci nc+ nieposiadający w swojej ofercie CANAL+ będą mieli okazję skorzystać ze specjalnej oferty Pay-Per-View.

Największe szanse na wywalczenie tytułu ma lider klasyfikacji generalnej, Greg Hancock. Drugi w zestawieniu, Jason Doyle, nie wystąpi w Melbourne z powodu kontuzji. Blisko zajęcia miejsca na podium jest reprezentant Polski, Bartosz Zmarzlik. Piotr Pawlicki i Maciej Janowski będą walczyć o utrzymanie pozycji w górnej „ósemce” cyklu, dającej prawo startów w GP w przyszłym roku.

Jest olbrzymia szansa na to, że polski debiutant – Bartosz Zmarzlik zdobędzie medal mistrzostw świata. Właśnie dlatego chcemy być jak najbliżej finałowego turnieju. Właśnie dlatego lecimy do Melbourne. Liczymy na wielkie show! Widzimy się w sobotę o 9:30 w CANAL+! – mówi dziennikarz nc+, Marcin Majewski.

Studio, prosto z Melbourne, rozpocznie się punktualnie o 9:30 w CANAL+. Gościem Marcina Majewskiego będzie Grzegorz Zengota. W roli reportera wystąpi Gabriel Waliszko, a komentarz do zawodów zapewnią Tomasz Dryła i Mirosław Jabłoński.

Wszyscy abonenci nc+, którzy nie posiadają w swoim pakiecie CANAL+, mogą skorzystać ze specjalnej oferty Pay-Per-View i wykupić dostęp do transmisji Grand Prix Australii w cenie 14,90 zł. Zamówienia będą przyjmowane do 22 października do godziny 7:30. Szczegóły oferty na stronie http://ncplus.pl

 

Plan transmisji Grand Prix Australii w CANAL+:

sobota, 22 października

9:30 Grand Prix Australii

studio: Marcin Majewski, Grzegorz Zengota; komentarz: Tomasz Dryła, Mirosław Jabłoński; reporter: Gabriel Waliszko

 

 

Powiązane artykuły

Premierowy sezon serialu „Wersal. Prawo krwi” w maju w CANAL+

Dawid Propolis

Na Gali Ekstraklasy nagrodzono najlepszych piłkarzy sezonu

Dawid Propolis

Towarzyskie mecze reprezentacji Polski tylko w TVP

Dawid Propolis