Festiwal Piękna: Zgrupowanie finalistek Miss Polski

Zgrupowanie finalistek Miss Polski (fot. M. Ziarkowski)
Zgrupowanie finalistek Miss Polski (fot. M. Ziarkowski)

Przygotowania do finałowej gali konkursu Miss Polski 2021 nabierają tempa! Najpiękniejsze Polki przebywają na zgrupowaniu przygotowawczym, w trakcie którego zwiedzają Małopolskę, nagrywają materiały dla telewizji oraz biorą udział w sesjach zdjęciowych. Wielki finał transmitowany na antenie Polsatu odbędzie się już w piątek 20 sierpnia o godzinie 20:00 w Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu. Partnerem Głównym Festiwalu Piękna 2021 jest Województwo Małopolskie.

Piękna przyroda

Spływ Pienińskim Przełomem Dunajca, to jedna z największych atrakcji w Europie! Tradycja  spływu na drewnianej tratwie zbudowanej z połączonych ze sobą wąskich łódek sięga pierwszej połowy XIX wieku. Dziewczyny swoją podróż rozpoczęły w Sromowcach Niżnych, a zakończyły w Szczawnicy. Barwne opowieści flisaków i przepiękne widoki sprawiły, że żadna z dziewczyn nie mogła uwierzyć, że 2,5 godziny minęły tak szybko.

Wizyta w Krynicy

Finalistki Miss Polski 2021 mieszkają w Krynicy Zdrój – największym uzdrowisku w Beskidzie Śląskim. Zauroczyły je architektoniczne perełki – drewniane wille wypoczynkowe, podobnie jak niesamowite widoki, które można podziwiać z drewnianej wieży widokowej, która ma 49,5m i ulokowana jest w koronach drzew.

Ostatnie dni przed finałową galą Miss Polski 2021 spędzą na intensywnych przygotowaniach do prezentacji na scenie. Nie mamy najmniejszej wątpliwości, że zaprezentują się wspaniale!

Festiwal Piękna 20-22 sierpnia tylko w Polsacie!

Napisane przez Dawid Propolis

Fan Netflixa. Uwielbia wszystko co związane z nowymi technologiami. W telewizji lubi reality show oraz programy rozrywkowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Netflix: Otwórz oczy – zobacz zwiastun

Mecwaldowski, Sanah i gwiazdy Polsatu w spocie grupy Polsat Plus