Gala Miss Polski już dziś w Polsacie

Festiwal Piękna 2021 (fot. Polsat)

W dniach 20 – 22 sierpnia Nowy Sącz po raz pierwszy stanie się światową stolicą piękna, a na antenie telewizji Polsat poznamy dwie najpiękniejsze kobiety i najprzystojniejszego mężczyznę. Festiwal Piękna powróci po przerwie spowodowanej pandemią.

W piątek 20 sierpnia o godzinie 20:00 po raz trzydziesty drugi zostanie wybrana Miss Polski.Do rywalizacji o koronę najpiękniejszej Polki staną 24 finalistki ze wszystkich regionów naszego kraju.

Wielkie gwiazdy, elektryzujące pokazy modowych kolekcji oraz pierwszy telewizyjny show ze sceny nowoczesnego Amfiteatru w Nowym Sączu! Polsat na żywo trzy zachwycające widowiska pod hasłem „Festiwal Piękna 2021”.

Miss Polski

Już dziś wieczorem poznamy 24 wyjątkowe kandydatki do tytułu Miss Polski 2021. Chociaż te zachwycające dziewczyny startują w konkursie piękności i prezentują się w telewizji, to nie tylko chcą się pokazać i na chwilę zaistnieć w mediach!

Jury show

W jury konkursu zasiądą: Ewa Wachowicz, Viki Gabor, Edyta Herbuś i Viola Piekut oraz byłe laureatki konkursu: Miss Polski 2020 Anna-Maria Jaromin, Miss Polski 2012 Katarzyna Krzeszowska, Miss Polski 2004 Elżbieta Sawerska i Miss Polski 2019 Magdalena Kasiborska. Gospodarzami wieczoru będą: Krzysztof Ibisz oraz Izabela Janachowska i jedna z sióstr ADiHD – Ilona Krawczyńska. Gwiazdami wieczoru będą Kayah i Viki Gabor, ale o wyjątkową atmosferę na gali Miss Polski zadbają również Ania Karwan i Nick Sinckler.

Walka o koronę

Komu koronę przekaże Anna-Maria Jaromin z Katowic? Przekonamy się już dziś wieczorem! Finalistki Miss Polski 2021 powalczą również o nagrody o łącznej wartości 100 tysięcy złotych a także możliwość reprezentowania kraju w najbardziej prestiżowych konkursach piękności na świecie.

Napisane przez Daniel Pietrzykowski

współpracownik tvdzis.pl
Interesuje się fotografią, filmami oraz telewizją.
Jestem fanem House of Cards, Strangers Things, ER, Boston Legal i Modern Family.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Aleksander Sikora współprowadzącym “The Voice of Poland”

“Receptura” już od 5 września w TVN!